Stacja MTV emituje właśnie drugi sezon jednego z najbardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji. "Warsaw Shore" od samego początku spotyka się z falą krytyki ze względu na przekazywane w nim treści. Każdy odcinek obfituje bowiem w sceny libacji alkoholowych oraz seksu - głównie z przypadkowo poznanymi ludźmi. Nawet osoby, które uczestniczyły w powstawaniu podobnych produkcji, nie zostawiają na tym show suchej nitki. Przypomnijmy: Wojciechowska tworzyła "Big Brothera". Co sądzi o "Ekipie z Warszawy"?

Reklama

W pierwszej edycji programu poznali się Eliza i Trybson. Szybko stali się ulubieńcami widzów i jak się później okazało -po zakończeniu pierwszej edycji, zostali parą. Wkrótce na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Nie jest to jednak jedyny związek, który narodził się na oczach widzów. Wszystko wskazuje na to, że Paweł i Ewelina, którzy jako pierwsi uprawiali seks w polskiej edycji, również mają się ku sobie. Wczoraj widziano ich razem na premierze filmu Borysa Szyca "Dżej Dżej".

Ewelina ku zaskoczeniu wszystkich, niechętnie pozowała fotoreporterom. Pawła za to nie opuszczał doskonały humor. Pasują do siebie?

Zobacz: Ewelina i Paweł uprawiają seks na oczach widzów

Zobacz także

Reklama

Tak mieszkają uczestnicy "Warsaw Shore":

Reklama
Reklama
Reklama