TV-Show

TYLKO U NAS: Jagoda i Karol o plusach i minusach "Rolnik szuka żony"! Zdradzają też czy Jagoda brała udział w "Pierwszej randce"

TYLKO U NAS: Jagoda i Karol o plusach i minusach "Rolnik szuka żony"! Zdradzają też czy Jagoda brała udział w "Pierwszej randce"

 

Jagoda i Karol dzięki "Rolnik szuka żony" są razem. A jak im się podobała edycja show z ich udziałem? Czemu Jagoda pojawiła się w trzech ostatnich odcinka, a nie wcześniej? Czy brała udział w innych telewizyjnych programach? 

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Czy Jagoda była podstawiona? Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony" odpowiadają na plotki

 

Posłuchajcie naszego wywiadu z Jagodą i Karolem, w którym zdradzili, co by poprawili na przyszłość w "Rolnik szuka żony" i czy mieli wcześniej jakąkolwiek styczność z telewizją!

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Mikołaj tłumaczy się ze swoich wyborów w "Rolnik szuka żony". "Nie chciałem mówić, ale wiedziałem, że nie pojadę do Teresy"

 

Jagoda i Karol w czasie wywiadu z Party.pl

Rolnik szuka żony Jagoda i Karol
Mat. prasowe

Zbigniew Pyda z Rolnik szuka żony 3
TV-Show
Tragedia Zbyszka z "Rolnik szuka żony"! Tuż przed świętami stracił w wypadku syna
Jak doszło do tego dramatu?

  Dramat uczestnika "Rolnik szuka żony". Jak pisze se.pl, Zbigniew Pyda, występujący w " Rolnik szuka żony 3 ", tuż przed świętami stracił w wypadku syna!  Jak doszło do tej tragedii?   Zbigniew z Rolnik szuka żony 3 stracił syna Według portalu, do wypadku doszło 22 grudnia 2017 roku około godz. 16.30 w miejscowości Siedliszcze. 35-letni Marek, syn Zbigniewa Pydy, szedł poboczem drogi krajowej nr 12 Piaski - Chełm. Zginął potrącony przez autobus , którego kierowca zauważył go zbyt późno. Mężczyzna zginął na miejscu. A jeszcze w ten piątek przyszedł do mnie do domu i mówiłem mu, żeby nigdzie nie chodził, żeby został z rodzeństwem . Przypomniałem mu o rekolekcjach – mówi na se.pl Zbyszek Pyda.   O wypadku dowiedział się od sąsiadów. Jak pisze portal, na miejscu Zbyszek musiał potwierdzić policjantom, że nieżyjący chłopak to jego syn - Marek nie miał przy sobie dokumentów.   Zbigniew Pyda ma jeszcze dwoje dzieci - 26-letniego Krzysztofa i 29-letnią Beatę. Marek zostanie pochowany w grobie, w którym spoczywa jego matka, która zmarła 6 lat temu.  Tak mi się to życie ułożyło, że to ojciec chowa syna, a nie syn jego, ale przyjmuję to z pokorą, bo wiem, że nie ja o tym decyduję. (...) Straszna chwila. Mam nadzieję, że jego odejście będzie przestrogą dla innych - mówi portalowi.    Zobacz:  Zbigniew z "Rolnik szuka żony 3" ma bardzo znaną synową! Kiedyś plakaty z nią były w całej Polsce!   Zbigniew Pyda z  "Rolnik szuka żony 3"  nie związał się w programie z żadną ze swoich kandydatek. Zobaczcie, co nam mówił przed świętami -  TYLKO U NAS! Rolnik szuka żony 3: Czy Zbigniew Pyda po...

Zwiastun świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe
TV-Show
Znamy wyniki oglądalności świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony". Jest zaskoczenie!
"Rolnik" przebił "Kevina"?

Święta, święta i po świętach. Trenerki fitness liczą kilogramy, a stacje telewizyjne chwalą się wynikami oglądalności swoich programów w święta. Czy " Rolnik szuka żony " znów był hitem?  ZOBACZ:  TYLKO U NAS! Czy Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" planują ślub? Czy Paweł już mieszka już u Gosi?! Zobaczcie, co nam powiedzieli Wyniki oglądalności świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony" Jak podają wirtualnemedia.pl, specjalny odcinek  „Rolnik szuka żony” w Pierwszy Dzień Świąt śledziło 3,24 mln widzów. Choć wynik świetny to jednak nie zagwarantował pozycji lidera, która w tym roku należy do "Kevina". Film na Polsacie w Wigilię obejrzało średnio 4,40 mln widzów. Trzecie miejsce wśród najchętniej oglądalnych programów w te święta zajął „Teleexpress”, który 26 grudnia w TVP1 oglądało 3,07 mln osób. Okazuje się jednak, że w tym roku mniej widzów zasiadło przed telewizorami w Boże Narodzenie niż rok temu.  25 i 26 grudnia tego roku Polacy przed telewizorami spędzili średnio 5 godzin 39 minut i 37 sekund. Było to o 21 minut i 59 sekund krócej niż rok wcześniej - podają wirtualnemedia.pl. A Wy oglądaliście w święta telewizję?   ZOBACZ:  TYLKO U NAS! "My się zobaczyliśmy wcześniej..." Jagoda zdradziła, kiedy naprawdę poznała Karola i jak zareagowała na jego randkę z Sarą!   Świąteczny odcinek "Rolnika" przyciągnął przed telewizory miliony widzów. Na nagraniu świątecznego odcinka Mikołaj pojawił się z nową ukochaną - Martą.

Kasia i Dawid z "Rolnik szuka żony 3 będą mili dziecko
Mat. prasowe
Newsy
Kasia i Dawid z "Rolnik szuka żony 3" niedawno brali ślub. A teraz... Są nowe informację dotyczące pary. Co się wydarzyło?
Kasia i Dawid z "Rolnik szuka żony 3" niedawno brali ślub. A teraz... Są nowe informację dotyczące pary. Co się wydarzyło?

  Kasia i Dawid z "Rolnik szuka żony 3" w czerwcu tego roku pobrali się. A teraz w świątecznym odcinku  show Marta Manowska ogłosiła, że para spodziewa się dziecka! Zrządzenie losu zadecydowało, że Kasia i Dawid się poznali  i zwrócili na siebie uwagę, bowiem Kasia była kandydatką do serca rolnika Szymona z poprzedniej edycji, a Dawid był kandydatem rolniczki Moniki.    Jak Kasia i Dawid z Rolnik szuka żony 3 się poznali?   Jednak po zakończeniu zdjeć Dawid podwiózł Kasię na pociąg do domu, bo produkcja show, akurat nie mogła tego zrobić. Zaczęli rozmawiać, poszli na kawę i... Nie mogli o sobie przestać myśleć. Kiedy Szymon odrzucił Kasię, a Monika - Dawida, oni nie rozpaczali tylko odnowili kontakt ze sobą.  Los chciał, żeby tych dwoje się spotkało i jak widać w przyszłym roku zostaną szczęśliwymi rodzicami.  Serdecznie gratulujemy! Zobacz także:  TYLKO U NAS: "Dziewczyny chciały się tylko ze mną pokazać" Zbigniew z "Rolnik szuka żony 1" zdradza nam, czy znalazł miłość!   Program i piękny ślub, a teraz dziecko. A mówią, że takie rzeczy to tylko w bajkach.   Kasia i Dawid szybko podjeli decyzję o ślubie.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner