Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Martyna Wojciechowska smutna
EastNews
Newsy

Martyna Wojciechowska opowiedziała o tragedii sprzed lat! "Długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł"

Martyna Wojciechowska opowiedziała o tragedii sprzed lat! "Długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł"

Martyna Wojciechowska wspomniała wypadek samochodowy, w którym zginął operator stacji TVN. Było to dokładnie w 2004 roku na Islandii, podczas kręcenia zdjęć do "Misja Martyna". Auto, w którym znajdowała się cała ekipa programu wpadło w poślizg i uderzyło w betonowy słup. Dziennikarka miała złamany kręgosłup, natomiast jej kolega Rafał Łukaszewicz zginął na miejscu. 

Do smutnych chwil Martyna Wojciechowska odniosła się na Instagramie. Okazało się, że dziennikarka od czasu wypadku utrzymuje kontakt z dziećmi operatora. W chwili śmierci Łukaszewicza jego pociechy miały 3 lata. Dziś są już pełnoletnie. Wojciechowska postanowiła na zawsze zostać przy nich. 

Jak brzmią prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd? W wielu przypadkach możecie się zdziwić!

Wojciechowska o wypadku na Islandii w 2004 roku 

Martyna Wojciechowska długo nie mogła pogodzić się z tragedią, w której zginął jej przyjaciel. Dziennikarka nie potrafiła udźwignąć ciężaru, choć przecież nie była winna. W książce "Przesunąć horyzont" wyznała, że "chciałaby się po prostu pewnego dnia nie obudzić".

Prezenterce pomogło "przesunięcie horyzontu". Zaczęła od niemożliwego, czyli wstania na nogi, bo po wypadku poruszała się na wózku inwalidzkim. 

 - Kiedy jesteś w gorsecie ortopedycznym, który sięga od spojenia łonowego aż po szyję i nie możesz sama pójść do łazienki, to musisz wymyślić coś totalnie abstrakcyjnego. Ja postanowiłam, że zdobędę Mount Everest i zrobiłam to. Chociaż wszyscy mówili, że to absolutnie niemożliwe. Celowo przesunęłam ten horyzont tak daleko, żeby cały mój proces wychodzenia z dna stał się częścią większego planu - wyznała podróżniczka.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska zakazała TEGO w domu. Nie uwierzycie, czego zabroniła swojej rodzinie!

Śmierć Rafała Łukaszewicza na zawsze odmieniła życie Martyny Wojciechowskiej. Prezenterka nigdy nie zapomniała o tragedii. Postanowiła zaprzyjaźnić się z jego bliskimi i opiekować jego dziećmi. Ostatnio Julia i Kuba, bliźniaki operatora skończyły 18 lat. Z tej okazji Wojciechowska podzieliła się wzruszającym zdjęciem w sieci. 

Mówi się, że rodziny się nie wybiera... A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą RODZINĘ Z WYBORU❤ OTO JULKA i KUBA😍😍Dzieci mojego Przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii, podczas realizacji programu "Misja Martyna". Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam... Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz OBOJE SKOŃCZYLI 18 LAT!!! - napisała Martyna w sieci.

Dodała, że jest bardzo dumna z bliźniaków, bo wyrosły na "wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi".

 Zupełnie jak Ich wyjątkowy Tata i dzielna Mama Alicja, która wspaniale wychowała trójkę dzieci🙏🏻JULKA, KUBA, ŻYCZĘ WAM SAMYCH ŻYCZLIWYCH OSÓB W TEJ PODRÓŻY PRZEZ DOROSŁOŚĆ! KOCHAM WAS❤❤ M. - zakończyła.

Zobaczcie zdjęcia, którymi Martyna podzieliła się w sieci. Julii i Kubie życzymy oczywiście wszystkiego najlepszego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mówi się, że rodziny się nie wybiera... A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą RODZINĘ Z WYBORU❤ OTO JULKA i KUBA😍😍 Dzieci mojego Przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii, podczas realizacji programu „Misja Martyna”. Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam... Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz OBOJE SKOŃCZYLI 18 LAT!!! Jestem najdumniejsza na świecie! Wyrośli na wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi. Zupełnie jak Ich wyjątkowy Tata i dzielna Mama Alicja, która wspaniale wychowała trójkę dzieci🙏🏻 JULKA, KUBA, ŻYCZĘ WAM SAMYCH ŻYCZLIWYCH OSÓB W TEJ PODRÓŻY PRZEZ DOROSŁOŚĆ! KOCHAM WAS❤❤ M. #love #family #greattime #soproud #smile #celebration

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

W 2004 roku Martyna Wojciechowska straciła przyjaciela

Martyna Wojciechowska smutna
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Martyna Wojciechowska o swojej reputacji
Newsy
Czym Martyna Wojciechowska różni się od większości gwiazd? "Wybrałam inną drogę i..."
Czym Martyna Wojciechowska różni się od większości gwiazd? "Wybrałam inną drogę i..."

Martyna Wojciechowska odebrała niedawno tytuł Osoby Wysokiej Reputacji Premium Brand 2019. W rozmowie z LifeStyle Newserią gwiazda TVN opowiedziała, z czym wiążę się takie wyróżnienie, dlaczego spoczywa na niej spora odpowiedzialność oraz czym różni się od większości gwiazd? Zobaczcie rozmowę z prezenterką! Zobacz także:   Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki i... wylał się na nią hejt! "To jakaś masakra"

Gwiazdy na otwarciu showroomu Promemoria
ONS
Newsy
Woźniak- Starak, Ślotała, Kalczyńska i inne gwiazdy na otwarciu butiku. Na imprezie pojawili się także Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski!
Woźniak- Starak, Ślotała, Kalczyńska i inne gwiazdy na otwarciu butiku. Na imprezie pojawili się także Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski!

Dziś w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie nowego showroomu Promemoria. Na imprezie nie mogło zabraknąć gwiazd takich jak: Agnieszka Woźniak-Starak, Zosia Ślotała czy Anna Kalczyńska. Na otwarciu pojawili się również Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski! Para bardzo rzadko pokazuje się na oficjalnych imprezach, ale jak widać teraz zrobili wyjątek i razem pozowali do zdjęć.  Zobaczcie nowe zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Kto jeszcze pojawił się na otwarciu showroomu? Odpowiedź w naszej galerii. 

Wywiad z Przemkiem Kossakowskim
Newsy
Jak Przemek Kossakowski zmienił się pod wpływem Martyny Wojciechowskiej? Niezwykły wywiad!
Jak Przemek Kossakowski zmienił się pod wpływem Martyny Wojciechowskiej? Niezwykły wywiad!

Do kawiarni na warszawskim Żoliborzu Przemysław Kossakowski (48) przychodzi punktualnie. Wczoraj wrócił z wyprawy w Tatry, na którą zabrał swojego 13-letniego siostrzeńca. Po cichu chłopakowi zazdroszczę, bo dziennikarz to wymarzony przewodnik dla spragnionych przygód. W programach telewizyjnych dla TTV dał sobie przekłuć język ośćmi płaszczki, zakopać się żywcem w grobie, wziął udział w eksperymencie i odczuwał ból taki, jaki czuje kobieta podczas porodu. Teraz podjął nowe wyzwanie. Siadł za kierownicą busa i razem z szóstką młodych osób z zespołem Downa ruszył w podróż do Włoch. Rozmawiamy więc o nowym programie „Down the road. Zespół w trasie” (na antenie TTV pod koniec lutego), ale też o ważnych zmianach, które ostatnio miały miejsce w życiu Przemka. Już po pięciu minutach wiem, że z takim facetem nie można się nudzić. Zobacz także:   Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski razem na wakacjach! W sieci pojawiło się nowe zdjęcie pary!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner