Eliza mocno przytyła w ciąży
Facebook

Eliza zważyła się trzy tygodnie przed porodem. Jest załamana

Eliza mocno przytyła w ciąży
Facebook

Poród Elizy z Warsaw Shore zbliża się wielkimi krokami. Aspirujące celebrytka pieczołowicie dokumentuje swoją ciążę na Facebooku, a niedawno poinformowała, że termin rozwiązania zaplanowany jest na początek października, więc to już kwestia kilku tygodni. Ostatnie chwile w błogosławionym stanie Eliza postanowiła upamiętnić specjalną sesją zdjęciową. Przypomnijmy: Eliza poprawiała ciążowy brzuszek w Photoshopie. Fani szybko wytknęli wpadkę

Jeszcze w pierwszych miesiącach ciąży, Eliza nie ukrywała, że obawia się trochę nadprogramowych kilogramów z nią związanych, ale jest dobrej myśli. Ostatnie tygodnie jednak nieco zmieniły jej nastawienie. Przyszła mama postanowiła się zważyć, a licznik na wadze nieco ją przeraził - wskazuje obecnie blisko 73 kilogramy. Eliza przyznaje, że fakt dość mocno ją smuci, bo nie spodziewała się, że aż tak mocno przytyje w trakcie ciąży.


Ta waga naprawde doluje przez to ze nigdy bym sie nie spodziewala ze az tyle przytyje w tak krotkim czasie. . . - napisała pod zdjęciem.


Myślicie, że szybko uda jej się zrzucić dodatkowe kilogramy po porodzie?

Zobacz: Dawne nawyki wzięły górę? Ciężarna Eliza imprezuje z koleżanką z programu

Eliza z Warsaw Shore jest w ciąży. Ciąża Elizy i Trybsona

 

Ciężarna Eliza nad morzem z Trybsonem:

Więcej na temat Eliza z Warsaw Shore
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48