Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Szulim zamieszkała z Maciejem Żakowskim. Gdzie mieszka Agnieszka Szulim?
ONS
Newsy

Związek Szulim z Żakowskim kwitnie. Zabrała go na rodzinną uroczystość

Pochwaliła się uroczą fotką

Kilka miesięcy temu życie prywatne Agnieszki Szulim było tematem numer jeden w mediach. Dziennikarce przypisywano romans z Nergalem, ale ostatecznie okazało się, że łączy ich tylko przyjaźń, a Agnieszka spotyka się z Maciejem Żakowskim. Para unika wspólnych wyjść na oficjalne imprezy, ale nikt nie ma wątpliwości, że ich związek jest poważny. Przypomnijmy: Agnieszka Szulim zamieszkała z chłopakiem. Jest tylko jedno "ale"

Niedawno para wybrała się na egzotyczne wakacje, ale z uwagi na zawodowe zobowiązania, nie mogły one trwać zbyt długo. Szulim pochłonięta jest obecnie trzecim sezonem "Na Językach", a Żakowski dogląda swoich interesów w stolicy. Zakochani znaleźli jednak czas, aby pojawić się na niezwykle ważnej rodzinnej uroczystości w domu Agnieszki. Gwiazda zabrała ukochanego na 60-te urodziny swojej mamy. Na Instagramie opublikowała urocze zdjęcie Macieja w urodzinowych okularach. 

Chociaż oboje nie pokazują się zbyt często razem to mamy wrażenie, że świetnie do siebie pasują. Jak myślicie?

Zobacz: Szulim z chłopakiem całowała się pod spaloną tęczą

Maciej Żakowski na urodzinach mamy Agnieszki Szulim

Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski na salonach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Szulim wystylizowała swojego faceta
ONS
Newsy
Szulim ubrała chłopaka na imprezę. Dobra z niej stylistka?
Sama przyznaje, że bez stylisty sobie nie radzi

Od kilku miesięcy Agnieszka Szulim jest w związku z Maciejem Żakowskim . Para cały czas nie eksponuje swojej miłości, chodź wiadomo, że pomiędzy nimi mocno iskrzy. Dziennikarka ze swoim partnerem od czasu do czasu pojawia się publicznie, jednak zawsze stara się unikać fotoreporterów. Zobacz: Szulim i Żakowski na salonach unikali zdjęć jak ogień wody Szulim jest bardzo aktywna na Instagramie. Jednak na jej profilu trudno szukać fotek przedstawiających ją z Maciejem. Wczoraj jednak postanowiła pochwalić się swoim chłopakiem i wrzuciła zdjęcie Macieja Żakowskiego w towarzystwie Piotra Kędzierskiego ze swojego mieszkania, przed wyjściem na sobotnią imprezę . Obydwaj panowie ubrani byli w niemal identyczne eleganckie marynarki. Czyżby Agnieszka zabawiła się w stylistkę? Doceniamy to, że Szulim i Żakowski chronią prywatność swojego związku. Szkoda tylko, że tak rzadko pokazują się razem, gdyż śmiało mogliby stworzyć nową stylową parę show-biznesu. Zobacz: "Zwariowałabym bez stylistki" Zakochani Szulim i Żakowski PIERWSZY RAZ razem na salonach:

Flesz (15/2013)
Flesz (15/2013)
Newsy
Kulisy związku Szulim i Żakowskiego - znajomi zdradzają tajemnice pary
Kolejne szczegóły dotyczące gorącego romansu

Nowy związek Agnieszki Szulim z Maciejem Żakowskim wzbudza sporo emocji. Głównie za sprawą tego, że dziennikarka nie ma jeszcze rozwodu z mężem Adam Badziakiem . Pikanterii wszystkiemu dodawały również tajemniczo brzmiące wpisy Nergala , z którym rzekomo miała spotykać się gwiazda TVN''''u. Zobacz: "Czarny Anioł Ruc****a pozdrawia" Magazyn "Party" informuje, że to właśnie Adam Darski zeswatał Agnieszkę z Maciejem . Para poznała się na jednej z warszawskich imprez, na którą muzyk zabrał dziennikarkę. - Wpadli sobie w oko i od razu się polubili. Ale co w tym dziwnego! Maciek jest niezwykle otwartym, a przy tym szarmanckim mężczyzną. Zaczęli od bycia dobrymi kumplami. Ale z biegiem czasu koleżeński układ zamienił się w coś więcej - zdradza "Party" znajoma Szulim. Znajomi pary jednogłośnie twierdzą, że Szulim i Żakowski idealnie do siebie pasują. - Ich relacja nie polega na tym, że piją wieczorem czerwone wino, patrzą sobie w oczy i szepczą czułe słówka. Znajdują czas i na pracę i na wspólne przyjemności, i na to, aby z osobna rozwijać swoje pasje . Ideał! - przytacza "Party" wypowiedzi osób z otoczenia pary. Magazyn donosi również, że Agnieszka Szulim nie jest zadowolona z zamieszania medialnego wokół jej nowego związku . - Agnieszka nie była zadowolona, że jej związek został ujawniony. Nie dlatego, że się wstydzi Maćka . Po prostu nie chciała stać się jedną z tych gwiazd, których życie prywatne rozkładane jest na części pierwsze przez portale i gazety piszące o gwiazdach - wyznał znajomy dziennikarki. Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż para oficjalnie pojawi się razem. Z takim podejściem ten moment z pewnością nie nadejdzie szybko. Zobacz: Kim jest Maciej Żakowski - nowy partner Agnieszki Szulim? Prywatnie zdjęcia Macieja Żakowskiego i Agnieszki...

Maffashion na kolanach faceta Agnieszki Szulim
ONS/Instagram
Newsy
Maffashion na kolanach faceta Szulim
Maciej Żakowski to niezły podrywacz. Co na to Agnieszka?

W ciągu tego lata w show-biznesie pojawiło się kilka nowych romansów. Jednym z najgłośniejszych jest związek Agnieszki Szulim i Macieja Żakowskiego . Dziennikarka do tej pory była kojarzona z różnymi mężczyznami m.in. z Nergalem, jednak to syn Macieja Żakowskiego okazał się aktualnie być tym jedynym. Zobacz: Kulisy związku Szulim i Żakowskiego - znajomi zdradzają tajemnice pary Para na razie nie pokazała się jeszcze oficjalnie razem. Jednak na Instagramie można znaleźć sporo fotek jak Agnieszka i Maciej bawią się ze wspólnymi znajomymi. Okazuje się, że zakochani długi weekend spędzają w Sopocie imprezując każdego wieczoru. Agnieszka lubi podgrzewać atmosferę wokół swojego romansu prowokującymi fotkami. Dziś w nocy dziennikarka wrzuciła zdjęcie Żakowskiego z blogerką Maffashion na jego kolanach oraz z dołączonym komentarzem "podrywacz". Julia Kuczyńska również pochwaliła się podobną fotką u siebie . Kto obraca się w kręgach warszawki ten wie, że Maciej Żakowski jest jedną z bardziej znanych postaci tego środowiska i jest otwarty w stosunku do ludzi. W końcu jest właścicielem dwóch bardzo modnych restauracji. Tak więc w zdjęciach faceta Szulim i Maffashion nie ma co doszukiwać się zdrady ;) Zobacz: Kim jest Maciej Żakowski - nowy partner Agnieszki Szulim? Tak mieszka Agnieszka Szulim:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner