Party Stories
Ciężarna Paulina Sykut urządza pokoik dla dziecka
Instagram
Newsy

Jak ciężarna Paulina Sykut radzi sobie w pracy? "Mąż przyniósł mi leżak...". Dobry pomysł?

Ciężarna Paulina Sykut zdradziła, jak jej mąż dba o nią, kiedy pogodynka musi stawić się w pracy. Okazuje się, że Piotr Jeżyna robi wszystko, żeby jego ukochana żona była wypoczęta w czasie ciąży. Przyszła mama w rozmowie z "Twoim Imperium" przyznała, że partner z którym tworzy szczęśliwe małżeństwo już od 5 lat,  przyniósł jej nawet leżak do studia telewizyjnego!

Robię sobie krótkie przerwy na odpoczynek. Mam w pracy kocyk i poduszeczkę. Mąż przyniósł mi też leżak, żebym na nim odpoczywała. Jeżeli tego potrzebuję, to się kładę, bo chodzi głównie o taką pozycję, by plecy odpoczywały. W domu także staram się nie nadwyrężać i mieć więcej czasu na relaks - zdradziła gwiazda Polsatu.

A jak pogodynka przygotowuje swój dom przed narodzinami córki? Piękna gwiazda Polsatu zdradziła, że razem z mężem już zabrali się za urządzanie pokoiku dla małej Róży.

Pokój dla córki nie jest jeszcze w pełni urządzony, ale powoli to się zmienia, bo działamy- zapewniła Paulina Sykut.

Czekamy więc na zdjęcia pokoiku małej Róży! Ciekawe czy będzie... różowy ;) Ostatnio bowiem, Paulina Sykut pochwaliła się m.in. jakie przytulanki i ubranka kupiła  swojej córeczce.

 

Zobacz także: Użyteczny prezent dla noworodka: kocyk, zabawki do usypiania, ubranka i album maluszka

 

Paulina Sykut już urządza pokoik dla córki.

Paulina Sykut promienieje w ciąży
Instagram

...a mąż dba o to, żeby ciężarna gwiazda wypoczywała nawet w pracy.

Paulina Sykut z mężem na lodach

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Sykut-Jeżyna na prezentacji ramówki Polsatu
ONS
Newsy
Paulina Sykut kwitnie w ciąży! Na prezentacji ramówki Polsatu wyglądała bosko! Widać brzuszek?

Furorę zrobiła też jej oryginalna torebka!

Paulina Sykut pochwaliła się prezentem dla swojej córki
Instagram
Newsy
Ciężarna Paulina Sykut już kupuje prezenty swojej córce. Zobaczcie, co przygotowała dla Róży ZDJĘCIE
Rozpieszcza córeczkę jeszcze przed narodzinami! :)

Paulina Sykut pochwaliła się pierwszym prezentem dla swojej córeczki! Gwiazda Polsatu za kilka miesięcy zostanie mamą i jak widać, już przygotowuje się do narodzin swojego pierwszego dziecka. Dziewczynka ma przyjść na świat w grudniu i będzie nosić imię Róża. Ostatnio mogliśmy zobaczyć jakie ubranka  dla córeczki przygotowała ciężarna prezenterka, ale teraz pokazała dwie urocze przytulanki. #skarby #wyszukane #internecie#czekamy #na #Różę - napisała Paulina Sykut. Zobaczcie jaki prezent dla swojej córeczki przygotowała Paulina Sykut . Ciekawe, czy przyszła mama, która promienieje w ciąży, przygotowała już pokoik dla małej Róży ;)    Zobacz także: Użyteczny prezent dla noworodka: kocyk, zabawki do usypiania, ubranka i album maluszka   Paulina Sykut kupiła pierwszy prezent dla córki. Ciężarna gwiazda Polsatu urodzi w grudniu.

Paulina Sykut boi się Niny Terentiew?
ONS
Newsy
Ciężarna Paulina Sykut przyznaje, że... boi się Niny Terentiew! Dlaczego?

Paulina Sykut boi się Niny Terentiew ! Ciężarna gwiazda Polsatu nie ukrywa, że pomimo ogromnej sympatii jaką darzy dyrektor programową Polsatu, również i ona odczuwa przed nią respekt. Piękna pogodynka, która już za kilka miesięcy urodzi pierwsze dziecko, w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jaka jest Nina Terentiew. Paulina Sykut przyznała, że współpracownicy odczuwają przed nią lęk - dlaczego? Zobacz także: Jak ciężarna Paulina Sykut radzi sobie w pracy? "Mąż przyniósł mi leżak...". Dobry pomysł? Pani Nina jest przemiłą i fantastyczną osobą. Jeśli ktoś może z panią dyrektor współpracować, to jest wielki zaszczyt. Wszyscy, ja też, czują przed nią respekt i trochę się jej boją. Ale to wynika z szacunku  - przyznała Paulina Sykut. Jesteście zaskoczeni, że jedna z największych gwiazd Polsatu odczuwa strach przed Niną Terentiew , a na dodatek głośno o tym mówi? Czyżby ciężarna Paulina Sykut obawiała się o swoją pozycję w stacji? Zobacz także:  Skuteczna praca zespołowa – porady dla przywódców grup​   Paulina Sykut boi się Niny Terentiew. Pogodynka o relacjach z Terentiew.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner