Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Hanna Lis w białej sukience
TV-Show

Hanna Lis chciała zrezygnować z "Azja Express": "Pękło mi serce". Co się stało?

Hanna Lis chciała zrezygnować z "Azja Express": "Pękło mi serce". Co się stało?

Hanna Lis opowiedziała o udziale w programie "Azja Express"! Wielu Polaków zdziwiła decyzja dziennikarki o tym, żeby wziąć udział w najnowszej produkcji TVN. Wszak Hanna Lis kojarzona była z poważnymi formatami i raczej unikała tego, aby pokazywać się na ściankach i brać udział w programach rozrywkowych. Teraz jednak zmieniła zdanie i postanowiła przeżyć szaloną przygodę w swoim życiu. (Zobacz: 7 sprawdzonych pomysłów na tanie wakacje za granicą) Decyzja jednak nie była taka łatwa, a w rozmowie z "Gwiazdami" Hanna Lis przyznała, że było jej ciężko wyjeżdżać. Zwłaszcza ze względu na rozłąkę z córkami.

Było mi bardzo ciężko. Rozłąka z córkami była jedynym powodem, dla którego się wahałam nad udziałem w programie.

W końcu jednak gwiazda przełamała się i zdecydowała, że wyjedzie do Azji. Nie ukrywa jednak, że na lotnisku w Paryżu mocno się rozkleiła. Podobno była nawet bliska rezygnacji:

Na lotnisku w Paryżu, jeszcze przed naszym wylotem do Azji, pękło mi serce. Ryczałam przez półtorej godziny i mówiłam, że wracam, że nie dam rady - dodała.

Potem jednak stwierdziła, że da sobie radę, choć bardzo tęskniła za dziewczynami. Jesteście ciekawi, jak Hanna Lis wypadnie w nowym show TVN - "Azja Express"?

 

Zobacz: Leszek Stanek o udziale w "Azja Express": "Polała się krew!"​

 

Hanna Lis opowiedziała o udziale w programie "Azja Express"

Hanna Lis na pokazie Łukasza Jemioła
ONS

Dziennikarka  była bliska rezygnacji z programu

Hanna Lis, Łukasz Jemioł

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Renata Kaczoruk w okularach
TV-Show
Renata Kaczoruk w programie "Azja Express"! Jak dziewczyna Kuby Wojewódzkiego wypadła w show?
Renata Kaczoruk w programie "Azja Express"! Jak dziewczyna Kuby Wojewódzkiego wypadła w show?
Hanna Lis okładka Flesza maj
Newsy
Dlaczego Hanna Lis poleciała do Azji? Nie zrobiła tego tylko dla show „Azja Express”!
Dlaczego Hanna Lis poleciała do Azji? Nie zrobiła tego tylko dla show „Azja Express”!

Zawsze odmawiała producentom show. Teraz jednak poleciała do Azji. Hanna Lis  w parze z Łukaszem Jemiołem, bierze udział w programie „Azja Express”. Będzie walczyć o wygraną z m.in. Małgorzatą Rozenek, Izą Miko i Przemysławem Saletą. Jej decyzja o udziale w nowym show była zaskoczeniem. Przecież dziennikarka przez 24 lata zajmowała się dziennikarstwem politycznym! Czy wyjechała do Azji… z nudów? Jak dowiedział się „Flesz”, Lis ma szansę zostać dzięki temu nową gwiazdą TVN. Szefowie stacji doceniają to, że Hanna dała się namówić na udział w show. Widzą dla niej miejsce w firmie. Prowadzą już z nią rozmowy w sprawie autorskiego programu w TVN Style - mówi nam osoba z TVN. Cały materiał o Hannie Lis w najnowszym numerze „Flesza”. Bo to nie nowych projektów dziennikarki. Hanna Lis z Łukaszem Jemiołem Hanna Lis z Joanną Przetakiewicz   Hanna Lis

Hanna Lis, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan razem na sesji zdjęciowej
Instagram
Newsy
Rozenek przyznała, że polubiła Agnieszkę Woźniak-Starak, kiedy ta złamała regulamin w "Azja Express"!
O co chodziło?

Małgorzata Rozenek-Majdan, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziały o swojej przyjaźni w Dzień Dobry TVN. Gwiazdy stacji pojawiły się w śniadaniowym programie i zdradziły, jak i kiedy się poznały oraz dlaczego do tej pory, od zakończenia reality-show "Azja Express", wciąż utrzymują bliskie relacje. Panie nie ukrywają, że bardzo polubiły się właśnie na planie wielkiego hitu TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła przy okazji, że prowadząca "Azja Express" pomagała uczestnikom programu podczas ich podróży po Azji. Ja Agnieszko polubiłam ciebie bardzo w momencie, kiedy przekazałaś mi banana na planie Azji w totalnym ukryciu i od tego momentu moja słabość jest ogromna. A Hanka dawała mi inne rzeczy, nie będę mówić jakie - przyznała Małgorzata Rozenek-Majdan. Hanna Lis z kolei przyznała, że przed wyjazdem na plan "Azja Express" nie znała Małgorzaty Rozenek. Okazuje się, że dziennikarka tuż przed wyjazdem zadzwoniła do niej z pewnym problemem. Jakim? Ja poznałam Małgosię przez telefon. Tuż przed wyjazdem zadzwoniłam do Gośki, nawet nie wiem skąd miałam numer telefonu. Ja byłam strasznie rozłożona psychicznie perspektywą, że być może przez miesiąc nie będę widzieć swoich dzieci. Kompletnie nie mogłam sobie z tym poradzić, więc sobie myślę, jest druga taka ofiara, Rozenek, zadzwonię zapytać jak perfekcyjnie poradzić sobie z rozłąką. I to było zabawne, my wtedy pierwszy raz rozmawiałyśmy, pamiętasz ta rozmowa trwała 2,5 godziny jak nie lepiej. Zaczęło się od dzieci a później poszło. Także kiedy spotkałyśmy się na lotnisku w Warszawie to wydawało się, że właściwie jakoś tam się znamy- zdradziła Hanna Lis. Jesteście zaskoczeni tym, jak bardzo Małgorzata Rozenek-Majdan, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak zbliżyły się do siebie na planie Azja Express?   Zobacz także: Jak wygląda dom...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner