Anna Kalczyńska zastąpi Jolantę Pieńkowską w Dzień Dobry TVN
ONS
TV-Show

Wiemy już kto zastąpi Pieńkowską w Dzień Dobry TVN. To spore zaskoczenie

Szulim, Rozenek, Rusin? Żadna z nich

Kiedy Jolanta Pieńkowska po 9 latach postanowiła odejść z "Dzień Dobry TVN", widzowie byli w szoku. Dziennikarka na pożegnanie otrzymała piękne kwiaty od Edwarda Miszczaka, który poinformował również, że nie jest to koniec jej przygody z TVN. Już niedługo dziennikarka pojawi się w programie "Świat" na TVN 24 Biznes i Świat. Przypomnijmy: Jolanta Pieńkowska odchodzi z "Dzień Dobry TVN"! Znamy szczegóły

Od wczoraj trwały spekulacje o tym, kto zastąpi dziennikarkę. W gronie faworytek znajdowały się m.in. Agnieszka Szulim oraz Małgorzata Rozenek.

Zobacz: Kto zastąpi Pieńkowską w Dzień Dobry TVN? Rozenek, Szulim, a może...

Jak dowiedział się "Fakt", nie będzie to żadna z nich. Nowe odcinki "Dzień Dobry TVN" poprowadzi... Anna Kalczyńska – dotychczasowa dziennikarka TVN24, która od 2003 roku prowadzi serwisy informacyjne oraz magazyn „Studio Europa”. W przeszłości pracowała także w redakcji Pegaza w TVP 1. 

Jej debiut na antenie przewidywany jest na przyszły tydzień, 8 września.

Zaskoczeni?

Zobacz: Pieńkowska w drogiej stylizacji. Sięgnęła po najlepsze marki


 

ONS
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Jolanta Pieńkowska odchodzi z "Dzień Dobry TVN"! Znamy szczegóły
Co dalej z prezenterką?

Wiadomość z ostatniej chwili - Jolanta Pieńkowska odchodzi z "Dzień Dobry TVN". W dzisiejszym ostatnim wakacyjnym wydaniu popularnego programu TVN na widzów czekało wielkie zaskoczenie. Po 9 latach dziennikarka postanowiła zrezygnować z roli prowadzącej śniadaniówkę. W studiu pojawił się Edward Miszczak, który wręczył Pieńkowskiej kwiaty . Ekipa przygotowała dla niej również tzw. "the best of", czyli najlepsze momenty z jej udziałem. Zobacz:  DDTVN: Spięcie Chazana i Pieńkowskiej. Poszło o odmowę aborcji Jak gwiazda tłumaczy swoją decyzję? Pieńkowska zapewnia, że w życiu zawsze przychodzi czas na zmiany: W życiu przychodzi czas na zmiany. Po 14 latach rzuciłam wiadomości, by zostać redaktor naczelną "Twojego Stylu", potem, na tej kanapie siedzi człowiek (mowa o Edwardzie Miszczaku), który zaczął mnie systematycznie namawiać na udział w "Tańcu z Gwiazdami" . Dziękuję wszystkim za to, że byliście ze mną, że mnie wspieraliście, chciałam podziękować mojej producentce, wydawcom, współprowadzącym. Dziękuję za wszystko. 14 lat w Wiadomościach, kilka w magazynie, 9 lat na antenie DDTVN - pora na zmiany. Dziękuję Edwardowi, który nie jest szczęśliwy z tego powodu i prywatnie mi dogryza, ale dziękuję, że przyjął ze zrozumieniem moją decyzje. Będę wracać na antenę DDTVN, bo nie zamierzam rezygnować z podróży w ciekawe miejsca - mówi dziennikarka   Edward Miszczak zapewnił, że dziennikarka nie opuszcza grupy TVN, przechodzi do TVN 24 Biznes i świat. Od poniedziałku do piątku na zmianę z Bartkiem Węglarczykiem poprowadzi magazyn "Świat". Pierwszy odcinek z jej udziałem już 8 września o 21. Zobacz: Kto zastąpi Pieńkowską w DDTVN? Szulim, Rozenek, a może... Ruszyła giełda nazwisk Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Pieńkowską. Trwają ostatnie negocjacje: Zostańmy bez tej odpowiedzi. Ona w ciągu tygodnia się pojawi....

ONS
Newsy
Zastąpiła Pieńkowską w DDTVN i już zaliczyła wpadkę. Stresujący debiut nowej prezenterki
Jak poszło Annie Kalczyńskiej?

Weekendowe wydanie Dzień Dobry TVN przyniosło niespodziewaną informację o odejściu Jolanty Pieńkowskiej . Dziennikarka i Edward Miszczak poinformowali o tym na wizji, dodając również, że zobaczymy ją teraz na antenie TVN24. Po tej decyzji w internecie aż zawrzało - w końcu Pieńkowska od dawna była jedną z najbardziej wyrazistych postaci śniadaniówki. Przypomnijmy: Pieńkowska dostarczyła emocji w DDTVN jak mało kto. Najlepsze momenty z jej udziałem Wczoraj natomiast poinformowano o dość nieoczekiwanym zastępstwie dla gwiazdy. W kuluarach mówiło się o kilku dużych nazwiskach, m.in. Małgorzacie Rozenek czy Agnieszce Szulim . Stacja zdecydowała jednak, że Pieńkowską zastąpi Anna Kalczyńska , która do tej pory pracowała w TVN24, gdzie prowadziła program "Dzień na żywo". Dziś Kalczyńska zadebiutowała w DDTVN, a jej pierwszym zadaniem była zapowiedź prognozy pogody. Nie obyło się bez małej wpadki.   Jeszcze nie rozstaliśmy się z naszą piękną JESIENIĄ , a już jest coraz chłodniej - wypaliła Kalczyńska. Jesteśmy pewni, że widzowie wybaczyli jej małe przejęzyczenie, ale nie da się ukryć, że przed Anną trudne zadanie. Oglądaliście dzisiaj jej debiut w popularnej śniadaniówce? Zobacz: Jolanta Pieńkowska odważnie w DDTVN. Opowiedziała anegdotę o wzwodach Jolanta Pieńkowska w Dzień Dobry TVN:

Jolanta Pieńkowska straci pracę?
Newsy
Jolanta Pieńkowska straciła pracę w TVN24?! Jej program spada z anteny!
Jolanta Pieńkowska straciła pracę w TVN24?! Jej program spada z anteny!

Jolanta Pieńkowska straci pracę? Program "Świat" w TVN 24 BIS, który prowadziła,   spada z anteny! Jednak jak informują wirtualnemedia.pl, dziennikarka nie musi się o to martwić. W jego miejsce wejdzie dodatkowa część "Faktów z zagranicy", która zostanie przedłużona o rozmowy z gośćmi. Jedną z osób, która będzie przeprowadzała te wywiady ma być właśnie Jolanta Pieńkowska . Jolanta Pieńkowska dostanie nowy program To jednak nie wszystko. Jolanta Pieńkowska ma dostać również nowy program! Na razie jednak szczegóły owiane są tajemnicą. Po odejściu z "Dzień Dobry TVN" w 2014 roku gwiazda związana jest ze stacją TVN 24 BIS: Są takie momenty w życiu, że coś się kończy, coś się zaczyna - powiedziała na zakończenie piątkowego wydania ”Świat” dziennikarka. Żałujecie?   Zobacz także: Miszczak zabrał głos w sprawie odejścia Pieńkowskiej. Zdradził prawdziwe powody   Jolanta Pieńkowska nie musi martwić się o pracę. Jolanta Pieńkowska związana jest z TVN 24 BIS od 2 lat.

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner