Beata Tadla w czarnym płaszczu

Nikt nie chce zatrudnić Beaty Tadli?! Mamy komentarz dziennikarki!

Beata Tadla w czarnym płaszczu

Beata Tadla nie może znaleźć pracy? Według informacji Super Expressu nikt nie chce zatrudnić zwolnionej z Telewizji Publicznej dziennikarki. Tabloid sugeruje, że Beata Tadla znalazła się ponoć w bardzo trudnej sytuacji i wciąż szuka nowej pracy.

Beata żali się, że nigdzie jej nie chcą. Starała się szukać nowej pracy, ale jak do tej pory nic z tego nie wyszło. Byle czego przecież nie weźmie - stwierdza informator tabloidu.

Jaka jest prawda? Okazuje się, że rewelacje tabloidu nijak się mają do rzeczywistości. Beata Tadla nie nudzi się na bezrobociu i wcale nie szuka pracy w innych stacjach. Dziennikarka prowadzi wykłady na Uniwersytecie Wrocławskim i wciąż dostaje propozycje współpracy od kolejnych uczelni. Co więcej, jak informuje magazyn VIVA!, była już gwiazda TVP, skupiła się także na nauce! Beata Tadla kończy studia podyplomowe na kierunku kształcenia głosu i mowy.

Po 25 latach, chcę odpocząć od dziennikarstwa, więc nie korzystam z ofert tego typu pracy. Mam już nowy pomysł - Beata Tadla przyznała w rozmowie z magazynem VIVA!

Myślicie, że Beata Tadla jeszcze zdecyduje się na powrót do pracy w telewizji?

 

Zobacz także: Kamil Durczok w świetnym humorze w sądzie. Beata Tadla nie podzielała jego entuzjazmu... ZDJĘCIA

 

Beata Tadla dementuje informacje tabloidu.

Beata Tadla przyznaje, że chce teraz odpocząć od dziennikarstwa.

 

 

Więcej na temat Beata Tadla
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04