Agnieszka Kaczorowska wróci do Tańca z Gwiazdami?
Instagram

Agnieszka Kaczorowska zgarnie gwiazdorską stawkę za udział w "Tańcu z gwiazdami"? "Tancerze są wściekli"

Agnieszka Kaczorowska wróci do Tańca z Gwiazdami?
Instagram

Agnieszka Kaczorowska może zarabiać nawet 25 tysięcy złotych za jeden odcinek w "Tańcu z Gwiazdami"? Tak właśnie donosi Super Express, który informuje, że producenci tanecznego show Polsatu właśnie taką kwotą namawiają aktorkę i tancerkę do powrotu na parkiet. Tabloid zauważa, że ostatnią edycję TzG bez udziału Agnieszki Kaczorowskiej śledziło blisko pół miliona mniej widzów niż poprzednie odsłony programu, w których brała udział gwiazda. O tym, że Agnieszka Kaczorowska przyciąga widzów jest przekonana Beata Tyszkiewicz.

Właśnie szukają gwiazd do kolejnej edycji. Agnieszka powinna tańczyć, bo ona świetnie tańczy i prawdą jest, że jej obecność podnosiła oglądalność - w rozmowie z SE przyznała jurorka Tańca z Gwiazdami.

 

Informator tabloidu zdradził również, że potencjał Agnieszki Kaczorowskiej dostrzegają producenci programu, którzy oferują jej znacznie lepsze wynagrodzenie niż pozostałym tancerzom.

 Kaczorowska zgarnie największą kasę. Tancerze są wściekli, bo na korytarzach mówi się, że to może być nawet 20-25 tysięcy za jeden odcinek. Podczas gdy inni dostają nawet 10 razy mniej - przyznał informator z Polsatu.

Myślicie,  że Agnieszka Kaczorowska zgodzi się wystąpić w najbliższej edycji "Tańca z Gwiazdami"?

 

Zobacz także: Kaczorowska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Kuroczką! "Jeśli Kamil ma zarzuty, niech powie je prosto w twarz!"

 

Agnieszka Kaczorowska wróci do Tańca z Gwiazdami?

Agnieszka Kaczorowska w sukni Violi Piekut na urodzinach magazynu Party
ONS.pl

Według tabloidu tancerka może liczyć nawet na 25 tysięcy złotych za odcinek TzG.

Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z Gwiazdami

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43