Tomasz Oświeciński w koszulce

Tomasz Oświeciński zupełnie NAGO! Pokazał bardzo odważne zdjęcie z łazienki... W "Agencie" tego nie widzieliśmy!

Tomasz Oświeciński w koszulce

Tomasz Oświeciński pokazał swoje nagie ciało. Gwiazdor "Agenta" i "M jak Miłość" zrobił sobie zdjęcie w łazience prezentując na nim to, jak wyćwiczył każdy centymetr swojego ciała. Trzeba przyznać, że Tomek Oświeciński odważnie pokazuje swoje nagie ciało. Zobaczcie sami.

 

Tomasz Oświeciński nago
Instagram

 

Do czego tak buduje formę Oświeciński? Jest trenerem personalnym, więc musi świecić przykładem. Ale podejrzewamy, że Tomasz rzeźbi ciało do nowego filmu, czyli kolejnej części Pitbulla. Jak napisał u siebie na Facebooku Oświeciński, "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" będzie mieć premierę 11 listopada, a zdjęcia zaczną się już niebawem. Druga część Pitbulla z Bogusławem Lindą i Piotrem Stramowskim była hitem kinowym, tam też Tomek zagrał czarny charakter. Czy w nowej części stanie się dobrym bohaterem?

 

Tomasz Oświeciński Pitbull
Tomasz Oświeciński

 

Podoba Wam się Tomasz Oświeciński nago? :)

 

Zobacz także: W końcu wiadomo, jak wygląda żona Tomasza Oświecińskiego. Jego córka Maja pochwaliła się ZDJĘCIAMI z obojgiem rodziców!

 

To zdecydowanie czas Tomasza Oświecińskiego, celebryta gra teraz w wielu filmach i serialach. A jego córka Maja też robi karierę.

Tomasz Oświeciński z córką pod studiem DDTVN

Więcej na temat Tomasz Oświeciński
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17