40 kontra 20. Kinga atakuje Joannę, Martę i Beatę
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Wojna uczestniczek. Joanna o Kindze: "Mega żałosne. Ma rozchwianie emocjonalne"

Uczestniczki "40 kontra 20" nie pałają do siebie sympatią. Kinga zarzuciła Marcie, Joannie, Beacie i Lindzie hipokryzję. Joanna miażdży ją na Instagramie. To dopiero początek wojny?

Walka o względy Roberta Kochanka w "40 kontra 20" robi się coraz bardziej zacięta. Chociaż emocje po nagraniach programu powinny już opaść o wielu zachowaniach uczestniczki dowiadują się dopiero teraz, gdy razem z widzami oglądają program. Dużo emocji budzi burzliwa relacja Kingi Zapadki i Roberta Kochanka. Pozostałe uczestniczki, które również są zainteresowane poznaniem Seniora mają już dość koleżanki, którą bez skrupułów nazywają "atencyjną" oraz "manipulatorką". Kinga w jednej z ostatnich relacji na Instagramie zarzuciła Joannie, Beacie, Marcie i Lindzie hipokryzje w związku z zachowaniem wobec Roberta Kochanka. Joanna postanowiła dosadnie odpowiedzieć "dwudziestce" za pośrednictwem swojego Instastories. Padają mocne słowa: 

Długo nie trzeba było czekać to są właśnie te manipulacje Kingi chociażby relacjami, sugerowanie czegoś co zupełnie jest wyrwane z kontekstu i sorry ale to mega żałosne.

To dopiero początek afery? Zobaczcie, o co poszło! 

Zobacz także: "40 kontra 20": Ulubienica widzów pod osłoną nocy uciekła z programu! Co się stało?!

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Kinga zarzuca hipokryzję Beacie, Joannie, Lindzie i Marcie 

Kinga Zapadka nie miała łatwego życia w willi oraz na glampingu w "40 kontra 20". Jej relacja z Robertem Kochankiem sprawiła, że stała się dużym zagrożeniem dla pozostałych uczestniczek, które nie ukrywają, że przez obecność Kingi nawet nie mają szansy poznać bliżej Roberta. W szczerych rozmowach z seniorem dały mu do zrozumienia, że Kinga nim manipuluje, a sam Robert zaczął być coraz mniej pewien intencji pięknej blondynki. Podczas ostatniego wieczoru eliminacyjnego, zdecydował się wymeldować Kingę z willi. Dziewczyna nie odpadła z programu tylko dlatego, że Bartek przygarną ją do glampingu. Dla Roberta i Kingi chwila separacji prawdopodobnie jest ostatnią szansą. 

Brak sympatii ze strony dziewczyn z willi szczególnie widać podczas ceremonii chaosu. Kinga już drugi raz z rzędu dostała najwięcej kopert, a podczas ostatniego wydarzenia wybiegła zapłakana do willi. Koleżanki z programu jednak nie wierzą w szczerość jej uczuć i mówią wprost, że swoją kobiecością i seksapilem bawi się uczuciami Roberta. Szczególnie oberwało jej się, gdy dziewczyny zauważyły, jak Kinga usiadła Robertowi na kolana, co uznały za przekroczenie granic. 

Kinga nie ukrywa, że oglądając odcinki jest zszokowana tym, co mówią o niej pozostałe dziewczyny. Opublikowała na Instagramie stories, na którym zarzuciła Joannie, Lindzie Beacie i Marcie hipokryzję, publikując jej definicję, a także przypominając im "poranek w pokoju doznań" z Robertem Kochankiem oraz przygotowaną przez Martę wspólną kąpiel w wannie. 

Kinga z
Instagram @kinga_40kontra20

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga i Robert w pierwszej takiej kłótni: "Nie rób ze mnie idioty"

"40 kontra 20": Joanna miażdży Kingę 

Joanna Michalska nie pozostała obojętna na publikację Kingi. Przy okazji popularnego już Q&A została zapytana o konflikt z młodszą koleżanką i odniosła się do zarzutów o hipokryzję: 

Długo nie trzeba było czekać to są właśnie te manipulacje Kingi chociażby relacjami, sugerowanie czegoś, co zupełnie jest wyrwane z kontekstu i sorry ale to mega żałosne.

Postanowiła również mocno nawiązać do "poranku zmysłów", który w programie urządziła Robertowi Kochankowi wraz z Lindą i Beatą. Uczestniczka odpiera zarzuty Kingi: 

Chodzi o poranek zmysłów który zrobiłyśmy z Lindą i z Beatą dla Roberta. Zauważcie, że Beata jest ubrana w sukienkę, ja w spodenki i gorset od sukienki a poza tym jak to widać na nagraniu było zaznaczone, że Robert nie może nas dotykać, dlatego miał związane ręce, nie może nas całować, oczy miał zasłonięte dlatego, żeby wyostrzyć zmysły smaku. Po zapachu perfum z nadgarstka musiał zgadnąć, która to jest kobieta. Nie porównujmy gry, zabawy z tym jak Kinga siada na Roberta i próbuje go uwieść. Dla mnie jest to brak poszanowania dla samej siebie, jak kobieta tak robi tylko po to, by pozostać w programie. 

Joanna z
Instagram @joanna_40kontra20

Joanna kolejny raz podkreśliła, że według niej Kinga jest niedojrzała: 

Dla mnie jest to niedojrzałość Kingi, a jeśli nie dostaje się tego, czego się chce, a przecież ona powiedziała, że zawsze dostaje to co chce, a potem reaguje płaczem to dla mnie jest to forma manipulacji a poza tym niestety rozchwianie emocjonalne. 

Zobacz także: "40 kontra 20": Robert wyrzucił Kingę z willi! Przestała nad sobą panować

"40 kontra 20": Joanna broni Martę przed Kingą. Chodzi o Roberta Kochanka

Joanna z "40 kontra 20" postanowiła również stanąć w obronie Marty. Podkreśliła, że nie widzi nic złego w wymyślonej przez Martę zmysłowej randce z Robertem. Co więcej zarzuciła Kindze, że to właśnie przez jej ciągłą obecność przy Seniorze Marta musiała posunąć się do tak odważnego kroku, którego ostatecznie żałowała:  

Jeśli chodzi o Martę, Marta tak bardzo chciała pobyć sama z Robertem a nie było tej możliwości, bo Kinga po prostu jak ktoś zaczynał z nim rozmawiać ona od razu się pojawiała, żeby zwracać na siebie uwagę. Marta była już tak zagubiona, tak bardzo chciała i to był chyba taki pomysł, którego żałowała. Po całej akcji się popłakała. Możecie zobaczyć w programie, że to nie było zgodne z nią. Dla mnie Marta jest wspaniałą i szczerą kobietą i będę trzymać za nią kciuki. 

Zobacz także: "40 kontra 20": Marta szczerze o operacjach plastycznych. Czy coś sobie poprawiła?

Co sądzicie o tym konflikcie? Po której stronie jesteście? 

Mat. prasowe

"40 kontra 20": Marta i Kinga walczą o Roberta
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Robert Kochanek całuje Martę: "Kinga mnie zabije" 
Kinga z "40 kontra 20" nie czuje w Marcie konkurencji. "Osiągnę to co chcę, bo tak zawsze było" - powiedziała pewnie. Pocałunek Roberta z Martą będzie początkiem ich wojny?

Tuż przed eliminacjami w "40 kontra 20" Kinga dała Robertowi Kochankowi ultimatum, w którym miał wybierać pomiędzy nią a Martą. "Senior" jednak nieco zakpił z uczuć zauroczonej w nim blondynki, dając Marcie kolejną szansę. Podczas romantycznej randki we dwoje zrobiło się gorąco:  Kinga mnie zabije  Co się wydarzyło? To początek wojny o Roberta pomiędzy Martą a Kingą?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Zaskakująca decyzja Roberta! Kinga nie ukrywała złości! "40 kontra 20": Robert Kochanek woli Martę niż Kingę?   Kinga początkowo bardzo emocjonalnie podchodziła do zachowania Roberta Kochanka. Senior z " 40 kontra 20 " coraz śmielej radzi sobie z dziewczynami z wilii. Chociaż na pierwszy rzut oka najmocniej walczy o niego Kinga , on wcale nie uważa jej za faworytkę. Kinga doskonale wie, że grunt usuwa jej się spod nóg, a zainteresowanie Roberta Martą doprowadziło ją nawet do płaczu :  Czuję, jakby coś poszło nie tak. Nie lubię, jak ktoś robi z mojego serca tatar - mówiła zapłakana przed kamerami.  Czy dziewczynom uda się dogadać? Dzięki wygranej w duecie konkurencji z poprzedniego odcinka poszły na randkę z Robertem, chociaż jako pierwszą zaprosił Martę, co mogło okazać się pstryczkiem w stronę Kingi. Mam wrażenie, że Robert szuka emocji i on chce by te typiarki o niego walczyły - podsumowała Patrycja  Zarówno Marta jak i Kinga nie zamierzają odpuszczać walki o Seniora. Podczas randki Marta nie wiedziała, co ma robić. Zależało jej na Robercie ale jednocześnie wiedziała, że będzie miała przy sobie również swoją największą konkurentkę. Kinga nie odda Roberta tak łatwo. Kochanek podczas randki postanowił jeszcze dorzucić oliwy do ognia:  Mam wrażenie, że jest jakaś kontra...

"40 kontra 20": Ulubienica widzów pod osłoną nocy uciekła z programu! Nie mogli w to uwierzyć
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Dramat Kingi i kłótnia Izy i Lindy. Coraz ostrzejsza walka między matką a córką!
Sytuacja między Izą a Lindą w "40 kontra 20" jest coraz bardziej napięta! A tymczasem trwa wielki spisek przeciwko Kindze! Uczestniczki chcą ją wyeliminować?

W "40 kontra 20" sytucja robi się coraz bardziej zaskakująca! Ostatnie wydarzenia i odejście aż czterech uczestniczek zaskoczyło wszystkich, a teraz okazuje się, że kolejna osoba jest zagrożona. Kinga ma coraz więcej rywalek, które chcą ją wyeliminować z programu. W odcinku znów polały się łzy... To jednak nie wszystko! Iza i Linda coraz ostrzej rywalizują o Roberta i żadna z nich nie ma zamiaru odpuszczać. Ich kłótnia to dopiero początek! Zaskakujące zachowanie Roberta wobec Kingi w "40 kontra 20" Rywalizacja między uczestniczkami "40 kontra 20" jest coraz ostrzejsza! Po szczerych wyznaniach  dotyczących bagażu doświadczeń z przeszłości uczestniczki zaczęły zastanawiać się, komu wręczyć kopertę. Podczas ceremonii chaosu zaskakującą ilość kopert otrzymała Kinga i automatycznie stała się zagrożona w jutrzejszym przegrupowaniu. Dziewczyna nie wytrzymała napięcia i wybiegła do łazienki z płaczem. A po chwili konsternacji wśród zebranych za kobietą wyszedł Robert Kochanek , aby ją pocieszyć i powiedział do kamery: Chcą wyeliminować ją i pozbyć się przeciwnika - powiedział wprost. A co usłyszała od innych uczestniczek Kinga? Nie ufam jej i nie wierzę, że jej intencję wobec Roberta są szczere Nie daje dostępu do Roberta, jej zawsze i wszędzie - napisała Iza Musi być zawsze najważniejsza i w centrum zainteresowania Nie ufam jej, mam poczucie, że gra i nie jest sobą Internauci nie mają wątpliwości po czyjej stronie stanął Robert, opuszczając zebrane dziewczyny i pocieszając płaczącą Kingę: To był ten moment, w którym Robert pokazał swoim zachowaniem wszystkie uczucia względem Kingi...😍 Dziewczyny zarzucają jej ze jej nie ufają itd nie mając podstaw a ona oprócz kokietowania Roberta nie robi nic złego...

Robert upokarzał Martę w 40 kontra 20?
VIPHOTO/East News
TV-Show
"40 kontra 20": Zaskakujące wyznanie Marty: "Czułam się upokorzona przez Roberta"
To koniec relacji Roberta Kochanka i Marty Mazurkiewicz w "40 kontra 20"? Uczestniczka mocno podsumowała zachowanie Seniora w programie. Niechcący zdradziła finał?

Wielki finał "40 kontra 20" zbliża się wielkimi krokami. Życie w willi u Roberta Kochanka nie jest łatwe dla uczestniczek. Pojawiają się już pierwsze frustracje, ponieważ programowy Senior prowadzi relacje z kilkoma dziewczynami jednocześnie i żadna z nich nie może czuć się bezpiecznie. Marta należy do grupy "dwudziestek" i zacięcie walczy o względy tancerza. Jednak jego niezdecydowanie i otwartość względem innych uczestniczek już nie raz doprowadziła ją do płaczu:  Czułam się upokorzona przez niektóre zachowania lub słowa Roberta - wyznała fanom na Instagramie Co miała na myśli, mówiąc to tuż przed finałem?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga przez Roberta chce odejść z programu: "Idę pakować swoje walizki!" "40 kontra 20": Marta czuła się upokorzona przez Roberta  Czy Senior Robert Kochanek i Junior Bartek Andrzejak opuszczą " 40 kontra 20 " z nadzieją na nowe związki? Wielki finał pierwszej edycji "40 kontra 20" zostanie wyemitowany już w najbliższy poniedziałek 23 sierpnia o 20:30 na antenie TVN7. Do tej pory o jego względy walczą Beata, Linda, Agata, Kinga i Marta. I chociaż do ostatniego odcinka pozostało już niewiele czasu, to wciąż trudno wywnioskować, która z pań ma największe szanse.  Początkowo największą relację z Robertem miała piękna Kinga. Jednak wybuchowy i mocny charakter "dwudziestki" sprawił, że Senior wyrzucił ją z willi i odesłał na glamping. Wówczas działać zaczęła Marta, która również zaangażowała się w tę relację. Dziewczyna potrzebowała sporo czasu, aby móc się przed nim otworzyć i pokazać prawdziwą siebie. Kiedy zdecydowała się postawić wszystko na jedną kartę i zaprosiła go na randkę w jaccuzzi, przedsięwzięcie skończyło się płaczem. ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik