Doda na wakacjach w Nowym Jorku
Newsy

Gdzie Doda spędzi święta? Musi być tam bardzo ciepło... Spójrzcie na jej kusą sukienkę ZDJĘCIE

Gdzie Doda spędzi święta? Musi być tam bardzo ciepło... Spójrzcie na jej kusą sukienkę ZDJĘCIE

Doda nie spędzi świąt w Polsce. Wokalistka wyjechała do... USA! Na jej Instagramie pojawiła się pierwsza fotka z wakacji (jeszcze z Waszyngtonu, teraz przebywa w Nowym Jorku) . I musimy przyznać, że w grudniu widok wokalistki w kusej sukience może robić wrażenie.

Jason Derulo nie rozgrzał publiczności na Sylwestrze TVP. Doda znalazła powód! "To nie jego wina"

Doda spędzi święta w USA!

Doda prawie co roku wyjeżdża na święta z Polski. Rok temu spędziła je w rodzinny domu w Ciechanowie. Tym razem odwiedzi przyjaciół w USA. Jak widać, w Stanach jest pogodnie i ciepło, bo Dorota wybrała bardzo letnią sukienkę na wieczorne spacery. Chociaż w Polsce również bardziej wiosenna niż zimowa atmosfera, i tak zazdrościmy! Oby tylko jej rodzice nie mieli do niej żalu, że nie spędzi z nimi Wigilii. W końcu ten rok był dla nich wyjątkowo burzliwy.

 

Zobacz: Mama Dody czuje się coraz lepiej: "Wszystko dzięki Dorotce". Gorzej jest z tatą...

 

Po świętach Doda wraca do Polski. W sylwestrową noc gwiazda zaśpiewa w Białymstoku, gdzie szykuje spore show!

 

Zobacz także: Wiemy gdzie Doda zagra w Sylwestra. Biły się o nią cztery miasta!

 

Doda w Nowym Jorku

Doda na wakacjach

 

Doda wyjechała z Polski na święta

Doda w różowej bluce, fioletowej spódnicy a trenem, mała nenową pikowaną torebką
ons.pl

Doda nie spędzi świąt z rodziną

Doda w czarnym półgolfie
ONS

Doda pierwsze wyjście po zerwaniu z Emilem koncert w Centrum handlowym Plejada
East News
Newsy
Doda po raz pierwszy publicznie po rozstaniu z Emilem Haidarem. Ależ ona jest sexy!
Doda po raz pierwszy publicznie po rozstaniu z Emilem Haidarem. Ależ ona jest sexy!
Edyta Herbuś o planach na święta
ONS
Newsy
Przed Herbuś przełomowe święta. Nie dość, że pierwszy raz za granicą, to spędzie je z...
Mariusz Treliński nie będzie jedynym towarzyszem

Edyta Herbuś coraz więcej czasu spędza teraz za granicą niż w Polsce. Gwiazda wyjechała niedawno do Czech, gdzie pracowała nad kolejnym spektaklem ze swoim udziałem, w reżyserii jej ukochanego, Mariusza Trelińskiego . Przypomnijmy: Edyta Herbuś wyjechała z Polski: Znalazłam siłę, żeby... To jednak nie koniec jej podbojów. Jak dowiedział się "Flesz", tancerka niedługo wylatuje do Nowego Jorku, gdzie spędzi święta. Wszystko dla partnera, który przygotowuje tam premierę na scenie Metropolitan Opera. Gwiazda chce mu towarzyszyć w podróży, co oznacza, że będzie to jej pierwsze Boże Narodzenie w poza rodzinnym domem w Kielcach. Herbuś jest jednak bardzo podekscytowana. Tym bardziej, że spędzi je również z synem Trelińskiego: Te święta będą dla mnie wyjątkowe, bo pierwszy raz spędzę je poza domem. Dojedzie do nas syn Mariusza i wraz z przyjaciółmi przygotujemy tradycyjną, polską kolację wigilijną - mówi we Fleszu Edyta ma zamiar również zobaczyć słynną choinkę oraz wybrać się na Broadway. Takich planów można pozazdrościć. Zobacz: Były facet ostro o Herbuś: Wzięła kamerę i proponowała żebyśmy nagrali seks Edyta Herbuś z ukochanym na pokazie:  

Doda na wakacjach
Newsy
„Żadnych mężczyzn!” - mówi Doda. Czy dlatego uciekła z Polski na święta?
„Żadnych mężczyzn!” - mówi Doda. Czy dlatego uciekła z Polski na święta?

Doda zdecydowała, że w tym roku spędzi święta Bożego Narodzenia inaczej niż zawsze. Daleko od domu. Bez rodziców i... mężczyzn. Wybrała Nowy Jork, gdzie zatrzymała się u znajomych. Jak podaje magazyn „Flesz" gwiazda zrobiła to celowo - chciała na chwilę zmienić otoczenie. Powód? Ostatnie tygodnie były dla niej trudne, bo Emil chyba nie najlepiej zniósł rozstanie i zaczął uprzykrzać Dorocie życie - zdradza „Fleszowi" przyjaciółka gwiazdy. Doda w grudniu miała wziąć ślub z Emilem Haidarem. Przynajmniej tak para planowała jeszcze pół roku temu. Rozstali się jednak w listopadzie . Teraz zamiast bawić się na własnym weselu, Doda zafundowała sobie pełen wrażeń tydzień w Nowym Jorku - dużo czasu spędziła na Broadway'u, gdzie oglądała musicale. Artystka marzy o tym, aby wystąpić kiedyś w Polsce w musicalu. Na pewno po Nowym Roku chce skupić się na dokończeniu swojej płyty. Teraz najważniejsza dla Dody jest kariera! A co z miłością? Na razie żadnych mężczyzn. Żadnych! - mówi stanowczo "Fleszowi" Doda. Zobaczymy jednak, co przyniesie Dodzie nowy rok.     Doda na świątecznym jarmarku przed wylotem do Stanów Doda i Emil Haidar rozstali się w listopadzie 2015  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner