Anna Guzik w TTBZ

Latem Anna Guzik zrobiła sobie dłuższą przerwę od pracy. Powodem były narodziny jej trzeciego dziecka - córki Bogny ( aktorka ma jeszcze starsze bliźniaczki: Ninę i Basię). Jednak późną jesienią Guzik wróciła na plan „Na wspólnej", a teraz, jak podaje magazyn „Flesz", podjęła się dużego wyzwania, bowiem aktorka wystąpi w show „Twoja twarz brzmi znajomo". Pytanie, jak pogodzi udział w show z opieką nad trójką małych dzieci? Na co dzień aktorka mieszka w Bielsko-Białej, a nagrania do programu odbywają się w Warszawie.

Jeszcze nie zdecydowała, ale producent na pewno zapewni jej garderobę dla matki z dziećmi. Polsat dba o takie rzeczy – zdradza osoba z produkcji show.

Anna Guzik przyjęła propozycję Polsatu, aby pokazać, że ma duże możliwości wokalne. Bo mało kto wie, że występuje również w spektaklach muzycznych. Może nas zaskoczyć, jak 10 lat temu, gdy wygrała Kryształową Kulę w „Tańcu z gwiazdami". Więcej o tym, kto wystąpi w nowej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo" czytaj w magazynie „Flesz".

ZOBACZ: Jakim jurorem będzie Kacper Kuszewski w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? "Przyznawanie uczestnikom niskich ocen będzie..."

 

Anna Guzik w czerwcu 2017 urodziła trzecie dziecko.

Anna Guzik urodziła córkę

Andrzeja Tylkę, przyszłego męża poznała na nartach, uczył ją jeździć.

Anna Guzik z mężem

Więcej na temat Anna Guzik