"40 kontra 20": Kinga zdradziła, jak nazywa Roberta
Mat. prasowe , Instagram @kinga_40kontra20
TV-Show

"40 kontra 20": Robert liże Kingę po twarzy. Uczestniczka, zdradziła, jak nazywa ukochanego

Miłość Kingi i Roberta z "40 kontra 20" kwitnie, a para coraz śmielej dzieli się w sieci szczegółami swojej relacji. Teraz blond piękność zdradziła, jak odnosi się do partnera. Uroczo?

Kinga Zapadka i Robert Kochanek przez parę miesięcy ukrywali swój związek. Dopiero po emisji finału "40 kontra 20" w telewizji zakochani mogli się ujawnić. Teraz para coraz śmielej dzieli się ze światem szczegółami swojej zażyłości. Wiemy już, jak wyglądały randki Kingi i Roberta tuż po zakończeniu programu, a teraz dziewczyna zdradziła kolejny sekret. Wiemy, jak Kinia nazywa swojego ukochanego. Będziecie zaskoczeni!

Zobacz także: "40 kontra 20": Co z drugą edycją programu? Czy randkowe show wróci na antenę?

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Kinga publikuje namiętne zdjęcie z Robertem

Za nami finał pierwszej polskiej edycji "40 kontra 20". Wielkimi zwycięzcami miłosnego show TVN 7 okazali się być Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak, którzy są ze sobą po programie oraz Kinga Zapadka i Robert Kochanek, którzy również kontynuują swój związek.

Wybór Roberta Kochanka w finale wcale nie był taki oczywisty, ponieważ tuż przed końcowym odcinkiem wyrzucił Kingę z programu. To dzięki decyzji Agaty, Kinia powróciła do gry, a w wielkim finale to właśnie ona stanęła u boku Seniora. Taki obrót sytuacji sprawił, że widzowie nie do końca wierzą w trwałość tej relacji,  a niektórzy zadają sobie nawet pytanie, czy program "40 kontra 20" jest reżyserowany. Zakochani zdają się tym nie przejmować i cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą.

Teraz Kinga i Robert nie muszą się już ukrywać ze swoim uczuciem, a niedawno pochwalili się w sieci pierwszym wspólnym zdjęciem. Nie trzeba było długo czekać, by zakochani coraz śmielej odkrywali kolejne karty i dzielili się z fanami szczegółami swojej miłości, która narodziła się w rajskiej rezydencji na Krecie. 

Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka, robiąca coś "za plecami" rodziców - śmiała się Kinga wspominając niedawno swoje pierwsze randki z Robertem po zakończeniu programu.

Teraz dziewczyna znów uchyliła rąbka tajemnicy i publikując na Instagramie zabawne zdjęcie zdradziła, jak nazywa swojego partnera. Zabawnie, czy uroczo?

"40 kontra 20": Kinga zdradziła, jak nazywa Roberta

Udział w "40 kontra 20" sprawił, że Kinga Zapadka nie tylko stała się jeszcze bardziej pewna siebie, ale wyszła z show z bogatsza o nowe doświadczenia, przyjaciółki, a nawet miłość. Po licznych wojnach z Martą, ostrej kłótni z Lindą, przepłakanych nocach i kąśliwych wymianach zdań z Robertem, Senior "40 kontra 20" i piękna Kinga Zapadka dali sobie kolejną szansę i dziś cieszą się swoją miłością.

Na instagramowym koncie zjawiskowej uczestniczki właśnie pojawiło się namiętnie zdjęcie z jej partnerem, na którym Robert liże Kingę po twarzy! Ten zabawny obrazek wprawił fanów pary w osłupienie.

- Cudownie się na Was patrzy z uśmiechem od ucha do ucha ❤️

 

- Całym sercem z Tobą, Kinga!!!❤️

- Słodcyyyyy😻😻😻💋💋❣️❣️ - piszą fani.

Uwagę zwraca nie tylko poza zakochanych ale też to, w jaki sposób Kinga zwraca się do ukochanego. Okazuje się, że Robert Kochanek nazywany jest przez partnerkę... cielaczkiem!

Oto moja niespodzianka🥳jakby ktoś nie wiedział to tak się kochają cielaczki 🐮❤️🐮 - podpisała zdjęcie Kinga. 

Spodziewaliście się, że właśnie taki pseudonim Senior "40 kontra 20" otrzyma od Kini?

Zobacz także: "40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?

Kinga Zapadka i Robert Kochanek już nie ukrywają swojej miłości. Piękna uczestniczka "40 kontra 20" właśnie podzieliła się ze światem namiętnym zdjęciem z partnerem i zdradziła, że nazywa go "cielaczkiem".

Instagram @kinga_40kontra20

Relacja Kingi i Roberta niezaprzeczalnie budziła największe kontrowersje wśród widzów oraz uczestników "40 kontra 20". Para to się kłóciła, to znów schodziła, by w wielkim finale zaskoczyć wszystkich i wyznać sobie uczucia. Kibicujecie im? My bardzo!

Robert Kochanek i Kinga Zapadka w finale 40 kontra 20

"40 kontra 20": Kinga i Robert na intymnym nagraniu
Mat. prasowe , Instagram @kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Kinga rozpływa się nad Robertem "zaprosił mnie w intymne miejsce"
Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" skutecznie podsycają atmosferę wokół swojego związku. Tym razem zbyt poniosła ich wyobraźnia?

Od kilku dni na instagramowym koncie Kingi Zapadki z "40 kontra 20" nie pojawiały się materiały z jej ukochanym, Robertem Kochankiem, nic więc dziwnego, że fani zaczęli martwić się o ich relację i dopytywać, czy ta dwójka nadal jest razem. Blond piękność postanowiła uspokoić internautów i właśnie opublikowała dwuznaczne nagranie ze swoim partnerem. Jest naprawdę gorąco! Zobacz także:  "40 kontra 20": Burza pod nową stylizacją Kingi! "Robert skutecznie Cię zasłonił" "40 kontra 20": Kinga i Robert na intymnym nagraniu Pomimo iż mało kto wierzył w ich związek, Kinga Zapadka i Robert Kochanek związali się po zakończeniu najnowszego kontrowersyjnego miłosnego show TVN 7. I choć na początku swojej relacji para musiała ukrywać swoją zażyłość, to po emisji wielkiego finału "40 kontra 20", wreszcie mogła ogłosić światu, jak bardzo się kocha. Wtedy Kinga opublikowała romantyczne zdjęcie z Robertem , a także zdradziła, jak przez ostatnie dwa miesiące wyglądały ich "nielegalne" randki . Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka, robiąca coś "za plecami" rodziców - śmiała się Kinga  Nic dziwnego, że w sieci zawrzało, a fani dopytywali głównych zainteresowanych o najbardziej intymne szczegóły ich związku. Podczas gdy jedni sugerowali, że Kinga jest w ciąży z Robertem , inni doszukiwali się przesłanek świadczących o tym, że tancerz i atrakcyjna projektantka już się zaręczyli . Jak dotąd zarówno blond piękność, jak i Senior "40 kontra 20" jednoznacznie nie potwierdzili, jak i nie zaprzeczyli, jakoby planowali ślub. Plotka nasiliły się, gdy para na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. Wtedy część internautów wróżyła Kindze i Robertowi rozstanie, zaś druga...

Kinga z 40 kontra 20 o randkach z Robertem
InstagramInstagram @kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Kinga i Robert pokazali swoje "nielegalne randki". Oto początki związku
Kinga i Robert z "40 kontra 20" pokazali jak wyglądały początki ich związku, kiedy jeszcze musieli się ukrywać. "Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka".

Kinga Zapadka i Robert Kochanek ukrywali swój związek aż dwa miesiące. Dopiero po emisji finału "40 kontra 20" w telewizji mogli się ujawnić. Jak udało im się przez ten czas nie zostać zdemaskowanym przez fanów? Okazuje się, że zakochani intensywnie randkowali i właśnie teraz postanowili podzielić się z fanami swoimi archiwalnymi zdjęciami i filmami. Jak więc wyglądały "nielegalne randki" Kingi i Roberta z "40 kontra 20"?  Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka, robiąca coś "za plecami" rodziców - śmiała się Kinga  Zobaczcie, co pokazali w sieci!  Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga i Robert już się nie ukrywają. Pokazali pierwsze wspólne zdjęcie Tak wyglądały początki związku Kingi i Roberta po "40 kontra 20" Za nami finał pierwszej edycji " 40 kontra 20 ". Wielkimi zwycięzcami okazali się być Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak , którzy wciąż są ze sobą po programie oraz Kinga Zapadka i Robert Kochanek , którzy również kontynuują swój związek. Wybór Roberta Kochanka w finale wcale nie był taki oczywisty, ponieważ chwilę wcześniej wyrzucił Kingę z programu . Widzowie nie do końca wierzą w trwałość tej relacji, ale zakochani zdają się tym nie przejmować i cieszą się każdą wspólną chwilą. Teraz nie muszą się już ukrywać ze swoim uczuciem. Co więcej, postanowili opublikować archiwalne nagranie, aby pokazać fanom, jak wyglądały ich pierwsze randki i początki relacji po powrocie z Krety do Polski:  Wspominałam wczoraj o naszych nielegalnych randkach. Powiem wam szczerze, że niesamowite doświadczenie. Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka, robiąca coś "za plecami" rodziców. Jesteście ciekawi jak spędzaliśmy czas przed ostatnie dwa miesiące? -...

Kinga Zapadka i Robert Kochanek z 40 kontra 20 obejmują się
robertkochanek.official/Instagram
TV-Show
"40 kontra 20": Kryzys w związku Kingi i Roberta? W sieci pojawił się niepokojący wpis! 
Fani martwią się o Kingę i Roberta z "40 kontra 20", a uczestniczka randkowego show komentuje! Sprawdźcie, co napisała o swojej relacji z Kochankiem!

Kinga i Robert z "40 kontra 20" wciąż są razem? Fani martwią się o związek pary, która poznała się na planie randkowego show. Internauci pytają dlaczego Kinga i Robert nie publikują w sieci wspólnych zdjęć i nagrań, a była uczestniczka "40 kontra 20" komentuje. Odpowiedź Kingi może niepokoić! Nie uwierzycie, co napisała podczas relacji na InstaStories.  Kinga z "40 kontra 20" o związku z Robertem Kochankiem Kinga Zapadka i Robert Kochanek wzięli udział w pierwszej edycji "40 kontra 20". W programie grupa młodych i starszych kobiet walczyła o serca dwóch przystojniaków Bartka i Roberta. W wielkim finale okazało się, że Bartek wybrał Patrycję, a Robert zdecydował, że chce być związku z Kingą. Wybór Roberta zaskoczył widzów, którzy wcześniej widzieli, jak między nim a Kingą dochodzi do ostrych kłótni.  Między Kingą a Robertem iskrzyło od samego początku "40 kontra 20". Wydawało się, że to właśnie piękna blondynka jest faworytką Seniora, jednak po jakimś czasie zaczęło dochodzić między nimi do nieporozumień. Co więcej, tuż przed finałem Robert wyrzucił Kingę z programu. Ostatecznie inna uczestniczka oddała jej swoje miejsce w show, a wtedy Kochanek zrozumiał, jak ważna jest dla niego Zapadka. Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga rozpływa się nad Robertem "zaprosił mnie w intymne miejsce" Po wielkim finale Kinga i Robert ogłosili, że ich związek przetrwał po programie. Zakochani chętnie publikowali w sieci wspólne zdjęcia i nagrania. Para pokazywała swoim fanom, jak spędzają czas tylko we dwoje.  Niestety, fani zauważyli, że ostatnio uczestniczka show i tancerz nie pokazywali się razem. Kinga podczas relacji na InstaStories zdradziła, że dostaje wiadomości z pytaniami o jej związek,...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner