Ewelina Lisowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

To będzie największa gwiazda nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Ewelina Lisowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Znamy kolejną gwiazdę dwunastej już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kilka dni temu okazało się, że w show wystąpią m.in. Emilia Komarnicka czy Łukasz Zagrobelny. Tymczasem magazyn "Party" podał, że do tego grona dołączy... Ewelina Lisowska!

Kogo jeszcze zobaczymy w show?

Ewelina Lisowska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Ewelina Lisowska ma już doświadczenie w polsatowskich show, w końcu udało jej się wygrać "Taniec z Gwiazdami". Swoją karierę zaczynała zaś w "Mam talent", a następnie w "X-Factorze". Czy osiągnie sukces i w tym show? Jesteśmy o tym przekonani!

Gwiazdy 12. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Znamy już prawie pełną listę gwiazd nadchodzącej edycji show. Wśród uczestników będą gwiazdy serialu "Na dobre i na złe" - Emilia Komarnicka i Robert Koszucki, wokaliści Łukasz Zagrobelny i Adam Strycharczuk oraz aktorka Ewelina Ruckgaber, znana z serialu "Gliniarze". W tajemnicy pozostaje dwóch uczestników, choć fani show, po tym jak na Instagramie programu został opublikowany filmik z fragmentami twarzy wszystkich uczestników, nie mają wątpliwości, że będą to również Jeremi Sikorski - gwiazdor projektu "YoungStars" oraz Kasia Ptasińska, znana m.in. z "Na wspólnej". Niektórzy zaś uważają, że w show pojawi się Dawid Podsiadło, a inni stawiają na Julię Wieniawę i... Sławka Uniatowskiego. Pełen skład oficjalnie poznamy najpewniej za kilka dni. Czekacie?

 

Ewelina Lisowska wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! 

Ewelina Lisowska podczas festiwalu w Opolu 2019

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48