Pod koniec 2020 roku, Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika podzielili się z fanami radosną nowiną. Jak się okazało, para spodziewa się dziecka! 

Najpiękniejszy poranek w moim życiu. 👶🏼❤️🥰 Moje największe szczęście w szczęściu.👩‍❤️‍👨 BĘDĘ TATĄ! Nie mogę się DOCZEKAĆ! 😍 - napisał Chris na Instagramie. 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

Jednak jak wiadomo, związek Chrisa i Moniki trwa zaledwie kilka miesięcy. Oczywiście ten fakt spowodował, że niektórzy Internauci zaczęli sugerować, że na pewno para nie planowała powiększenia rodziny. Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z tą dwójką i zapytaliśmy ich o te uszczypliwości ze strony fanów. Okazało się, że zakochani już od początku znajomości, rozmawiali o dzieciach.

Ja powiedziałem Monice od razu - ja to czuję. Jeśli będziemy mieli dziecko, ja chcę tego. Jesteś idealną kobietą na matkę moich dzieci - powiedział Chris.

My od początku, nawet zanim jak byliśmy razem, rozmawialiśmy o dzieciach. To może się niektórym wydawać śmieszne, ale tak - dodała Monika. 

Czy zatem para rzeczywiście tak szybko zaplanowała powiększenie rodziny? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

 

Chris z "Hotelu Paradise" z partnerką, Moniką
Party.pl

Więcej na temat Hotel Paradise