Ewa Mrozowska termin porodu
Instagram

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" urodziła! Pokazała zdjęcie synka!

Ewa Mrozowska termin porodu
Instagram

Wielka radość w rodzinie Ewy Mrozowskiej! Gwiazda "Gogglebox" przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko! Ewa Mrozowska niemal od razu pochwaliła się tym faktem na Instagramie. Celebrytka pokazała także pierwsze zdjęcie synka. Jest urocze!

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" urodziła

Ewa Mrozowska od początku nie ukrywała, że jest w ciąży. Wręcz przeciwnie, chętnie chwaliła się ze swoimi fanami zmianami, jakie zachodziły w jej ciele. Gwiazda "Gogglebox" prezentowała również wyprawkę dla malucha oraz pokoik, w którym już niebawem zamieszka. Ewa Mrozowska ujawniła także, że spodziewa się chłopca. Co więcej, celebrytka zdradziła nawet, że nazwie go Leon. To bardzo rzadkie zachowanie wśród gwiazd. Zazwyczaj znane osoby do ostatniej chwili trzymają wszystko w tajemnicy. 

Nic więc dziwnego, że gdy chłopiec faktycznie pojawił się na świecie, Ewa Mrozowska od razu pokazała jego wizerunek na Instagramie. Musimy przyznać, że chłopiec jest naprawdę uroczy!

Słowa są zbędne ❤️👶🏼 #mylove❤️ #myboy#mummysboy#mylittleprince#loveyou#beautifullife#familytime - napisała pod pierwszą fotografią syna Ewa Mrozowska.

Świeżo upieczonej mamie składamy gratulacje! Trzymamy za nią kciuki, aby jak najszybciej mogła wyjść z maluchem do domu i cieszyć się swoim szczęściem!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Słowa są zbędne ❤️👶🏼 #mylove❤️ #myboy#mummysboy#mylittleprince#loveyou#beautifullife#familytime

Post udostępniony przez Ewa (@ewamrozowska.makeup)

Ewa Mrozowska może liczyć na pomoc swojej przyjaciółki, Sylwii Bomby, która również jest już mamą

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska w Usterce

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56