Tydzień temu Magdalena Stępień opublikowała rozpaczliwy wpis. To wszystko z powodu medialnego konfliktu, jaki wybuchł pomiędzy nią a jej byłym już partnerem, Jakubem Rzeźniczakiem. Para rozstała się niedługo przed narodzinami ich wspólnego dziecka.

Reklama

Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie - napisała w sieci, publikując zdjęcie, na którym jest wręcz opuchnięta od płaczu

Stan psychiczny młodej mamy przestraszył internautów, a w pomoc zaangażowała się sama Maffashion. Niedługo później Magdalena Stępień opublikowała kolejny wpis, w którym zapewniła, że jest pod dobrą opieką i znika z mediów społecznościowych. Jej przerwa potrwała tydzień. Właśnie opublikowała nowe zdjęcie z synkiem. Co napisała?

Zobacz także: Maffashion apeluje o pomoc dla Magdaleny Stępień! "Kobieta jest w poługu, rozchwiana emocjonalnie"

Magdalena Stępień wróciła na Instagram

Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak ponad rok temu ogłosili, że są parą. Kilka miesięcy później poinformowali, że spodziewają się dziecka, nikt nie przypuszczał, że ich związek zakończy się jeszcze przed narodzinami malucha. Syn pary przyszedł na świat w lipcu. Piłkarz wtedy był już w nowym związku. Magdalena Stępień nie ukrywa, że trudno jest jej pogodzić się z tym, że jej były partner tak szybko wszedł w nową relację.

Ostatni wpis Magdaleny Stępień mocno zmartwił internautów. Napisała wówczas:

Zobacz także

Chyba rzeczywiście muszę odpocząć chwilę od tego wszystkiego! W dniu dzisiejszym ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie i tym samym osiągnął swój sukces. Może być dumny i cieszyć się już swoim szczęściem w spokoju. Raz na zawsze zamknął mi buzię!

Po czym oznajmiła, że potrzebuje przerwy od mediów społecznościowych. Internautów zaniepokoił stan psychiczny młodej mamy, i wyrazy swojego zmartwienia wyrazili w komentarzach. Magdalena Stępień faktycznie zrobiła sobie przerwę, ale trwała ona zaledwie tydzień. Młoda mama postanowiła powrócić do aktywności na Instagramie. Opublikowała nowe zdjęcie z synkiem i nawiązała do ostatnich wydarzeń:

Nasz nowy początek ???? Pomału staję na nogi z dnia na dzień jest coraz lepiej - napisała Magda.

Magdalena Stępień dodała również zdjęcie na relacji na Instagramie. Pozując z małym Oliwierem dodała:

Kocham być mamą

Szczęśliwa mama i jej synek pozują na robiącym wrażenie tarasie. Miejmy nadzieję, że w spokoju będą mogli cieszyć się pierwszymi wspólnymi miesiącami.

Instragram/magdalena___stepien

Zobacz także: Magda Stępień wbija szpilę Jakubowi Rzeźniczakowi: "Ktoś nie ma litości dla mnie w czasie połogu"

Reklama

Magda Stępień coraz lepiej radzi sobie z rozstaniem. Jakiś czas temu zapowiedziała, że wyjeżdża z Polski. Ma zamiar odwiedzić rodzinę, która mieszka w różnych zakątkach świata. Póki co, nie zdradziła jeszcze konkretnych destynacji.

Instragram/magdalena___stepien
Reklama
Reklama
Reklama