Hotel Paradise 4: Pierwszy seks przed kamerami?! Uczestnicy: Zmanipulowała go. Planują zemstę!
Screenshot Player.pl/natkaostrowska, Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Pierwszy seks przed kamerami?! "Zmanipulowała go". Uczestnicy planują zemstę!

"Każdego po kolei będziemy stąd eliminować" - zapowiedzieli uczestnicy. W "Hotelu Paradise 4" zabawa skończyła się na dobre. Takiego spisku nie było jeszcze w żadnej edycji.

Uczestnicy "Hotelu Paradise 4" na rajski Zanzibar przyjechali zdecydowanie nie po wakacyjne wspomnienia, a po główną wygraną i jak już możemy zauważyć - nie zawahają się przed niczym, by dojść do ścisłego finału. Jedna z dziewczyn dla pozostałych stanowi szczególne zagrożenie, a mowa oczywiście o Wiktorii, która skutecznie wygryzła Karolinę podczas ostatniego Rajskiego Rozdania. Dlaczego Miłosz wybrał właśnie nią? Niektórzy mają własną teorię...

On powiedział, że poznał ją, coś tam, dogłębnie - podsunęła Klaudia w rozmowie z Przemkiem. 

Dziewczyny postanowiły podejść Wiktorię podstępem, a ta wyśpiewała im wszystko! Co wydarzyło się pomiędzy nią a Miłoszem? Uczestnicy nie mają zamiaru tak tego zostawić.

"Hotel Paradise 4": Klaudia El Dursi o nowej edycji! "Dziewczyny z 3. edycji nie obraźcie się..."

"Hotel Paradise 4": Uczestnicy spiskują przeciwko Wiktorii i Miłoszowi. Uprawiali seks przed kamerami?

Emocje podczas ostatniego Rajskiego Rozdania w czwartej edycji "Hotelu Paradise" dosłownie sięgnęły zenitu. Choć Miłosz mógł zachować Dziką Kartę, zostać w parze z Karoliną i tym samym zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas kolejnych eliminacji, jak sam przyznał, zamiast przysłowiowych ciepłych kapci postanowił kierować się głosem serca. 

Chciałbym wam powiedzieć, że rozum jest bardzo ważny i jeżeli czujecie, że rozum wam pomoże w wyborze decyzji to super. Korzystajcie z niego, ale ja jestem takim człowiekiem, że muszę kierować się sercem i nawet jeżeli ten wybór okaże się zły, to ja czuję coś do Wiktorii i chcę być z Wiktorią - oznajmił łamiąc Dziką Kartę na pół. 

Z ust Karoliny padły bardzo mocne słowa w kierunku nowej pary i jej byłego partnera, a niektórzy z uczestników nie byli w stanie zrozumieć decyzji Miłosza. Choć kiedy dziewczyna opuściła Rajski Hotel wszyscy udali się do baru, niektórzy już zaczęli knuć. 

Miłosz wydał na siebie wyrok straszny, bo pokazał, że nie można mu ufać w żaden sposób - stwierdził Przemek w rozmowie z Klaudią. 

Dziewczyny postanowiły posunąć się o krok dalej i podpytać Wiktorię, z którą wcześniej nie miały zbyt dobrego kontaktu. Niczego nieświadoma uczestniczka zdecydowanie dała się nabrać i podekscytowana faktem, że w końcu może porozmawiać z pozostałymi szczerze, wyznała im szokującą tajemnicę!

Muszę wam o czymś powiedzieć i chciałabym, żebyście o tym wiedziały, bo uważam, że powinnyście. Wczoraj między mną a Miłoszem do czegoś doszło. Naprawdę między nami coś się k**** dzieje i ja sama jestem w szoku. Totalnie jestem w szoku - wyznała. 

Czyżby Miłosz i Wiktoria mieli za sobą seks przed kamerami? Choć uczestniczka później wspomniała, że "dopuściła się pocałunku", reakcja Miłosza na pytanie Przemka pozostawia wątpliwości co do tego, czy aby na pewno tych dwoje nie posunęło się o kilka kroków dalej!

Seks w Hotelu Paradise 4
Screenshot Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia zoperowała sobie całe ciało! Pochwaliła się efektami. "Mam figurę marzeń"

Skąd Przemek o wszystkim wiedział? Gorącą plotkę zaniosła mu oczywiście jego partnerka...

- A wiesz, że między Miłoszem a Wiktorią już coś było? - zaczęła Klaudia.

- Co bzykali się? Tak?

- No powiedziała nam to. Powiedziała nam to wszystkim dziewczynom, że pomiędzy nimi się już coś wydarzyło. 

- Ale go zmanipulowała - ocenił chłopak.

Kiedy wziął Miłosza na bok i zapytał, czy pomiędzy nim i Wiktorią było jakieś zbliżenie, ten znacząco skinął głową i obydwoje zanieśli się głośnym śmiechem. Cóż, chłopakowi z pewnością nie byłoby tak do śmiechu, gdyby wiedział, co tak naprawdę względem jego pary planują pozostali uczestnicy, a zwłaszcza zazdrosne uczestniczki. Tajemna rozmowa Nany, Natalii i Klaudii mówiła wszystko:

- Ona go urobiła, bo go przelizała.

- Tak

- Ona się otwiera i trzeba ją bardziej otwierać.

- Ale ja do niej powiedziałam dobry tekst - Stara, my mówimy sobie wszystko. Nawet to, jaki kolor majtek mamy - stwierdziła Klaudia.

- A skąd my wiemy, czy oni nie grają przeciwko nam?

- Miłosz jest zbyt głupi.

- Skoro ja ją tak podkręcam, ona wypije kiedyś za dużo i za dużo powie. 

- Trzeba się cieszyć z rzeczy, z których się nie cieszymy.

- Ja wiem, że Darek ma już plan na to, jak ją wy****ć. Daro jest mózgiem, a ja jestem wężem, który to rozpuszcza dalej - podsumowała Natalia.

Dziewczyny zdecydowanie nie mają zamiaru grać fair i za wszelką cenę chcą udowodnić, że uczucie które łączy Wiktorię i Miłosza wcale nie jest prawdziwe. Darek już tylko czeka, by do "Hotelu Paradise 4" wszedł nowy uczestnik, który odbije dziewczynę, a następnie wyrzuci ją z hukiem podczas najbliższego rajskiego rozdania. 

To nie jest program litości. Jeżeli czujemy w niej zagrożenie, to jesteśmy tak silną grupą, że każdego po kolei będziemy stąd eliminować - stwierdziła Nana.

Natalia Nana Majos Hotel Paradise 4
Mat. prasowe

Czy Miłoszowi i Wiktorii uda się udowodnić pozostałej reszcie, że ich uczucie jest prawdziwe, czy może zanim tego dowiodą zdążą już wrócić do domu? Nie wszyscy wierzą, że w "Hotelu Paradise" można spotkać prawdziwą miłość.

Hotel Paradise 4: Miłosz i Wiktoria
Mat. prasowe

Marietta i Lexi z programu "Hotel Paradise"
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": kto jako drugi pożegnał się z programem? Walka trwała do końca!
Kto jako drugi odpadł z programu "Hotel Paradise"?

Za nami emocjonujący tydzień w "Hotelu Paradise" . Byliśmy świadkami kilku zaskakujących zwrotów akcji. W tym tygodniu singielką - ku zaskoczeniu wszystkich - została Sandra. Stało się tak w wyniku przegranej konkurencji. Sandra jako singielka otrzymała bardzo trudne zadanie. Musiała zdecydować, kto powinien odpaść z "Hotelu Paradise". Kogo wybrała? Zobaczcie poniżej! Konflikt w "Hotelu Paradise"? Marietta rozpoczęła ten tydzień jako singielka. Stało się tak, ponieważ Martyna, która dołączyła do show TVN7, odbiła jej Łukasza. Marietta obwiniała o to Lexi, która doradziła takie posunięcie nowej koleżance. Między nimi zaczął narastać konflikt, który przybierał na sile z każdym dniem.  Zobacz także:  Konflikt między Mariettą a Lexi w "Hotel Paradise" narasta! Pierwszy wielki spisek w programie! W wyniku przegranej konkurencji to Sandra została singielką, a jej miejsce u boku Maćka zajęła Marietta. Klaudia El Dursi postanowiła jeszcze bardziej skomplikować grę. Sandra dostała list, w którym napisano, że podczas rajskiego rozdania będzie musiała zdecydować, która z dziewczyn ma opuścić "Hotel Paradise". Oznaczało to, że w piątek z programem pożegnają się aż dwie osoby! Sandra bardzo poważnie podeszła do zadania. Choć Lexi usilnie namawiała ją, aby wyrzuciła Mariettę, dziewczyna postanowiła sama przeanalizować sytuację. W tym celu zaprosiła na spacer Chrisa oraz Blondino. Pierwszy z nich utrzymuje bowiem, że coś poczuł do Marietty i podczas rajskiego rozdania chciał wymienić Lexi właśnie na nią. Z kolei Blondino jest w parze z Violą. Sandra otwarcie spytała go, czy miałby do niej żal, gdyby wyrzuciła z programu jego partnerkę.  Kto odpadł z "Hotelu Paradise"? W końcu nadszedł długo oczekiwany moment i wszyscy spotkali...

Kto odpadł podczas "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": To było szokujące "rajskie rozdanie"! Odpadł mocny faworyt! Co teraz? 
"Hotel Paradise 2": To było szokujące "rajskie rozdanie"! Odpadł mocny faworyt! Co teraz? 

Finał " Hotelu Paradise " zbliża się wielkimi krokami. W tym momencie już nawet spiskujący przeciw sobie uczestnicy nie mogą spodziewać się tego, co wydarzy się podczas kolejnych "rajskich rozdań". Dzisiejszego wieczoru pożegnaliśmy kolejnego uczestnika. Tych emocji i takiego zestawienia nie spodziewał się nikt! Jak będą wyglądały teraz dalsze losy uczestników? Zobaczcie, kto musiał dziś wymeldować się z rajskiego hotelu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil doprowadza Magdę do płaczu! Robert: "Ty szowinistyczna świnio!" Co się wydarzyło?! "Hotel Paradise": Kto odpadł podczas "rajskiego rozdania"?  "Rajskie rozdania" zawsze były stresujące dla uczestników, ale od kiedy pojawiły się również komplikujące je zadania, nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy wciąż jest bezpieczny i nie musi zacząć pakować walizek. Dziś okazję do skomplikowania wyboru parom mieli single. A było ich aż trzech. Magda, Łukasz i Kamil musieli zdecydować, która z par nie będzie mogła wybrać się podczas "rajskiego rozdania". Kamil sugerował wcześniej Acie, że to właśnie ona zostanie postawiona przed decyzją, ponieważ jest niemal pewien, że Magda i Łukasz bedą chcieli przeszkodzić Ivanowi i Ani. Kamil jako dobry przyjaciel, chce się troszczyć o kolegę i zasugerował Acie, że musi wybrać go podczas eliminacji, jeżeli to ona będzie decydować. Dla Aty byłoby to zdecydowanie mniejszym problemem, gdyby nie czuła nic do Ivana. Ich relacja to taki "zakazany owoc", którego nie mogą skosztować z szacunku do Ani.  Chciałabym go wybrać ale to jest bez sensu, bo on zaraz wróci do Anki  Ostatecznie podczas "rajskiego rozdania" Kamil, Łukasz i Magda zablokowali Anię i Ivana. Podczas wyborów Ivan podszedł do...

Sonia z "Hotel Paradise 2"
Instagram
Newsy
W "Hotel Paradise 2" to Magda odbije Soni Roberta?! "Czuję się oszukana, tak po chamsku!"
W "Hotel Paradise 2" to Magda odbije Soni Roberta?! "Czuję się oszukana, tak po chamsku!"

Pobyt w " Hotelu Paradise " kosztuje Sonię wiele emocji. Kiedy już zaczynała czuć coś do Roberta, Monika dostała możliwość przemieszania duetów. Pomimo tego, że zmiany dotknęły wszystkich uczestników, najbardziej ucierpiała na tym Sonia, która jest przerażona wizją, że Monika zmanipuluje Roberta, w wyniku czego to właśnie ją wybierze na "rajskim rozdaniu". Do tej pory obawiała się tylko jej, jednak okazuje się, że jeszcze większym zagrożeniem może okazać się... Magda! Dziewczyny wraz z Robertem wzięły udział we wspólnej randce, która doprowadziła najmłodszą uczestniczkę do płaczu! Co się wydarzyło?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta o nowym związku Chrisa! Co sądzi o jego dziewczynie? "Hotel Paradise 2": Co dalej z relacją Soni z Robertem? Czy Magda stanie im na przeszkodzie? Losy uczestników zmieniają się z dnia na dzień. W "Hotelu Paradise" wszystkie chwyty są dozwolone. Tutaj nie chodzi tylko o miłość ale także o pieniądze! Sonia obawia się najbliższego "rajskiego rozdania". Czy Monika na dobre odbierze jej Roberta? Wczorajsza "puszka pandory" nie była najszczęśliwsza dla zauroczonej w Robercie uczestniczki. Wypowiadając się na temat Moniki i Soni pomylił imię tej drugiej! Z Moniką mam dobry kontakt, zobaczyłem u niej coś więcej - zaczął niefortunnie mając na myśli Sonię, a nie jej rywalkę - Muzycznie, artystycznie jest do mnie podobna, więcej nas łączy - dodał. Czy to spowodowało, że Sonia poczuła się jeszcze bardziej niepewnie? Niefortunna pomyłka Roberta to nie była jedyna przykra niespodzianka, która ją spotkała z jego strony. Uczestnicy mieli możliwość wskazania dwóch uczestniczek, z którymi chętnie wybraliby się na randkę. Robert jako pierwszą wskazał Sonię, a...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner