Zrzut_ekranu_2015-06-2_o_11.10.10.png
Newsy

Powstaje biografia Magdy Gessler! Propozycję napisania dostała... Agnieszka Szulim

Będzie bestseller?

W ubiegłym roku ukazała się biografia Magdy Gessler, którą napisała dziennikarka Magda Żakowska. O książce było głośno za sprawą opowieści znanej restauratorki o znajomości z...Fidelem Castro. Gessler zdradziła, że znany polityk był częstym gościem w jej rodzinnym domu, gdy Magda z rodzicami mieszkała na Kubie. Ponoć Castro zakochał się w kołdunach i rosole mamy Magdy. Wyznania gwiazdy TVN o licznych podróżach i romansach zyskały dużą popularność, dlatego pojawił się plan napisania drugiej części.

„Pierwsza część została dobrze przyjęta przez czytelników, więc Magda zaczęła już prace nad drugą częścią swojej biografii. Padł pomysł, żeby był to „wywiad-rzeka”. Propozycję przeprowadzenia długiego wywiadu z gwiazdą TVN dostała Agnieszka Szulim, ale ostetcznie dziennikarka nie zgodziła się. Autorką książki nie będzie też Magda Żakowska, która napisała pierwszą część”, mówi nam osoba z TVN.

Może Magda sama postanowiła spisać swoje wspomnienia? Czekamy na premierę drugiej części biografii Gessler. Restauratorka jest niezwykle barwną postacią, dlatego jesteśmy pewni, że będzie to hit wydawniczy!

agnieszka-szulim-magda-gessler-GALLERY_BIG-43367.jpg

 

Magda Gessler odpowiada Dorocie Wellman
Newsy
Nowy konflikt w show-biznesie? Wellman zdradza kulisy pracy z Gessler, a restauratorka jej odpowiada! OSTRO
O co poszło?

Magda Gessler skomentowała fragment książki Doroty Wellman, w której dziennikarka napisała, jak wygląda praca restauratorki podczas jej gotowania w "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka stwierdziła wówczas, że w kuchni boi się włosów Gessler, która sama nigdy nie gotuje na wizji, a dania przyrządza jej asystent. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" w rozmowie z "Super Expressem" odniosła się do zarzutu Doroty Wellman . Jest niekonsekwentna, bo poprzednią książkę prezentowała w mojej restauracji AleGloria i miała wtedy moje poparcie. Nie bardzo rozumiem. Czy wtedy się nie bała moich włosów?! Bo przecież jadła moje jedzenie, a ja jeszcze się nie sypię!  Myślę, że jak ją spotkam, to posypię ją... kwiatkami! Ta opinia mnie nie uraziła. Ona mnie rozśmieszyła do rozpuku, że ktoś nie ma wyobraźni. Poza tym to jest jedna stacja - trochę lojalności się należy!  - stwierdziła w tabloidzie. Przypomnijmy słynny już fragment książki Doroty Wellman. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" przesadziła? Magda Gessler nigdy nie gotuje na wizji. Zawsze ma jakiegoś asystenta, a na koniec tylko posypuje coś płatkami kwiatów. (...) Ja boję się włosów Magdy w kuchni. Mam wrażenie, że są wszędzie. Myślicie, że to koniec przepychanek pomiędzy Magdą Gessler a Dorotą Wellman?   Zobacz także: "O takich bogatych się nie martwię". Magda Gessler nie jest fanką potraw Anny Lewandowskiej. Dlaczego?   Magda Gessler odpowiada Dorocie Wellman. Dorota Wellman oceniła kuchnię Magdy Gessler w swojej książce.

Magda Gessler wystąpi w filmie dokumentalnym
TV-Show
Magda Gessler wystąpi w filmie! Leci do Ameryki Południowej, a tam...
Magda Gessler wystąpi w filmie! Leci do Ameryki Południowej, a tam...

Magda Gessler wystąpi w filmie dokumentalnym! Gwiazda "Kuchennych rewolucji", według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl, jeszcze w tym miesiącu poleci do Peru, gdzie razem z ekipą TVN Style będzie nagrywać dokument o specjałach tamtejszej kuchni. Magda Gessler będzie m.in. opowiadać o... ziemniakach! Okazuje się bowiem, że w Peru rośnie ich ponad 80 gatunków. Do tematu kuchni nie ma lepszej osoby od Magdy Gessler - zdradza źródło portalu. Dokument z udziałem Magdy Gessler pojawi się na antenie TVN Style już po wakacjach - w jesiennej ramówce stacji. Do tej pory w podobnych dokumentach występowali m.in. Anita Werner, Marcin Prokop czy Jarosław Kuźniar. W ubiegłym roku stacja zaprosiła do współpracy Agnieszkę Szulim. Dziennikarka wyleciała na kilka tygodni do Tokio, gdzie nagrywała reportaż o dziwactwach tamtejszej kultury. W dokumencie z udziałem Szulim nie zabrakło mocnych wrażeń - gwiazda m.in. zamknęła się w trumnie czy odwiedziła sex-shop.   Ciekawe, czym Magda Gessler zaskoczy nas w swoim dokumencie. Będziecie oglądać?   Zobacz także: Magda Gessler będzie trenować z Ewą Chodakowską?! Zaskakujące wyznanie gwiazdy TVN   Magda Gessler wystąpi w filmie dokumentalnym. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" jeszcze w tym miesiącu poleci do Peru.

Newsy
Wiedzieliście, że Mateusz Gessler był kelnerem u Magdy Gessler? Co mówi o trudnych początkach?
Wiedzieliście, że Mateusz Gessler był kelnerem u Magdy Gessler? Co mówi o trudnych początkach?

Mateusz Gessler już od kilku lat należy do grona najpopularniejszych gwiazd TVN. Słynny restaurator jest jurorem w programie "MasterChef Junior", w którym o tytuł najlepszego kucharza walczą dzieci. Na początku medialnej kariery wiele osób podejrzewało, że Mateusz Gessler jest synem innej wielkiej gwiazdy TVN, czyli Magdy Gessler. Mateusz i Magda rzeczywiście są spokrewnieni, ale jak już wiemy, juror "MasterChef Junior" nie jest dzieckiem prowadzącej "Kuchenne rewolucje".  Prostuję, Magda jest moją ciocią, wspaniałą ciocią. Czy jak mam takie loki? - żartował jakiś czas temu przed naszą kamerą.  Dziś Magda Gessler i Mateusz Gessler występują w programach TVN, ale okazuje się, że kilka lat temu również ze sobą współpracowali! W jednym z ostatnich wywiadów Mateusz zdradził, jak wspomina pracę w restauracji swojej ciotki. Wiedzieliście, że gwiazdor TVN był kiedyś kelnerem?  Mateusz Gessler wspomina pracę w restauracji Magdy Gessler Mateusz Gessler w rozmowie z portalem plejada.pl zdradził, że po przyjeździe do Polski znalazł pracę w jednej z restauracji Magdy Gessler. Co ciekawe był wówczas... kelnerem! Szybko jednak trafił do kuchni, gdzie mógł realizować swoją pasję do gotowania.  To była chyba moja pierwsza praca w Polsce. Dobrze ją wspominam, ale dziwnie czułem się jako kelner, dlatego też krótko to trwało. Szybko poszedłem do kuchni i zacząłem gotować. Ale cieszę się, że mam takie doświadczenia na koncie, bo wiele mi one dały. Słabo mówiłem wtedy po polsku, a Magda dała mi szansę - zdradził w rozmowie z portalem.  Dziś Mateusz jest jedną z największych gwiazd TVN, a jego restauracje stały się hitami na kulinarnej mapie Polski.  Mateusz Gessler opowiedział o pracy w restauracji Magdy Gessler Magda...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner