Kinga i Robert pokazali jak spędzają czas
Instagram @robertkochanek.official @kinga_40kontra20
TV-Show

"40 kontra 20": Kinga pokazała, co zrobił jej Robert! Patrycja ostrzegała w programie

Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" chętnie pokazują, co u nich słychać. Fani nie poznają "Seniora": A taki ten Robercik był nieśmiały i mało wylewny..."

Kinga Zapadka i Robert Kochanek już nie muszą się ukrywać. Zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20" chętnie pokazują, jak spędzają wspólnie czas i jak wzmacnia się ich związek. Kinga właśnie pokazała, co zrobił jej Robert. Przy okazji przypomniała, że Patrycja jeszcze w programie przewidywała, że to się może źle skończyć. Co wydarzyło się pomiędzy Kingą a Robertem? Zobaczcie ich zabawne Instastories. 

Zobacz także: "40 kontra 20": Co z drugą edycją programu? Czy randkowe show wróci na antenę?

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Początki związku Kingi i Roberta 

Za nami pierwsza edycja programu "40 kontra 20". Edycja zakończyła się dwoma szczęśliwymi związkami. Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak na razie żyją w związku na odległość, więc nie pokazują wspólnych chwil z taką częstotliwością, jak Kinga Zapadka i Robert Kochanek. Zakochani chociaż wzięli udział w specjalnym live'ie po finale, nie potwierdzili w mediach swojego związku, co zmartwiło fanów. Kinga przyznała, że potrzebowali tego dnia tylko dla siebie. W końcu po raz pierwszy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy mogli bez ukrywania się, wyjść razem na miasto. Kinga pokazała też na Instagramie, jak wyglądały jej początki związku i "nielegalne randki" z Robertem po powrocie do Polski. 

Dziś zakochani chętnie publikują wspólne zdjęcia i nagrania. Pod jednym z ostatnich zdjęć, gdzie Robert liże Kingę po twarzy, zaskoczona fanka napisała: 

- A taki ten Robercik był nieśmiały i mało wylewny a tu proszzzz😂
- On nieśmiały? 😂😂😂😂😂😂 - zaśmiała się Kinga 

Kinga Zapada i Robert Kochanek z 40 kontra 20 po programie
Instagram @robertkochanek.official

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga o pierwszej randce z Robertem Kochankiem! Jak wygląda ich związek?

Kinga i Robert z "40 kontra 20" są ze sobą bardzo szczęśliwi. Sądząc po tym, co pokazują na swoim Instagramie, nie brakuje im powodów do śmiechu. Kinga pokazała zabawne nagranie i przypomniała fanom, sytuację, w której podczas jednego z odcinków przed finałem, Robert uczył ją sztuk walki. 

Pamiętacie, jak Robert w programie uczył mnie #kungfupanda? I Patka mówiła, że to zły pomysł?

Przyglądająca się temu z oddali Patrycja, która jednocześnie zdążyła się przekonać jaki temperament ma Kinga, skomentowała z rozbrajającą szczerością: 

Niech on jej lepiej nie uczy takich rzeczy, bo jak się Kinia potem w*rwi i mu przywali...

Mroczne wizje Patrycji w pewnym sensie się spełniły. Kinga i Robert pokazali nagranie, na którym uczestniczka próbowała podroczyć się z ukochanym, jednak on nie dał za wygraną i przewrócił ją wprost na... przysypane piachem palenisko na plaży: 

Kinga właśnie próbowała uskutecznić na mnie atak tym oto narzędziem - pokazał filtr do opalania - i została obezwładniona w tempie natychmiastowym. I jak to zwykle Kinga wylądowała w palenisku i jak widać na załączonym obrazku, przybrała barwy wojenne. 

Zaistniała sytuacja mocno ją rozśmieszyła, jednak pod koniec stwierdziła: 

Nie polecam. Kinga Zapadka. 

Kinga z 40 kontra 20 wrzucona do popiołu przed Roberta
Instagram @kinga_40kontra20

Zobacz także: "40 kontra 20": Za nami finał show! Kogo wybrał Robert, a kogo Bartek? Wyniki!

Kinga i Robert po powrocie z Krety do Polski ukrywali swój związek aż przez dwa miesiące. Fani sceptycznie podchodzą do kwestii ich związku, ale zakochani w ogóle się tym nie przejmują! Patrząc na ich zdjęcia i radość, jaką dzielą się na swoich Instagramach, można im pozazdrościć tego uczucia! 

Robert i Kinga z 40 kontra 20 o swoim związku
Instagram @40kontra20tvn7

Relacja Kingi i Roberta w "40 kontra 20" była bardzo burzliwa. Chociaż zwrócili na siebie uwagę już od pierwszych odcinków, Robertowi trudno było uwierzyć w uczucia Kingi. Z kolei ona była w niego zapatrzona i dzielnie walczyła o uwagę ukochanego. Robert próbował znaleźć powody, dla których nie powinien kontynuować relacji z piękną blondynką, jednak jego serce uważało inaczej: 

Wiele jej cech charakteru mi nie pasuje, ale wciąż mnie do niej ciągnie. - mówił w programie. 

W pewnym momencie nawet wyrzucił ją z willi. Ostatecznie tuż przed finałem podziękował Kindze za udział i odesłał ją do domu. Nie zgodziła się z tym Agata, która postanowiła oddać Kindze swoje miejsce w programie i uświadomić Robertowi, że powinien walczyć o tę relacje. Zakochani nie zmarnowali tej szansy i wyszli z programu trzymając się za ręce. Dziś tworzą udany związek i chętnie dzielą się tym, co u nich słychać na Instagramie. 

Kinga i Robery wygrywają 40 kontra 20
Mat. prasowe

Kinga i Robert z 40 kontra 20 komentują swoją miłość
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Robert i Kinga komentują swój związek. Uczestniczka się zawstydziła 
Kinga Zapadka i Robert Kochanek opowiedzieli o swoich uczuciach tuż po finale! Co takiego zrobił Robert, że Kinga aż się zawstydziła? Koniecznie musicie zobaczyć!

Kinga Zapadka i Robert Kochanek, w towarzystwie Patrycji Rodak i Bartka Andrzejczaka wygrywają pierwszy sezon "40 kontra 20". Powrót Kingi do programu nie byłby możliwy, gdyby nie zaskakująca decyzja Agaty, która przyznała, że ani z Robertem ani z Bartkiem nie stworzy nic więcej niż przyjaźń i nie chciałaby stawać na drodze miłości. Robert i Kinga dali sobie kolejną szansę, a ostatecznie... programowy Senior doszedł do wniosku, że to właśnie z nią chce stworzyć związek! Robert Kochanek i Kinga Zapadka tuż po finale skomentowali swój związek. Co powiedzieli?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Za nami finał show! Kogo wybrał Robert, a kogo Bartek? Wyniki! "40 kontra 20": Kinga i Robert komentują swój związek Finał " 40 kontra 20 " wywołał sporo emocji! Zaskakujący był powrót Kingi do gry, to jedyny taki przypadek w sezonie. Robert Kochanek mimo tego, że początkowo odrzucił Kingę ostatecznie to z nią stworzył związek dzięki programowi. Wiele jej cech charakteru mi nie pasuje, ale wciąż mnie do niej ciągnie. To jest największy problem. Jak sobie odpowiem na to pytanie, dlaczego mnie do niej ciągnie, wtedy odpowiem pełnym zdaniem - mówił o relacji z Kingą jeszcze w trakcie programu.  Ostatecznie mimo przeszkód i nieporozumień tej dwójce udało się dogadać! Było wiele sytuacji, które mnie zastanawiały dokąd ty zmierzasz. le też było wiele takich, które pokazały mi, że pod tą całą burzą fajerwerków coś tak się kryje. Jakieś serce, które może potrzebuje przytulenia, spokoju, żeby dać szansę. Mam nadzieję, że to zniesiesz. Wychodzimy z tego programu razem, a nie oddzielnie - powiedział Robert podczas finału, wybierając Kingę  Dziś już wiadomo, że Kinga Zapadka i Robert Kochanek wciąż są parą...

Kinga z 40 kontra 20 o randkach z Robertem
InstagramInstagram @kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Kinga i Robert pokazali swoje "nielegalne randki". Oto początki związku
Kinga i Robert z "40 kontra 20" pokazali jak wyglądały początki ich związku, kiedy jeszcze musieli się ukrywać. "Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka".

Kinga Zapadka i Robert Kochanek ukrywali swój związek aż dwa miesiące. Dopiero po emisji finału "40 kontra 20" w telewizji mogli się ujawnić. Jak udało im się przez ten czas nie zostać zdemaskowanym przez fanów? Okazuje się, że zakochani intensywnie randkowali i właśnie teraz postanowili podzielić się z fanami swoimi archiwalnymi zdjęciami i filmami. Jak więc wyglądały "nielegalne randki" Kingi i Roberta z "40 kontra 20"?  Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka, robiąca coś "za plecami" rodziców - śmiała się Kinga  Zobaczcie, co pokazali w sieci!  Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga i Robert już się nie ukrywają. Pokazali pierwsze wspólne zdjęcie Tak wyglądały początki związku Kingi i Roberta po "40 kontra 20" Za nami finał pierwszej edycji " 40 kontra 20 ". Wielkimi zwycięzcami okazali się być Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak , którzy wciąż są ze sobą po programie oraz Kinga Zapadka i Robert Kochanek , którzy również kontynuują swój związek. Wybór Roberta Kochanka w finale wcale nie był taki oczywisty, ponieważ chwilę wcześniej wyrzucił Kingę z programu . Widzowie nie do końca wierzą w trwałość tej relacji, ale zakochani zdają się tym nie przejmować i cieszą się każdą wspólną chwilą. Teraz nie muszą się już ukrywać ze swoim uczuciem. Co więcej, postanowili opublikować archiwalne nagranie, aby pokazać fanom, jak wyglądały ich pierwsze randki i początki relacji po powrocie z Krety do Polski:  Wspominałam wczoraj o naszych nielegalnych randkach. Powiem wam szczerze, że niesamowite doświadczenie. Czułam się czasem jak 16-letnia dziewczynka, robiąca coś "za plecami" rodziców. Jesteście ciekawi jak spędzaliśmy czas przed ostatnie dwa miesiące? -...

Kinga Zapadka z 40 kontra 20 pisze o zdradzie
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Kinga wbija szpilę Robertowi! Zaskoczyła wyznaniem po rozstaniu
Nie uwierzycie, co napisała, kiedy jeden z internautów zapytał, czy myśli o byłym partnerze. Robert z "40 kontra 20" zareaguje na wpis Kingi?

Kinga z "40 kontra 20" opublikowała zaskakujący komentarz dotyczący Roberta! Uczestniczka randkowego hitu Telewizyjnej Siódemki podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytanie internautki o jej byłego partnera i wbiła mu szpilę. Wszystko wskazuje na to, że Kinga ma ogromny żal do Roberta. Jej komentarz z pewnością nie spodoba się seniorowi z "40 kontra 20". Odpowie Kindze? Kinga z "40 kontra 20" odpowiada na pytanie o Roberta Kinga Zapadka i Robert Kochanek poznali się w pierwszej edycji "40 kontra 20". Senior od samego początku nie ukrywał, że piękna blondynka zrobiła na nim ogromne wrażenie. Między uczestnikami programu zaiskrzyło, jednak po jakimś czasie pojawiły się pierwsze konflikty, a tuż przed finałem Robert chciał nawet wyrzucić Kingę z "40 kontra 20". Ostatecznie inna uczestniczka oddała Kindze swoje miejsce w show Telewizyjnej Siódemki, a już w ostatnim odcinku Robert zdecydował, że właśnie z Kingą chce spróbować stworzyć szczęśliwy związek. Zakochani byli parą przez kilka miesięcy, jednak kilka tygodni temu okazało się, Kinga i Robert podjęli decyzję o rozstaniu. Zobacz także:   "40 kontra 20" Kinga i Robert rozstali się, a Patrycja i Bartek? Jest nowe oświadczenie pary! (...) związek z Robertem dobiegł końca. Nie jestem gotowa na to aby mówić dlaczego… Po prostu, postrzeganie przez nas związku, zasad oraz systemu wartości, które powinny towarzyszyć w takiej relacji, jest zbyt skrajne- tak Kinga informowała o rozstaniu z Robertem. Od tamtej chwili minęło już kilka tygodni, ale temat Roberta cały czas pojawia się w pytaniach do Kingi. Ostatnio była uczestniczka "40 kontra 20" postanowiła zareagować na wiadomość, w której ktoś zapytał ją, czy myśli o byłym partnerze. Nie uwierzycie, co napisała!...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner