Trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami - próby
Facebook
Newsy

Trzeci odcinek "TzG" za nami. Z programu odpadli...

Takiej decyzji nikt się nie spodziewał

"Taniec z Gwiazdami" to hit telewizyjny tej wiosny. Od kilku miesięcy wzbudza wielkie zainteresowanie mediów, a gwiazdy w nim występujące to najgorętsze nazwiska w polskim show-biznesie. Już po pierwszym odcinku dowiedzieliśmy się, kogo widzowie darzą największą sympatią.

Zobacz: Siwiec, Zając czy Moro? Która dostała najwięcej głosów od widzów w "TzG"?

W dzisiejszym odcinku show zaprezentowały się wszystkie pary taneczne, które wykonały tańce latynoamerykańskie i standardowe.Jako pierwsza na parkiecie zaprezentowała się Klaudia Halejcio i Tomasz Barański, którzy zatańczyli fokstrota i zachwycili jurorów. Równie dobrze wypadł Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar oraz Piotr Gruszka i Nina Tyrka.  Jednak najwięcej punktów zebrała Joanna Moro, która z Rafałem Maserakiem zatańczyła romantyczną rumbę. Najsłabiej wypadli za to: Natalia Siwiec i Karolina SzostakPunktacja jurorów wyglądała następująco: 

Aneta Zając i Stefano (walc wiedeński) - 28 pkt.
Natalia Siwiec i Jan (tango) - 18 pkt.
Rafał Brzozowski i Izabela (jive) - 31 pkt.
Karolina Szostak i Andrej (samba) - 19 pkt.
Dawid Kwiatkowski i Janja (quickstep) - 35 pkt.
Piotr Gruszka i Nina (walc angielski) - 33 pkt.
Joanna Moro i Rafał (rumba) - 39 pkt.
Jacek Rozenek i Magda (cha-cha) - 26 pkt.
Antoni Królikowski i Kamila (fokstrot) - 28 pkt.
Klaudia Halejcio i Tomasz (fokstrot) - 36 pkt.

Odcinek wygrała Joanna Moro, zaraz za nią uplasował się Dawid Kwiatkowski, brąz zaś zdobył Piotr Gruszka. Z programem musieli pożegnać się: Antoni Królikowski i Kamila Kajak.


Zobacz: Gwiazdy pozują w pięknych strojach po drugim odcinku "TzG"

Antoni Królikowski i Kamila Kajak w Tańcu z Gwiazdami 2014

Zdjęcia z próby generalnej do trzeciego odcinka:

Rafał Brzozowski odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Brzozowski i Janachowska odpadli z "Tańca z gwiazdami"
Kto dostał najwięcej głosów od widzów?

" Taniec z Gwiazdami " to to bezdyskusyjny hit tej wiosny. Każdy odcinek show gromadzi coraz miliony widzów, którzy z zaciekawieniem obserwują rywalizację gwiazd na parkiecie. Do tej pory najlepiej radziły sobie Joanna Moro i Aneta Zając , która w ostatnim odcinku jako pierwsza zdobyła maksymalny komplet punktów od jurorów.   Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana! Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" również przyniósł widzom wiele emocji. Tematem przewodnim była miłość. Na początku wszystkie pary zaprezentowały się w pięknym walcu. Jako pierwszy indywidualnie  fokstrota zatańczył Dawid Kwiatkowski . Gwiazdor wypadł bardzo dobrze, zdobywając wysokie noty od jurorów. Ogniste tango zatańczyli  Aneta Zając i Piotr Gruszka , zmysłową rumbą zachwycił wszystkich Jacek Rozenek. Kaludia Halejcio zaprezentowała zmysłowego walca . Rafał Brzozowski zatańczył cha chę , zaś Joanna Moro pasodoble. Gwiazdą muzyczną wieczoru była zaś Alicja Węgorzewska .  Zobacz: Miał być wielki sukces, a Malitowski wszystko zepsuł. Moro zaliczyła wpadkę w "TzG" Punktacja jury: Jacek i Magda: 37 pkt. Joanna i Rafał: 37 pkt. Dawid i Janja: 36 pkt. Klaudia i Tomasz: 32 pkt. Aneta i Stefano: 27 pkt. Piotr i Nina: 25 pkt. Rafał i Iza: 24 pkt. Z programem, po zsumowaniu punktów jurorów i esemesów od widzów, musiał pożegnać się Rafał Brzozowski . Słuszny werdykt? Zobacz: Rekordowa oglądalność "Tańca z Gwiazdami". Polsat pokonał wszystkich Gwiazdy w szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami":

Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"
POLSAT
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"
Kto otrzymał najwięcej głosów?

Za nami ósmy odcinek najpopularniejszego show tej wiosny - " Tańca z Gwiazdami ". Zmagania polskich gwiazd na parkiecie co tydzień śledzą miliony widzów, którzy dzięki swoim esemesom okazują sympatię dla najlepszych uczestników. Ostatnio najmniej szczęścia miał Jacek Rozenek , który musiał opuścić program. Jego słowa na pożegnanie z pewnością zostaną zapamiętane na długo. Przypomnijmy :  Te słowa zapamiętamy na długo. Rozenek na pożegnanie z "TzG" dogryzł Perfekcyjnej W dzisiejszym odcinku każda z gwiazd musiała wykonać aż dwa tańce. Najlepiej według jurorów poradziła sobie Joanna Moro , która zebrała aż 78 punktów z 80 możliwych.  Na drugiej pozycji uplasował się Dawid Kwiatkowski , który brawurowo wraz ze swoją partnerką zatańczył salsę i fokstrota. Najmniej punktów, bo tylko 61, zdobyli Aneta Zając i Piotr Gruszka . Gościem specjalnym show była Katarzyna Skrzynecka , zwyciężczyni pierwszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", które genialnie wykonała hit Tiny Turner "Private Dancer". Oto klasyfikacja po dwóch tańcach: Joanna Moro i Rafał Maserak - 78 pkt. Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar - 77 pkt. Klaudia Halejcio i Tomasz Barański - 76 pkt. Aneta Zając i Stefano Terrazzino - 61 pkt. Piotr Gruszka i Nina Tyrka - 61 pkt. Po zsumowaniu głosów widzów i punktów jurorów z programem musieli pożegnać się: Piotr Gruszka i Nina Tyrka. Zgadzacie się z taką decyzją? Zobacz:   Będzie druga edycja "TTBZ", a co z "Tańcem z Gwiazdami"? Polsat zdecydował   Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Czwarty odcinek Tańca z gwiazdami
POLSAT
Newsy
Wielkie emocje w "TzG" za nami. W przyszłym tygodniu nie zatańczy...
Zaskakująca decyzja widzów

Za nami emocje związane z czwartym odcinkiem najpopularniejszego show tej wiosny, czyli "Tańca z Gwiazdami" . Program od początku cieszy się ogromną sympatią widzów, dzięki czemu Polsat jest liderem oglądalności gromadząc przed telewizorami blisko 4 miliony widzów. W dzisiejszym odcinku podobnie jak w poprzednich nie zabrakło ogromnych emocji i zaskakujących opinii. Po raz kolejny widzowie zaskoczyli wszystkich pokazując kogo darzą największą sympatią. Przypomnijmy: Zaskakująca decyzja telewidzów. Z programem żegna się... Do rywalizacji stanęło dziś dziewięć gwiazd, które pozostało w konkursie: Karolina Szostak , Piotr Gruszka , Joanna Moro , Rafał Brzozowski , Klaudia Halejcio , Dawid Kwiatkowski , Jacek Rozenek , Aneta Zając i Natalia Siwiec . Uczestnicy zatańczyli do wybranych przez siebie melodii, które w jakiś sposób wpłynęły na ich życie prezentując dowolną technikę taneczną, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć pokazy m.in. tanga, rumby czy też samby. Zobacz: Wpadka w "TzG". Widzowie poznali wyniki zanim ogłosił je prowadzący Po ocenach jury punktacja przedstawiała się następująco: Karolina i Andrej - 23 punkty, Piotr i Nina - 31 punktów, Joanna i Rafał - 34 punkty, Rafał i Izabela - 31 punktów, Klaudia i Tomasz - 35 punktów, Aneta i Strefano - 30 punktów, Dawid i Janja - 34 punkty, Natalia i Jan - 36 punktów, Jacek i Magda - 26 punktów. Najwięcej punktów zdobyła Natalia Siwiec, która do tej pory znajdowała się na końcu stawki, najsłabsza natomiast okazała się Karolina Szostak. Po prezentacji par na scenie pojawiła się muzyczna gwiazda wieczoru, Katie Melua. Wokalistka zaśpiewała swój największy przebój "Nine Million Bicycles". Po zsumowaniu głosów jurorów i publiczności na pierwszym miejscu znaleźli się Klaudia i Tomasz , na drugim - Piotr i Nina , ostatnie miejsce na podium zajęli Joanna i Rafał . Z...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner