Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
"40 kontra 20": Marta i Kinga walczą o Roberta
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Robert Kochanek całuje Martę: "Kinga mnie zabije" 

Kinga z "40 kontra 20" nie czuje w Marcie konkurencji. "Osiągnę to co chcę, bo tak zawsze było" - powiedziała pewnie. Pocałunek Roberta z Martą będzie początkiem ich wojny?

Tuż przed eliminacjami w "40 kontra 20" Kinga dała Robertowi Kochankowi ultimatum, w którym miał wybierać pomiędzy nią a Martą. "Senior" jednak nieco zakpił z uczuć zauroczonej w nim blondynki, dając Marcie kolejną szansę. Podczas romantycznej randki we dwoje zrobiło się gorąco: 

Kinga mnie zabije 

Co się wydarzyło? To początek wojny o Roberta pomiędzy Martą a Kingą? 

Zobacz także: "40 kontra 20": Zaskakująca decyzja Roberta! Kinga nie ukrywała złości!

"40 kontra 20": Przed nami pierwsza Ceremonia Chaosu i pierwsze konflikty! Asia pokazała charakter

"40 kontra 20": Robert Kochanek woli Martę niż Kingę?  

Kinga początkowo bardzo emocjonalnie podchodziła do zachowania Roberta Kochanka. Senior z "40 kontra 20" coraz śmielej radzi sobie z dziewczynami z wilii. Chociaż na pierwszy rzut oka najmocniej walczy o niego Kinga, on wcale nie uważa jej za faworytkę. Kinga doskonale wie, że grunt usuwa jej się spod nóg, a zainteresowanie Roberta Martą doprowadziło ją nawet do płaczu

Czuję, jakby coś poszło nie tak. Nie lubię, jak ktoś robi z mojego serca tatar - mówiła zapłakana przed kamerami. 

Czy dziewczynom uda się dogadać? Dzięki wygranej w duecie konkurencji z poprzedniego odcinka poszły na randkę z Robertem, chociaż jako pierwszą zaprosił Martę, co mogło okazać się pstryczkiem w stronę Kingi.

Mam wrażenie, że Robert szuka emocji i on chce by te typiarki o niego walczyły - podsumowała Patrycja 

Zarówno Marta jak i Kinga nie zamierzają odpuszczać walki o Seniora. Podczas randki Marta nie wiedziała, co ma robić. Zależało jej na Robercie ale jednocześnie wiedziała, że będzie miała przy sobie również swoją największą konkurentkę. Kinga nie odda Roberta tak łatwo. Kochanek podczas randki postanowił jeszcze dorzucić oliwy do ognia: 

Mam wrażenie, że jest jakaś kontra pomiędzy wami 

Doszło do pierwszej wymiany zdań pomiędzy dziewczynami: 

- Mam inne podejście w kwestii załatwiania różnych spraw - powiedziała Julia 
- Ja nie zrobiłam nic złego, przepraszam, że tak to odbierasz - zaczęła się wycofywać Marta

Kinga zdawała się nie widzieć konkurencji  w koleżance z programu: 

I tak później to co chcę to osiągnę, bo tak zawsze było. 

Zarzuciła Marcie nieszczerość: 

- Nawet Robert się mnie zapytał, jak mi się podobało zakończenie wieczoru, kiedy się obściskiwaliście, a Ty mówisz: "między nami nic nie jest"
- Mówiłam, widziałaś, co robiliśmy, my się nie chowaliśmy. Kinga cały czas w negatywnym świetle chce mnie pokazać! 

Marcie trudno było wygrać z charakterem koleżanki z programu, która postanowiła zawstydzać ją podczas wspólnej ranki. 

Z kolei Robert poruszył temat wspólnej nocy Marty i dwóch innych dziewcząt w glampingu Bartka. Marta wówczas zdecydowała się na pocałunki z Juniorem, co go zdenerwowało. Jednak wygląda na to, że to wcale nie przekreśla szans uczestniczki u Seniora, ponieważ to właśnie ją wybrał na randkę 1:1. 

- Marta mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe, bo widzę, że jak jesteśmy razem we trójkę to dochodzi do spięć - nawiązał do relacji z Kingą 
- Wiem, że jesteś zainteresowany i nasza przyjaźń i uczucie może się rozwinąć. Będzie nowa Marta, która się nie podda. 

Pod koniec randki doszło do nieoczekiwanego pocałunku pomiędzy Martą a Robertem: 

Kinga mnie zabije - wyznał Senior 

Po chwili dodał: 

Jeśli jest dojrzała to to zrozumie, jeśli nie to nie, ja nie będę się zmieniał, dla niej na pewno. Ale to nie jest tak, że wrócimy i ja będę biegał "Martusia, Martusia". 

Czy sytuacja się zaogni? 

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga ostro kłóci się z Martą: "zawiodłam się na tobie!". Polały się łzy

Kinga niemalże od pierwszego odcinka walczy o względy Roberta z "40 kontra 20". Przed ostatnią eliminacją postawiła nawet Robertowi ultimatum, które brzmiało "Ja albo Marta". Senior z "40 kontra 20" postanowił nie przejmować się słowami zauroczonej blondynki i dał Marcie kolejną szansę. 

Kinga Zapadka z
Mat. prasowe

Co więcej, na ostatnią randkę zaprosił obie rywalki, jednak to Martę wybrał na kolację we dwoje. Podczas romantycznego wieczoru na jachcie pomiędzy nimi doszło do pocałunku. Robert doskonale wiedział, że tym, co właśnie zrobił, zagra na uczuciach Kingi. Gdy dowie się o tym, co zaszło pomiędzy nim a Martą odpuści czy będzie grała bardziej zacięcie? 

Marta Mazurkiewicz w
Mat. prasowe

"Rolnik szuka żony": Paweł poznał rodzinę Marty
Mat. prasowe "Rolnik szuka żony"
TV-Show
Rolnik szuka żony 7: Marta pokazała nowe zdjęcie z randki z Pawłem? Zdradza go jeden szczegół
Marta z "Rolnik szuka żony" opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Czy to pamiątka z romantycznej randki z Pawłem?

Marta z "Rolnik szuka żony" opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Czy to pamiątka z romantycznej randki z Pawłem? Intenauci podejrzewają, że autorem fotografii jest rolnik! Skąd takie podejrzenia? Musicie to zobaczyć. Czujni fani dostrzegli odbicie Pawła w okularach Marty. Też to widzicie? Marta na randce z Pawłem? Marta i Paweł występują w najnowszej, siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Rolnik już kilka tygodni temu zdecydował, że to właśnie z Martą chce spróbować stworzyć szczęśliwy związek. W ostatnim odcinku hitu TVP mogliśmy zobaczyć, jak rodzi się między nimi uczucie i jak razem spędzają czas.  Staram się jakieś wady w niej wynaleźć ale nie ma nic- rolnik mówił przed kamerami. Czy Marta i Paweł wciąż są razem? Ich związek przetrwał próbę czasu? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, w wielkim finale siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Teraz spójrzcie na najnowsze zdjęcie opublikowane przez Martę! Uczestniczka programu o poszukujących miłości rolnikach pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w białej sukience - tej samej, w której wybrała się na randkę w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony". Fani zauważyli, że w okularach odbija się Paweł i to właśnie on jest autorem zdjęcia Marty. - tak patrzę, czy tam Paweł gdzieś w szybie się nie odbija 😂😂😂- napisała jedna z internautek. - a w okularach 😉🤩💚 kibicuje Marcie i Pawłowi ✨✨✨- zauważyła kolejna internautka. obstawiam że to Paweł właśnie jest 🤩- dodała.  Zobaczcie zdjecie opublikowane przez Martę! Zobacz także:  Rolnik szuka żony 7: Magda na randce z Kubą! Naprawdę gorące sceny... Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcie. Czy to pamiątka z randki z Pawłem?...

Sandra odpadnie przez spisek przeciwko niej?
TV-Show
"Hotel Paradise": Sojusz przeciwko Sandrze! Odpadnie z show? "Chcieli mnie oszukać, ale..."
Hotel Paradise: Czy Sandra odpadnie z show przez nową uczestniczkę Martę? Ania i Sandra zawrzą sojusz?

Za nami bardzo emocjonujący odcinek "Hotelu Paradise", przed nami - choć wydaje się to niemożliwe - jeszcze większe emocje! Grupa uczestników zawiązała sojusz przeciwko Sandrze, która chce z kolei, wraz z Anną, wyeliminować Adama. Kto w tej grze będzie górą? "Hotel Paradise": sojusz przeciwko Sandrze A wszystko zaczęło się od przybycia Marty - nowej uczestniczki programu. 25-latka wybrała się na podwójną randkę z Adamem i Maćkiem. Adam, chwilowo (?) wierny Violi, nie walczył o jej uwagę, tak jak Maciej (dotychczas w parze z Sandrą), który ewidentnie zauroczył się dziewczyną. Podczas "puszki Pandory" stwierdził, że przeżył z Martą najlepszą randkę w hotelu. W trakcie randki wraz z Adamem zapewnili dziewczynę, że zrobią wszystko, by została na wyspie najdłużej. Co więcej, Maciek, po rozmowach z Adamem, zapowiedział, że podczas rajskiego rozdania (już w piątek) postawi na Martę! W takim wypadku singielką zostałaby... Sandra! Dziewczyna ma pretensje do Maćka, że jest pod wpływem Adama. I rzeczywiście - aktualny partner Violi, wcześniej Martyny, a jeszcze wcześniej Oli, ma duży wpływ na całą grupę. Po wczorajszym rozdaniu Adam, Viola, Maciek, Marietta oraz Marta zawiązali sojusz przeciwko Sandrze. Mosakowska na swoim Insatgramie postanowiła to skomentować tak: Czy to Sandra odpadnie z show? Nic nie wiadomo, tym bardziej, że immunitet ma Martyna, również bojowo nastawiona do Adama. Czy dziewczyna wręczy go Maćkowi, by w ten sposób zaszkodzić jemu i Marcie?  Marta namiesza w show. Kiedy na Instagramie "Hotelu Paradise" pojawiło się jej zdjęcie, Maciej skomentował je: Dzień dobry Pani 😍🔥 Czy to oznacza, że zwiąże się z uczestniczką?         Wyświetl ten...

Paweł z Rolnik szuka żony 7 był w innym show
Newsy
Rolnik szuka żony. Paweł pożegnał swoją faworytkę Martę?! "Randki z tobą nie będzie!"
Rolnik szuka żony. Paweł pożegnał swoją faworytkę Martę?! "Randki z tobą nie będzie!"

Za nami kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" , w którym jak zawsze nie brakowało emocji. Niespodziewanie, najwięcej emocji dostarczył na samym końcu odcinka niepozorny Paweł! Uczestnik programu zaprosił na randkę Agnieszkę, z którą rozmawiał m.in. o wierze. Okazało się, że dla Pawła wiara jest bardzo ważna, a Agnieszka jest osobą niewierzącą. Wydawało się wtedy, że Paweł odrzuci Agnieszkę, jednak tak się nie stało. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 7": Mateusz, kandydat Magdy zdradził, jak potoczą się jego dalsze losy w programie?! Oto jego prywatne zdjęcia Po randce Agnieszka i Paweł rozmawiali z Martą - wtedy Paweł niespodziewanie powiedział: Z tobą randki nie będzie! - skierował swoje słowa do Marty Paweł. Marta z łzami w oczach podziękowała mu za udział w programie i życzyła mu dużo szczęścia. Co się stało później? Niestety tego nie wiemy... Czy Paweł naprawdę podziękował Marcie za udział w programie, czy może był to tylko głupi żart? Zobacz także:  Rolnik szuka żony. Kandydatka Dawida zdecydowała, że odchodzi: "Chciałem o ciebie zawalczyć!" Mamy nadzieję, że ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna, ponieważ zauważyliśmy, że między Martą a Pawłem zaczęło iskrzyć najbardziej. Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej: Jak myślicie, Marta rzeczywiście odejdzie z programu? Marta od samego początku wpadła w oko Pawłowi. Tym bardziej dziwne wydało nam się to, że postanowił się z nią pożegnać!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner