Pippa Middleton zaliczyła wpadkę na Wimbledonie
East News

Pippa Middleton zaliczyła wpadkę na Wimbledonie! Wszyscy zobaczyli jej majtki

Pippa Middleton zaliczyła wpadkę na Wimbledonie
East News

Na Wimbledonie nie mogło zabraknąć londyńskiej śmietanki towarzyskiej. Do tego grona należy Pippa Middleton, która pojawiła się na turnieju kilka raz - z mężem, bratem, siostrą Kate oraz... Meghan Markle. Podczas jednego z wyjść, Pippa zaliczyła wpadkę, która długo będzie jej wypominana!

Siostra księżnej Kate zaliczyła wpadkę na Wimbledonie

Pippa Middleton zyskała sławę po ślubie księżnej Kate i księcia Williama, na którym była świadkową. Niektórzy uważali, że swoją białą suknią odwracała uwagę od panny młodej, która miała błyszczeć tego dnia. Do tego zwróciła też uwagę księcia Harry'ego, który miał ponoć podrywać ją podczas uroczystości. I tak Pippa stała się gwiazdą, której każdy krok zaczęły śledzić media. Nic dziwnego, że gdy pojawiła się na Wimbledonie, dziennikarze od razu zwrócili na nią uwagę. Pippa miała na sobie uroczą żółtą sukienkę. Niestety, tego dnia wiał silny wiatr i w pewnym momencie oczom wszystkich ukazały się majtki Pippy! Jednak siostra księżnej Kate nie dała po sobie poznać, że coś się stało i nadal uśmiechała się do fotoreporterów. Na finał Wimbledonu wybrała kreację, nad którą było jej łatwiej zapanować i tym razem nie zaliczyła żadnej wpadki. Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także: Wpatrzona w telefon i bez humoru... Siostra księżnej Kate 4 miesiące po porodzie nie wygląda na szczęśliwą

Pippa Middleton zaliczyła wpadkę na Wimbledonie

Pippa Middleton zaliczyła wpadkę na Wimbledonie
East News

Pippa zachowała zimną krew i nie dała po sobie poznać, że zdenerwowała ją sytuacja z sukienką

Pippa Middleton z mężem i bratem na Wimbledonie
East News

Pippa na finale Wimbledonu z ksieżną Kate i Meghan Markle

Pippa Middleton z Meghan Markle i księżną Kate na Wimbledonie
East News

Więcej na temat Pippa Middleton
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59