Pokaz Bizuu przyciągnął ponad 40 gwiazd, co było dobrą okazją do rozmowy i weryfikacji ostatnich doniesień z ich życia. Naszą uwagę zwróciła jak zawsze piękna Paulina Krupińska.

Reklama

Kilka tygodni temu o Miss Polonii było głośno z racji wymownych zdjęć ze ślubu Rozalii Mancewicz, na którym pojawiła się w towarzystwie Sebastiana Kurpiela-Bułecki (zobacz galerię). Oprócz jasnego komunikatu o zakończeniu związku z Tadeuszem Bachledą-Curusiem, okazało się, że Paulina znalazła nową miłość.

Zobacz: Jak Krupińska poznała się z Karpielem? Mancewicz zdradziła szczegóły

Zapytaliśmy ją o to, czy planuje powiedzieć publicznie o swoim uczuciu. W poprzednim związku milczała jak zaklęta, więc może tym razem nastąpi jakiś progres? Nic z tego. Paulina w rozmowie z nami zapewnia, że życie prywatne to jej azyl i nie planuje romantycznych sesji zdjęciowych i wywiadów na temat relacji:

Nie udzielam komentarza jeżeli chodzi o moje życie prywatne. Kiedyś tej prywatności bardzo broniłam i nigdy nie pojawiałam się z moim partnerem na różnych imprezach, ani nie robiłam sesji, ani okładek. Teraz też tak zostanie - powiedziała AfterParty.pl Krupińska

Żałujecie, że nie zobaczymy Pauliny i Sebastiana razem? Po cichu liczyliśmy, że doczekamy się kolejnej tak pięknej okładki, jak ta z Anją Rubik i Sashą Knezeviciem w "Vivie!".

Zobacz także

Zobacz: Karpiel: "Jestem gotowy na rodzinę!". Nawiązuje też do Kayah i Bachledy

Reklama

Paulina Krupińska z Sebastianem Karpielem-Bułecką razem na weselu:

Reklama
Reklama
Reklama