Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
„8 Wspaniałych" - nowy program Marty Manowskiej
mat. prasowe TVP
Newsy

Nowy program Marty Manowskiej "8 wspaniałych" znów hitem?! Są wyniki oglądalności

Program 8 wspaniałych z Martą Manowską, jaka oglądalność. Uczestnicy show 8 wspaniałych.

Tydzień temu na antenie TVP 1 zadebiutował nowy program "8 wspaniałych". To już czwarte show, które prowadzi Marta Manowska ("Rolnik...", "Sanatorium miłości", "The Voice Senior"). Czy również jest tak wielkim hitem jak pozostałe? Znamy wyniki oglądalności!

 

ewydanie

 

Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

"8 wspaniałych" hitem TVP 1

Jak podają wirtualnemedia.pl nowy program Marty Manowskiej w poprzedni piątek obejrzało aż 2,01 mln widzów. Z kolei powtórkę pierwszego odcinka, nadawaną w niedzielę o godzinie 17:30 - aż 1,03 mln, co łącznie daje ponad 3 mln widzów. 

Warto dodać, że widzieliśmy dopiero pierwszy odcinek, a więc widownia z pewnością się zmieni. Czy show wyprzedzi pozostałe programy Marty? Poprzeczka postawiona jest wysoko - ostatni sezon "Rolnika..." oglądało średnio 3,53 mln widzów, zaś "Sanatorium miłości" - 3,31 mln. Start z liczbą 3 mln zapowiada się więc bardzo dobrze!

Brawa dla Marty!

„8 Wspaniałych
mat. prasowe TVP

„8 Wspaniałych
mat. prasowe TVP

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska o Waldemarze z "Rolnik szuka żony 6"
Newsy
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

Waldemar z  "Rolnik szuka żony"  był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji. Rolnik z Mazowsza zgłosił się do programu aby poznać wymarzoną kobietę, z którą mógłby planować przyszłość i założyć rodzinę. Niestety okazało się, że kandydatki, które odpowiedziały na jego list nie spełniały jego oczekiwań. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety, czego niestety nigdzie nie określił. Marta Manowska w rozmowie z Party.pl, przyznała że wciąż utrzymuje kontakt z Waldemarem i trzyma kciuki, za to aby ułożył sobie życie. Dodała również, żeby ważne jest aby nie bać się mówić o swoich oczekiwaniach: Trzeba mowić szczerze i prosto, a my się tego czasami boimy.  Czy Waldemar znalazł miłość po rezygnacji u działu w "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska ma również apel do uczestników kolejnych edycji. Na co powinni zwrócić uwagę, żeby nie powtórzyć błędu Waldemara?  Zobacz także:  Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!  

Marta Manowska poprowadzi czwarty program w TVP
TV-Show
Marta Manowska poprowadzi kolejny program w TVP! Odejdzie z "Rolnik szuka żony"?!

Marta Manowska idzie jak burza! Gwiazda otrzymała kolejny program w TVP! Gospodyni programów "Sanatorium miłości", "Rolnik szuka żony" oraz "The Voice Senior" poprowadzi teraz show "8 wspaniałych"! Na czym będzie polegał? Kiedy premiera? Poznajcie szczegóły! Marta Manowska poprowadzi nowy program! Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, kto jest największą gwiazdą TVP? Oczywiście Marta Manowska, która otrzymała czwarty program (od razu uspokajamy, prezenterka nie odchodzi z "Rolnik szuka żony"). Wiosną 2020 roku w TVP ma pojawić się program "8 wspaniałych", w którym wystąpią mężczyźni w wieku 38-49 lat. Muszą być singlami, mają mieć poczucie humoru i dystans. W programie będą mogli poprawić swoją atrakcyjność wśród kobiet lub zwalczyć nieśmiałość! Zgłoszenia do programu można wysyłać do 12 stycznia 2020 roku. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl to własna produkcja Telewizji Publicznej, którą najpewniej zobaczymy już wiosną. Czy będzie hit? Patrząc na programy prowadzone przez Martę, nie ma wątpliwości. "Rolnik..." od sześciu sezonów jest wielkim hitem TVP 1, podobnie jak "Sanatorium miłości" (druga edycja ruszy już 5 stycznia). Wielkim hitem jest również "The Voice Senior" (program ogląda średnio aż 2,8 mln widzów). Czekacie na "8 wspaniałych"? Zobacz także:  Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” 6: Marek został ojcem, Sławomir się zakochał, a Kuba obawia się nowej roli! Martę zobaczymy w kolejnej edycji "Rolnika..." za rok! "The Voice Senior" z udziałem m.in. Marty jest wielkim hitem TVP!  

„8 Wspaniałych" - nowy program Marty Manowskiej
mat. prasowe TVP
TV-Show
Rusza nowy program Marty Manowskiej "8 wspaniałych". Przebije "Rolnik szuka żony"?! Zobaczcie uczestników!
8 wspaniałych - nowy program Marty Manowskiej. Kiedy premiera? Kim są bohaterowie?

W piątek, 20 marca, na antenie TVP1 zobaczymy nowy program Marty Manowskiej - "8 wspaniałych"! Mamy dla Was pierwsze zdjęcia z nowego show - poznajcie uczestników oraz zasady! Czy szykuje się hit na miarę "Rolnik szuka żony"?  8 wspaniałych - nowy program Marty Manowskiej. Kim są uczestnicy? W show zobaczymy ośmiu samotnych mężczyzn w wieku od 38 do 49 lat, którzy chcą zmienić swoje życie. Pochodzą z różnych stron Polski. Każdy z nich ma inny problem w drodze do zbudowania trwałego związku. W show będą walczyć ze swoimi ograniczeniami i słabościami. Podczas 10 odcinków będą m.in. uczyć się typowo damskich zawodów, brać udział w grach psychologicznych, wieczorkach artystycznych, a także wykonywać survivalowe zadania. Program był realizowany we wsi Roskosz na Lubelszczyźnie. Premiera - już jutro, 20 marca, o godzinie 20:35 w TVP1! Zobaczcie zdjęcia uczestników poniżej!  Zobacz także:   "Sanatorium miłości": Znamy królową i króla turnusu! Stenia i Władek jednak razem! Zwiastun nowego show "8 wspaniałych" Oto uczestnicy nowego show TVP1 - "8 wspaniałych"!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner