Miłosz w Hotelu Paradise broni uczestników Hotelu Paradise
Mat. prasowe, Instagram @mily_mo_
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Miłosz broni uczestników po Pandorze! "Bardzo cierpią"

Miłosz z "Hotelu Paradise" zabrał głos po kontrowersyjnej Pandorze. Mówi o psychice uczestników: "Żeby aż tak ich niszczyć?". A co powiedział o Wiktorii?

Ostatnie odcinki "Hotelu Paradise" wywołały ogromne oburzenie widzów. Wszystko przez zachowanie uczestników, którzy postanowili za wszelką cenę pozbyć się Wiktorii z programu. Po skandalicznej "Pandorze" widzowie zarzucili uczestnikom stosowanie przemocy psychicznej wobec koleżanki z programu. Na gwiazdy programu wylał się olbrzymi hejt, a nawet zaczęli dostawać pogróżki. Do szokującej sytuacji, która ma miejsce po emisji ostatnich odcinków, odniósł się Miłosz, programowy partner Wiktorii. 

Jestem przerażony tym, jak można zniszczyć człowieka i to z dwóch stron - mówił na Instastories. 

To, co powiedział o Wiktorii może was zdziwić! 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Lincz na Wiktorii. Krzyki, kłamstwa i łzy... "Wracam do Wawy"

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 4": Miłosz komentuje Pandorę. Staje w obronie uczestników

Ostatnia "Pandora" w "Hotelu Paradise" wywołała prawdziwą burzę w sieci. Widzowie już po zobaczeniu zwiastuna odcinka w Player.pl nie szczędzili krytyki nie tylko uczestnikom ale również produkcji programu. Samą "Pandorę" określili jako "patologiczną". Początkowo głos zabrał Pan Lektor, który wyjaśnił, jak wygląda opieka nad uczestnikami na planie "Hotelu Paradise" i podkreślił, że "Wiktoria nigdy nie poprosiła o pomoc". Oświadczenie w sprawie wydał nawet TVN. Z kolei uczestnicy, którzy w programie mieli gnębić Wiktorię otrzymali od widzów olbrzymi hejt, który zaczął wymykać się spod kontroli. Launo oświadczyła, że się boi, ponieważ ktoś porysował jej auto, a Oha dostała wstrząsający filmik z pogróżkami. 

Szokującą sytuację skomentował także Miłosz, który również przyczynił się do załamania Wiktorii podczas ostatniej "Pandory" tuż po tym, jak przyznał się, że pomysł wyrzucenia jej z programu był zapoczątkowany przez niego. Wówczas Wiktoria poczuła, że straciła jedynego sprzymierzeńca w programie i wybiegła z "Pandory" z płaczem. Miłosz zdecydował się zabrać głos po programie i skomentował sytuację, jaka wywiązała się w sieci. Uczestnik stanął po stronie kolegów i opowiedział o ich stanie psychicznym: 

Jesteśmy po najcięższej Pandorze w historii "Hotelu". Chciałem tylko powiedzieć, że wszyscy uczestnicy mają się dobrze, póki co. Troszeczkę duma im nie pozwala się wypowiadać ale bardzo przeżywają, bardzo cierpią przez to wszystko, co piszecie.

Miłosz zabrał głos po kontrowersyjnej pandorze w Hotelu Paradise
Instagram @mily_mo_

Jednocześnie przyznał, że Wiktoria faktycznie miała ciężko w programie ale obecnie to nie ona ma najtrudniej: 

Z jednej strony może słusznie, bo Wika miała bardzo słabo również przeze mnie ale z drugiej strony jestem przerażony tym, jak można zniszczyć człowieka i to z dwóch stron. Z jednej strony teoretycznie Wiki, chociaż ona ma się dobrze i jeszcze nie znacie finału tej całej historii, ale z drugiej strony tych ludzi, którzy tam poszli dostarczać wam emocji, żeby aż tak ich niszczyć? Jeśli ktoś z uczestników miałby w tym momencie słabszą psychikę to mogłoby się to źle skończyć ale cóż... Macie prawo do wyrażania swojej opinii.

Screen Programu "Hotel Paradise"

Na koniec zaznaczył, że obecna sytuacja jest trudna nie tylko dla Wiki ale wszystkich osób związanych z programem, w tym także widzów. 

Ja tylko mogę prosić tych widzów, którzy mnie oglądają, żebyście wyrażali te opinie ale bez gróźb, bez wyzwisk. Ja sobie poradzę ale bardziej myślę tutaj o innych. To nie jest łatwa sytuacja ani dla was ani dla Wiki ani dla mnie ani dla innych uczestników ani dla produkcji. Oglądajcie dale,j bo światełko w tunelu na pewno jakieś jest no 

Zgadzacie się z jego punktem widzenia tę sytuację? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Luiza i Kuba z poprzedniej edycji ostro o najnowszej Pandorze!

Screen Programu "Hotel Paradise"

Miłosz z Hotelu Paradise 4
mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Miłosz zdradził sekret produkcji. Co naprawdę działo się na Pandorze?
W finałowym tygodniu czwartej edycji "Hotelu Paradise" Miłosz postanowił zdradzić kulisy randkowego show. Ujawnił kilka sekretów o tym, co na Pandorze działo się poza kamerami.

Tuż przed wielkim finałem "Hotelu Paradise" Miłosz zaplanował małe Q&A, które już wcześniej obiecał swoim fanom. Uczestnik, którego widzowie musieli pożegnać dosłownie kilka dni temu, nie mógł uniknąć pytań o randkowe show TVN7. Oczywiście większość internautów interesowały kulisy popularnej produkcji oraz relacje z innymi osobami. Podczas Q&A Miłosz został zapytany między innymi o to, co tak naprawdę działo się na Pandorze. Podzielił się również swoją reakcją na odpadnięcie z "Hotelu Paradise" Mateusza i Vanessy, a także opisał relację z Ingą. "Hotel Paradise 4": Miłosz zdradza kulisy Pandory. Niektórzy mieli "podwójne wakacje" Od finału 4. edycji "Hotelu Paradise" dzieli nas zaledwie weekend! Już w poniedziałek, 6 grudnia, dowiemy się czy to Nana i Łukasz, a może Sara i Michał zmierzą się w próbie Złotej Kuli. Tymczasem emocje po finałowej Pandorze jeszcze nie opadły, a byli uczestnicy show ochoczo komentują wydarzenia minionej nocy. Swoją opinią na temat finałowej Pandory podzielił się Janek , który przez zachowanie swojej partnerki Ingi oraz pozbycie się z show Vanessy i Mateusza, musiał pożegnać się z finałem. Do ostrych słów na Pandorze odniosła się również Launo, a prowadząca program Klaudia El Dursi zdradziła kulisy nagrywania półfinałowego odcinka . Teraz sprawę postanowił skomentować także Miłosz. Internauci zasypali Instagram telewizyjnego partnera Wiktorii pytaniami o "Hotel Paradise". Fani chcieli wiedzieć, czy uczestnicy, którzy odpadli z randkowego show, jeszcze raz przylecieli na Zanzibar, by pojawić się na Pandorze. Okazało się, że rzeczywiście, niektórzy odwiedzili rajski Zanzibar dwukrotnie. - Tak, przyleciały jeszcze raz - te osoby, które odpadły na...

"Hotel Paradise 4": Wiktoria płacze przez Miłosza
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise": Gwiazdy poprzednich edycji wspierają Wiktorię: "Najobrzydliwsza Pandora!"
Wiktoria może liczyć na wsparcie uczestników z 3. sezonu "Hotelu Paradise". Krzysztofowi i Krystianowi puściły nerwy: "Co to jest w ogóle za zabawa?"

Uczestnicy 3. edycji są przerażeni sytuacją, która ma miejsce w 4. sezonie "Hotelu Paradise". Ostatnią "Pandorę" i sytuację Wiktorii postanowili skomentować Krzysztof, Krystian, Ola, Luiza czy Kuba.  Jak wy w ogóle się tam bawicie!? - pytał zszokowany Krystian.  Z kolei Krzysztof przyznał, że bardzo współczuje Wiktorii i ma nadzieję, że uczestniczka będzie w stanie szybko się podnieść z tego, co zgotowali jej programowi koledzy. Zobaczcie, co piszą gwiazdy poprzednich edycji o skandalicznej "Pandorze".  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Miłosz broni uczestników po Pandorze! "Bardzo cierpią" "Hotel Paradise": Uczestnicy poprzednich edycji komentują 4. sezon Ostatni odcinek " Hotelu Paradise " wywołał w sieci mnóstwo kontrowersji. Widzowie nie szczędzą krytyki nie tylko uczestnikom ale również produkcji, że pozwoliła innym na złe traktowanie Wiktorii. Głos w sprawie zabrał Pan Lektor, zapewniając, że wszyscy uczestnicy mieli opiekę, a " Wiktoria nigdy nie prosiła o pomoc ". Oświadczenie w sprawie wydał również TVN.   To była zdecydowanie najcięższa "Pandora" w historii "Hotelu Paradise". Po tym, jak koledzy z programu po raz kolejny dali Wiktorii do zrozumienia, że nie chcą jej w hotelu i wyszło na jaw, że wszystko zapoczątkował Miłosz - jedyna osoba, na której Wiktoria mogła do tej pory polegać - uczestniczka wybiegła z płaczem. Krystian, zwycięzca 3. edycji był w szoku, po usłyszeniu pytania o treści: "jak to jest, gdy wszyscy cię nienawidzą i chcą, żebyś opuściła program":  Ja wam powiem tak, w ogóle dopuszczenie takiego pytania przez produkcję to jest już za grubo. Jak wy w ogóle się tam bawicie!? Co to jest w ogóle za zabawa?!...

Luiza zszokowana zachowaniem uczestników Hotelu Paradise 4
mat. prasowe, Instagram @luiza.benzouaoua
TV-Show
"Hotel Paradise": Luiza i Kuba z poprzedniej edycji ostro o najnowszej Pandorze! 
Luiza i Kuba z trzeciej edycji są zszokowani zachowaniem uczestników nowego sezonu "Hotelu Paradise". W mocnych słowach skomentowali najnowszą Pandorę.

Tak wielkich emocji i kontrowersji w "Hotelu Paradise" nie było chyba w żadnej z poprzednich edycji. Po emisji ostatniego odcinka programu, a szczególnie zapowiedzi dzisiejszej Pandory w sieci zrobiło się naprawdę gorąco. Internauci są zszokowani zachowaniem uczestników, którzy znów zaatakowali Wiktorię. Oburzenia nie ukrywają również uczestnicy poprzedniej edycji. Luiza i Kuba w mocnych słowach odnieśli się do tego, co zobaczyli podczas zapowiedzi Pandory! Kontrowersyjna Pandora w "Hotelu Paradise" Już dziś wieczorem widzowie telewizyjnej Siódemki zobaczą najnowszy odcinek czwartej edycji "Hotelu Paradise", a w nim naprawdę mocną i kontrowersyjną Pandorę. W miniony czwartek w sieci pojawiła się pojawiła się zapowiedź, podczas której internauci mogli zobaczyć zrozpaczoną Wiktorię, która usłyszała pytanie, jak to jest być osobą, którą wszyscy nienawidzą. Zwiastun Pandory zszokował fanów "Hotelu Paradise". Internauci zaczęli dopytywać, czy ktoś z produkcji zareagował na zachowanie uczestników, którzy znów doprowadzili Wiktorię do łez. Pan Lektor podczas live'a na Instagramie odpowiedział na niewygodne pytania fanów. Nie jestem zadowolony z tej sytuacji ale nie mam na to wpływu. Jest dokładnie taka, jaką jest i taką widzimy- mówił Pan Lektor. (...) Wiktoria przez cały czas miała prawo poprosić o pomoc i zażądać od nas wsparcia. Wiktoria spotykała się z nami codziennie. Nigdy nie prosiła o pomoc i chciała zostać w hotelu i nadal chciała walczyć- dodał. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Pan Lektor podsumował zachowanie Launo! Uczestniczka wydała oświadczenie Najnowsza Pandora, którą internauci moga zobaczyć już na player.pl, oburzyła uczestników poprzedniej edycji...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak