TV-Show

Czy Sylwia Lipka pojawi się jesienią w "Tańcu z Gwiazdami"? Wiemy!

Czy Sylwia Lipka pojawi się jesienią w "Tańcu z Gwiazdami"? Wiemy!

Przez pandemię koronawirusa w Polsce stacja Polsat przesunęła emisję wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami" na jesień. Już 4 września uczestnicy show ponownie staną na parkiecie, żeby rywalizować o Kryształową Kulę. Czy wśród nich znajdzie się Sylwia Lipka? To zdradziła nam gwiazda podczas nagrywania koncertu akustycznego dla TIDAL! Jej występ możecie już oglądać na platformie muzycznej - tutaj

Czekacie na powrót show? Ten już 4 września, oczywiście w Polsacie!

Zobacz także: QUIZ! Zamazaliśmy twarze młodych polskich gwiazd. Rozpoznasz je po fryzurze lub ubraniu? Sprawdź się!

East News

East News
TV-Show
Sylwia Lipka zrobiła zapasy z powodu koronawirusa. Zdradziła, co znalazło się w jej koszyku. Maserak ją przebił!
Sylwia Lipka mówi o swoich zapasach na czas kwarantanny przez koronawirusa. Co kupiła?

Od kilku tygodni wszyscy żyjemy tematem koronawirusa . Popularna stała się akcja #zostańwdomu, która nawołuje ludzi do tego, aby nie chodzili po mieście i niepotrzebnie nie narażali innych na potencjalne zarażenie. Sporo osób na ten trudny czas zrobiło duże zapasy jedzenia. Jak to wygląda w przypadku Sylwii Lipki ? Piosenkarka zdradziła nam, czy przygotowała się na te trudne chwile. Jednak jej zakupy to nic w porównaniu z tymi, które zrobił Rafał Maserak . Posłuchajcie sami! Żałujecie, że zawieszono "Taniec z gwiazdami" ? Zobacz także:  Marcin Bosak pojawił się w maseczce w "Tańcu z Gwiazdami". Zdradził, dlaczego!

East News
Newsy
Sylwia Lipka i Rafał Maserak o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" przez koronawirusa
Sylwia Lipka i Rafał Maserak o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" przez koronawirusa

Sytuacja w Polsce jest coraz poważniejsza - do tej pory potwierdzono ponad 90 przypadków zarażenia koronawirusem, dwie osoby zmarły , ok. 2 tys. osób objętych jest kwarantanną. W związku z pogarszającą się sytuacją produkcja "Tańca z Gwiazdami" zdecydowała o zawieszeniu tej edycji. Sylwia Lipka i Rafał Maserak nie ukrywają, że o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" przez koronawirusa dowiedzieli się w momencie, kiedy ogłosili to Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz. Jak zareagowali na tę decyzję? My dowiedzieliśmy się o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" w tym samym momencie co wszyscy. Z tyłu głowy mieliśmy to, że odcinek może być przełożony o tydzień, maksymalnie o dwa. Ale nikt nie spodziewał się tego, że ta edycja zostanie wycofana z wiosennej ramówki. (...) Ja szanuję to, że taka decyzja została podjęta - powiedział w rozmowie z Party.pl Rafał Maserak. A co na ten temat sądzi Sylwia Lipka? Czy Rafał i Sylwia wezmą udział w tej edycji "Tańca z gwiazdami", która zostanie wznowiona dopiero jesienią? Posłuchajcie! Zobacz także:  Nie żyje lekarz zarażony koronawirusem! "Mówił, że maski się kończyły. Lekarze musie walczyć o życie pacjentów" Sylwia Lipka i Rafał Maserak radzili sobie w "Tańcu z gwiazdami" naprawdę świetnie. Jak zareagowali na decyzję o zawieszeniu tej edycji?

Kogo Sylwia Lipka boi się najbardziej z "Tańca z Gwiazdami"?
EastNews
Newsy
Jak Rafał Maserak łączy obowiązki rodzicielskie i zawodowe? Opowiedziała nam Sylwia Lipka!
Jak Rafał Maserak łączy obowiązki rodzicielskie i zawodowe? Opowiedziała nam Sylwia Lipka!

W piątek 6. marca Sylwia Lipka i Rafał Maserak zadebiutowali na parkiecie "Tańca z gwiazdami"! Jak wiadomo tancerz ma teraz na głowie dużo więcej obowiązków, bowiem dwa dni przed rozpoczęciem nowego sezonu tanecznego show, został po raz pierwszy tatą! Co więcej, Rafał Maserak towarzyszył swojej partnerce przy porodzie!  Tak szczęśliwego i podekscytowanego tancerza nie widzieliśmy chyba nigdy wcześniej!  Zobacz także:  Rafał Maserak pokazał pierwsze zdjęcie z synkiem! Ten widok z pewnością Was rozczuli Po zakończeniu pierwszego odcinka nowej edycji "Tańca z gwiazdami" mieliśmy okazję porozmawiać z Sylwią Lipką. Wokalistka zdradziła nam, jak jej tanecznemu partnerowi udaje się teraz łączyć obowiązki rodzicielskie i zawodowe. Czy to wydarzenie spowodowało, że treningi tej pary odbywają się rzadziej?  Zobaczcie co wyjawiła nam Sylwia Lipka!   

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner