Agnieszka Hyży dostała nowy program

TYLKO U NAS: Agnieszka Hyży dostała nowy program w Polsacie! Znamy szczegóły!

Agnieszka Hyży dostała nowy program

Agnieszka Hyży poprowadzi nowy program w Polsacie - "Powiedz tak". Jak udało nam się dowiedzieć, jest to jej autorska koncepcja. W show pojawią się pary, które z różnych powodów nie mogą same zorganizować swojego ślubu. Agnieszka i jej ekipa pomogą w organizacji wesela! Podobno nakręcono już dwa pilotażowe odcinki. Nina Terentiew zastanawia się jednak, czy program zostanie wyemitowany w najbliższej ramówce czy później.

Agnieszka Hyży poprowadzi nowy program!

Agnieszka na ślubach zna się jak mało kto. Jest współorganizatorką targów ślubnych "Wedding Show", zajmuje się również stroną powiedztak.com - serwisem, na którym można znaleźć wszystkie najnowsze trendy w modzie ślubnej czy porady, jak zorganizować wymarzony ślub. Ponadto, Hyży pomaga swoim koleżankom podczas organizacji wesel, a więc taki program jest dla niej spełnieniem marzeń.

 

Agnieszka Hyży wzięła cichy ślub w Rzymie w lipcu tego roku. Choć ceremonia miała odbyć się bez obecności paparazzi, niestety byli oni obecni na tym wydarzeniu. Prezenterka była jednak bardzo dumna z jej przebiegu, bo wszystko udało się zgodnie z planem. Lepszej prowadzącej Polsat nie mógł sobie wybrać!

 

Zobacz także: Maja Sablewska, Zofia Ślotała i Agnieszka Hyży na imprezie w centrum handlowym

 

Agnieszka Hyży poprowadzi nowy program w Polsacie

Agnieszka Hyży w ramonesce
ONS

Agnieszka Hyży poprowadzi program "Powiedz tak"

Agnieszka Hyży w sukience w gemotryczne wzory
ONS

Agnieszka Hyży gwiazdą nowego show Polsatu

Agnieszka Hyży w Tańcu z Gwiazdami
ONS

 

 

Więcej na temat Agnieszka Hyży
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39