Renata Kaczoruk w czarnej kurtce
Newsy

Czy Renata Kaczoruk czuje się urażona żartami na swój temat podczas roastu Kuby Wojewódzkiego?

Czy Renata Kaczoruk czuje się urażona żartami na swój temat podczas roastu Kuby Wojewódzkiego?

Renata Kaczoruk po raz pierwszy odniosła się do roastu Kuby Wojewódzkiego! Po emisji kontrowersyjnego programu w TVN nie brakowało emocji. Szczególnie komentowano udział w nim Anny Dereszowskiej, która popłakała się w trakcie trwania programu.

Padło też kilka żartów, które dotyczyły wieku i profesji Renaty Kaczoruk. Niektóre z nich sugerowały, że jest mało inteligentna, a Kuba jest z nią tylko i wyłącznie dlatego, że jest pociągająca fizycznie. Zażartowano również, że jest "nakoksowanym wieszakiem". W rozmowie dla "Kobiecym Okiem" modelka pierwszy raz odniosła się do takiej formy rozrywki:

Roast to jest rozrywka dla tych, którzy takiej rozrywki poszukują. Dla tych, których tego rodzaju żart bawi. Naprawdę nie ciężko jest znaleźć dużo niższego poziomu rzeczy na wszelkich forach, w komentarzach. Jest to konwencja, rozwryka, której nie należy pozbawiać ludzi, którzy ją lubią.

A jak Renata Kaczoruk zareagowała na żarty dotyczące jej osoby?

Rozbawiły mnie trzy żarty, naprawdę były bardzo dobre. Ja bardzo cenię żart taki jaki reprezentuje Abelard Giza. Nie dotknęło mnie to, ponieważ nie traktuje tego poważnie . 

Jak widać, modelka podchodzi do wszystkiego, co dzieje się wokół jej osoby, z dużym dystansem. A wszyscy fani roastu mogą czuć się pocieszeni, ponieważ już wkrótce na anatenie TVN będzie drugi odcinek. Jak myślicie, kto wystąpi tym razem?

 

Zobacz: Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk spodziewają się dziecka?! Dziennikarz pokazał wymowne zdjęcie!​

 

Renata Kaczoruk skomentowała roast Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk

 

Modelka nie czuje się dotknięta żartami, jakie padły pod jej adresem

Renata Kaczoruk w puchowej kurtce

Kuba Wojewódzki podpadł ojcu Renaty Kaczoruk
Newsy
Rodzice Renaty Kaczoruk urażeni roastem Kuby Wojewódzkiego! Dziennikarz podpadł ojcu modelki
Rodzice Renaty Kaczoruk urażeni roastem Kuby Wojewódzkiego! Dziennikarz podpadł ojcu modelki

Rodzina Renaty Kaczoruk czuje się bardzo urażona roastem Kuby Wojewódzkiego! Zwłaszcza tata modelki, Ryszard Kaczoruk, wrocławski biznesmen - nie może zrozumieć dlaczego dziennikarz zgodził się na to, aby w sieci wyemitowano najbardziej kontrowersyjną część roastu, w której nie zostawiono suchej nitki na Renacie. Jest oburzony zachowaniem Kuby! Roast przyczyną kryzysu w związku Kuby Wojewódzkiego? W roaście Kuby Wojewódzkiego obrażano wszystkich jego uczestników. Jednak w części, która nie była emitowana w telewizji, a tylko w sieci, najbardziej dostało się Renacie Kaczoruk. Oto niektóre z wypowiedzi: Szymon Majewski ma żonę i dzieci, a Ty masz tylko narzeczoną, która wygląda jak nakokszony wieszak -  powiedział Antoni Syrek-Dąbrowski. Jak Kaczoruk wprowadziła się do Kuby, myślała, że to co mają przy łóżku to szklanka wody. Kuba tak się na nią wkurzał, że w nocy z niej piła, bo ona przez lata lachociąstwa tak się przyzwyczaiła, że nie poczuła, jak połyka Twoją sztuczną szczękę - mówił Sebastian Rejtan. Takie żarty nie spodobały się rodzinie Renaty. Jak donosi "Na żywo", ojciec Kaczoruk stracił do Kuby zaufanie. Na początku chwalił wybranka córki, zapewniając, że jego poglądy nie mają wpływu na to, jak go odbiera. Sam jest przychylny prawicy. Doceniał fakt, że Wojewódzki bardzo dba o Renatę. Jednak wszystko zniszczył ponoć roast: Kuba ma powody do zmartwienia, bo w jednej chwili stracił zaufanie, jakim darzył go ojciec Renaty - Ryszard Kaczoruk. Przyszły teść zdenerwował się zwłaszcza na wieść że za nagranie skandalicznego programu Wojewódzki zainkasował od TVN-u 100 tys. złotych! - twierdzi informator "Na żywo". Gazeta donosi również, że Renata również jest zaniepokojona całą sytuacją. Zastanawia się ponoć, czy Kuba nie chce wykorzystywać ich miłości do celów promocyjnych. Jednak tutaj...

Renata Kaczoruk, Hubert Urbański, Beata Tadla, Kuba Wojewódzki
Instagram
Newsy
Najmocniejsze teksty o Renacie Kaczoruk w roaście Szpaka "Podobno Kuba jest takim brutalem w łóżku..." Kto przegiął?
Najmocniejsze teksty o Renacie Kaczoruk w roaście Szpaka "Podobno Kuba jest takim brutalem w łóżku..." Kto przegiął?

Żarty z Renaty Kaczoruk w roast Michała Szpaka były jednymi z najmocniejszych w programie! O partnerce Kuby Wojewódzkiego padło wiele niewybrednych tekstów. Postać Renaty Kaczoruk w ostatnim czasie wzbudza ogromne emocje. Modelka jest najbardziej hejtowaną uczestniczką programu "Azja Express". Hejt na Renatę Kaczoruk skomentowała nawet Karolina Korwin-Piotrowska, która wbiła szpilę modelce. Prowadzony przez Kubę Wojewódzkiego, roast Michała Szpaka, nie mógł obyć się bez żartów na jej temat.   Oto najmocniejsze z nich:   Podobno Kuba jest takim brutalem w łóżku, że jak bierze Renatę na pieska, to ma cały tyłek otarty od balkonika -  Sebastian Rejent do Wojewódzkiego.   Kuba mimo wszystko się ustabilizował. Zdecydował się na model renio-megane, brawo dla Kuby!​ - Michał Szpak do Kuby Wojewódzkiego.   Oprócz ślubu z Renatą postanowił ją także adoptować - zażartował Hubert Urbański. Myślisz, że Renata jest najpiękniejsza, bo ludzie robią jej zdjęcia na ulicy. Oni nie robią zdjęć, tylko wyciągają telefony, bo myślą, że można ją złapać do Pokeballa - powiedział do Kuby Wojewódzkiego Sebastian Rejent.   Zabawne? A może to już przegięcie?   Zobacz też: TOP 10 cytatów z roastu Michała Szpaka! "Wojewódzki oprócz ślubu z Renatą, postanowił ją także adoptować!" (18+)   Renata Kaczoruk stała się bohaterką wielu żartów podczas roast Michała Szpaka. Modelka jest najbardziej hejtowaną uczestniczką "Azji Express". Po roast będzie jeszcze gorzej? Roast Michała Szpaka wzbudził ogromne emocje! Oglądaliście?

Kuba Wojewódzki pociesza Anię Dereszowską
TVN
TV-Show
Już jest pełna wersja "Roastu Kuby". Było jeszcze ostrzej! O Renacie: "Nakoksowany wieszak" (18+)
Tego nie było w tv!

Roast Kuby Wojewódzkiego wywołał mnóstwo emocji w mediach, ale widzowie TVN nie zobaczyli nawet pełnej wersji show. Teraz jest ona dostępna na Playerze. My jesteśmy już po seansie i musimy przyznać, że w pełnej wersji znalazło się wiele ostrych żartów, których telewizja nie zdecydowała się pokazać. Jakich?  Roast Kuby Wojewódzkiego dostępny w pełnej wersji! Oto najmocniejsze cytaty Jako pierwszy z ekipy Stand-up Polska wystąpił Cezary Jurkiewicz, który żartował na temat samobójstwa dziadka Wojewódzkiego. Nie wiem czy Wy też tak macie, ale te światła są strasznie jasne, oczy bolą. Mam wrażenie, że ta lampa jest jaśniejsza niż światło, które zobaczył dziadek Kuby, gdy się powiesił. To jest żart - po śmierci nie ma żadnego światła, powiedział Cezary Jurkiewicz. Czy Kuba ma problem z włosami? Cezary Jurkiewicz uważa, że tak! Kuba zaczął łysieć na starość i zaczął sprowadzać sobie ten proszek z Wielkiej Brytanii. Ten proszę ciężko sprowadzić i najlepiej o tym wie Kędzierski, bo pękła mu prezerwatywa z tym proszkiem w żołądku. potem przez miesiąc odbijało mu się kłaczkami, powiedział Cezary Jurkiewicz. Bardzo ostre żarty na temat Renaty Kaczoruk podczas roastu Kuby Wojewódzkiego Podczas roastu nie zabrakło oczywiście aluzji do życia seksualnego Kuby i jego związku z Renatą Kaczoruk. Kuba zawsze ma przy sobie pendrive z ulubionym odcinkiem swojego programu. Gdy Renata ma ochotę na seks, ona się zniechęca i Kuba nie musi się tłumaczyć, że mu nie staje, powiedziała Anna Dereszowska. Szymon Majewski ma żonę i dzieci, a Ty masz tylko narzeczoną, która wygląda jak nakokszony wieszak,  powiedział Antoni Syrek-Dąbrowski. Najmocniej oberwało się Renacie Kaczoruk od Sebastiana Rejtana.  Jak Kaczoruk wprowadziła się do Kuby, myślała, że to co mają przy...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner