Natalia Szroeder
ONS.pl
1/4
Natalia Szroeder wpadka na scenie
East News

 

Natalia Szroeder była jedną z gwiazd, które wystąpiły podczas świątecznego koncertu "Miłość jest wszystkim". Tego dnia na scenie pojawił się również Edyta Górniak i Patrycja Kazadi. Szroeder tego dnia zdecydowała się wystąpić na scenie w dziewczęcej granatowej sukience, która - jak się potem okazało przysporzyła - jej wiele problemów. Wokalistka zaliczyła swoją pierwszą poważną wpadkę na scenie. 

Zobaczcie, co się stało podczas koncertu i jak gwiazda z tego wybrnęła...

 

Zobacz: Seksowna Natalia Szroeder w otoczeniu samych przystojniaków na Mister Supranational 2018. Ciekawe, co na to Quebo?

2/4
Natalia Szroeder wpadka na scenie
East News

 

Świąteczny koncert odbywał się na świeżym powietrzu. Takich koncertów gwiazdy boją się najbardziej ze względu na trudne warunki dla głosu. Jednak tym razem to nie wokal był powodem problemów Natalii Szroeder, a jej stylizacja projektu Roberta Czerwika. Zwiewna, granatowa sukienka była ciągle podwiewana przez mocny wiatr. Aż w końcu stało się nieuniknione!

Sprawdźcie, jak zachowała się Szroeder podczas wpadki na scenie...

3/4
Natalia Szroeder wpadka na scenie
East News

 

Szroeder ciągle musiała podtrzymywać sukienkę, jednak w pewnym momencie to się nie udało, sukienka powędrowała do góry i oczom wszystkich widzów ukazała się bielizna gwiazdy. Artystka zachowała zimną krew i nie przerwała występu. Dalsza część koncertu obyła się bez dodatkowych atrakcji. 

Zobacz: To dwie największe metamorfozy tygodnia! Lewandowska czy Szroeder? Która z nich wygląda teraz lepiej? GŁOSUJ

4/4
Natalia Szroeder
ONS.pl

 

Natalia Szroeder w ostatnim czasie decyduje się na dosyć odważne stylizacje na scenie. Królują dekolty i długość mini. Podoba Ci się nowy look gwiazdy?

Więcej na temat Natalia Szroeder