Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Adam Boguta odpadł z Top Model 4
Top Model TVN
TV-Show

"Top Model 4": Z show pożegnał się faworyt Tyszki. Jedna z modelek wygrała auto

Nie zabrakło dziwacznych zadań

Za nami kolejny odcinek czwartej edycji Top Model. Tym razem gościem specjalnym była Kamila Szczawińska, jedna z najbardziej doświadczonych polskich modelek. Uczestnicy stanęli przed kilkoma naprawdę trudnymi zadaniami, choć można powątpiewać, czy miały one cokolwiek wspólnego z prawdziwym modelingiem.

Zobacz: Namiętne pocałunki Górala i Eweliny z Top Model. Para poszła na całość

Była zatem sesja zdjęciowa, w której modele i modelki zostali dobrani w pary, a głównym bohaterem fotografii miał być również samochód. Co ciekawe, dla uczestnika, który spisał się najlepiej w tej części programu producenci przygotowali nagrodę - właśnie jedno z tych aut. Ostatecznie trafiło ono do Oli Żuraw.

Zobacz: Ślotała wystąpi w Top Model. Nauczy modelki... Aż ciężko w to uwierzyć

W kolejnej odsłonie show było już trochę więcej nerwów - uczestnicy pozowali m.in. z wężami i robakami, co oczywiście owocowało w dużo pisków i okrzyków obrzydzenia. Podobnie rzecz się miała z zadaniem na wysokości i "pionowym" wybiegiem. Pokraczne próby zejścia po nim na linie budziły raczej uśmiech politowania jurorów. Reakcje niektórych uczestników z pewnością wywołały salwy śmiechu wśród telewidzów.

Decyzją jury z programem pożegnał się Adam Boguta.

Zobacz: Michał Baryza z Top Model pracował w klubie dla gejów. Mamy zdjęcia

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Krupa w białej sukience
TV-Show
"Top Model" na żywo! Kto pożegnał się z programem? [AKTUALIZACJA]
"Top Model" na żywo! Kto pożegnał się z programem? [AKTUALIZACJA]

Sebastian Zawiliński i Ola Ławnik - to oni odpadli z szóstego odcinka "Top Model". Wszyscy zastanawiali się, czy ten odcinek przebije poprzedni? Tydzień temu uczestnicy "Top Model" przeżyli niezwykłe emocje. Głównie ze względu na rozbieraną sesję, co do której nie wszyscy byli przekonani. Ostatecznie z programem musiała pożegnać się Jagoda Judzińska. Dlaczego tym razem padło na Sebastiana i Olę? Szósty odcinek Top Model Na początku uczestnicy spotkali się z trenerem personalnym, Tomaszem Oświęcimskim. Modele i modelki tuż po śniadaniu musieli wykonać trening pod okiem sportowca, który nie był dla nich zbyt łaskawy. Nie zabrakło słów krytyki, łez i drobnych spięć. Potem przyszedł czas na zadania.  Pierwsze zadanie w Top Model - odtworzenie kampanii Uczestnicy musieli odtworzyć konkretne zdjęcie z kampanii perfum. W tym zadaniu modelom i modelkom towarzyszyły modelki znane z poprzednich edycji - Marta Sędzicka i Marcelina Strabel. Trzeba przyznać, że goście specjalni spodobali się męskiej części, którzy dawali z siebie wszystko. Paniom z kolei towarzyszyli dwaj przystojni modele, m.in. Michał Baryza. Najlepsza w tym  zadaniu okazała się Karolina Pisarek, która otrzymała komplet kosmetyków i bon na zakupy w drogerii. Drugie zadanie w Top Model - uczestnicy wcielają się w rolę osadzonych Modele i modelki musieli wczuć się w rolę więźniów i odegrać krótkie scenki aktorskie. Uczestnikom show pomogli wczuć się w scenariusz Julia Pogrebińska i Marcin Perchuć . Aktorzy mieli bardzo trudny wybór, dlatego wskazali dwóch zwycięzców w tym zadaniu - Natalię Gulkowską i Andre Whyte'a. Nagrodą w tym zadaniu było spotkanie z najbliższymi. Wywołało to wiele wzruszeń. Trzecie zadanie w Top Model - sesja łącząca motywy miłości i kina Przed uczestnikami trzecie zadanie - artystyczna sesja w parach, której motywem przewodnim są...

Naga sesja w Top Model 4
TVN
Newsy
Fotograf poirytowany modelkami podczas nagiej sesji: To nie jest żadna filozofia
Z czym miały problem?

Już jutro w programie " Top Model " uczestnicy show wezmą udział w kontrowersyjnej nagiej sesji. Szykują się wielkie emocje, ponieważ niektórzy poszli na całość, co wymagało bardzo dużej odwagi. Jednemu z modeli zdarzyła się poważna chwila zwątpienia. Z pomocą przyszła mu inna zawodniczka. Przypomnijmy:  Uczestnicy "Top Model" kompletnie nago podczas sesji. Nie wszyscy dali radę Kolejna zapowiedź poniedziałkowego odcinka również budzi wielkie emocje. Jedną z dziewczyn, która musiała stanąć nago przed obiektywem, była Michalina w parze z Olą . Niestety, modelki bardzo irytowały swoim zachowaniem fotografa. Stwierdził, że za dużo gadają, a za małą pracują: Ku**wa, tu jest za dużo gadania, za mało robienia. To nie jest żadna filozofia - krzyczał fotograf Joanna Krupa musiała się z nim zgodzić. Szykuje się naprawdę gorący odcinek. Zobacz:  Wpadka Piróga w DDTVN. Opowiadał o Top Model, aż tu nagle... Naga sesja uczestników w Top Model: 

Dawid Woliński w złotej marynarce
TV-Show
Z „Top Model” pożegnała się pierwsza uczestniczka! Kto okazał się najsłabszy?
Z „Top Model” pożegnała się pierwsza uczestniczka! Kto okazał się najsłabszy?

Tydzień temu jury wybrało finałową czternastkę , która pojawiła się w programie "Top Model". Już dzisiaj z domem modelek musiał pożegnać się jeden z uczestników. W czwartym odcinku jury zdecydowało, że najsłabiej poradziła sobie Justyna Łopian. Czwarty odcinek Top Model W kolejnej odsłonie show uczestnicy poddali się pierwszym metamorfozom. Łatwo nie było! Niektóre z modelek przeszły drastyczne zmiany i musiały obciąć lub przefarbować włosy. Magdalena Stępień zaskoczyła jurorów swoimi doczepianymi włosami i polały się łzy, bo trzeba było się ich pozbyć. Panowie mieli nieco mniejszy problem, ale i tak niektórzy z nich trochę narzekali na nowy wizerunek.    Jak zawsze odbyła się też pierwsza profesjonalna sesja, która do najprostszych nie należała, ponieważ uczestnicy najpierw musieli skoczyć ze spadochronem, a później z nim pozować.  Modeli i modelki wspierała piękna Marcelina Zawadzka , która była gościem specjalnym tego odcinka. Oprócz niej pojawiła się także zwyciężczyni poprzedniej edycji, Osi Ugonoh i finalista Michał Baryza.   Zobacz:  Osi Ugonoh wygrała Top Model 4! Jakie dostała nagrody?   Dodatkowo w programie nastąpiły małe zmiany. Mianowicie Michał Piróg w ciągu całej edycji może uratować jedną osobę i przywrócić ją do programu.   Justyna Łopian odpadła z Top Model Marcelina Zawadzka na prezentacji kolekcji Margaret Jury "Top Model"

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner