Tomasz Oświeciński pokazał swoje nagie ciało. Gwiazdor "Agenta" i "M jak Miłość" zrobił sobie zdjęcie w łazience prezentując na nim to, jak wyćwiczył każdy centymetr swojego ciała. Trzeba przyznać, że Tomek Oświeciński odważnie pokazuje swoje nagie ciało. Zobaczcie sami.

Reklama

Instagram

Do czego tak buduje formę Oświeciński? Jest trenerem personalnym, więc musi świecić przykładem. Ale podejrzewamy, że Tomasz rzeźbi ciało do nowego filmu, czyli kolejnej części Pitbulla. Jak napisał u siebie na Facebooku Oświeciński, "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" będzie mieć premierę 11 listopada, a zdjęcia zaczną się już niebawem. Druga część Pitbulla z Bogusławem Lindą i Piotrem Stramowskim była hitem kinowym, tam też Tomek zagrał czarny charakter. Czy w nowej części stanie się dobrym bohaterem?

Zobacz także
Tomasz Oświeciński

Podoba Wam się Tomasz Oświeciński nago? :)

Zobacz także: W końcu wiadomo, jak wygląda żona Tomasza Oświecińskiego. Jego córka Maja pochwaliła się ZDJĘCIAMI z obojgiem rodziców!

Reklama

To zdecydowanie czas Tomasza Oświecińskiego, celebryta gra teraz w wielu filmach i serialach. A jego córka Maja też robi karierę.

Reklama
Reklama
Reklama