Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Krzysztof Krawczyk
East News
Newsy

Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka. Rodzina przekazała bardzo smutną wiadomość

Brat Krzysztofa Krawczyka miał 70 lat. Rodzina poinformowała o jego śmierci za pośrednictwem Facebooka.

Bliscy zmarłego Krzysztofa Krawczyka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali o śmierci brata artysty. Andrzej Krawczyk miał 70 lat. Ewa Krawczyk w jednym z ostatnich wpisów na Facebooku przyznała, że mężczyzna był w bardzo złym stanie zdrowia i nawet nie wiedział o śmierci Krzysztofa Krawczyka.

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

Tragedia w rodzinie Krzysztofa Krawczyka

Ponad miesiąc temu, w poniedziałek wielkanocny 5 kwietnia, media obiegła smutna wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Niestety, po tym jak, rodzina pożegnała uwielbianego przez Polaków artystę okazało się, że jego brat ma poważne problemy ze zdrowiem. Ewa Krawczyk w swoim wpisie na Facebooku napisała wówczas, że Andrzej Krawczyk jest w ciężkim stanie nie wie nawet, że jego ukochany brat nie żyje.

(... )  Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze!- informowała wdowa po Krzysztofie Krawczyku.

Niestety, dziś na Facebooku pojawiła się bardzo smutna wiadomość o śmierci Andrzeja Krawczyka.

Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krzysztofa
Śp.Andrzej Krawczyk
Artysta-malarz
Miał 70 lat.
Niech spoczywa w pokoju.
Rodzina- czytamy na Facebooku. 

Bliskim Andrzeja Krawczyka składamy kondolencje. 

Zobacz także: Ewa Krawczyk udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci Krzysztofa Krawczyka. "Bronił się bardzo, widziałam to w jego oczach"

Nie żyje Andrzej Krawczyk. 

 

Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krzysztofa Śp.Andrzej Krawczyk Artysta-malarz Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Piątek, 7 maja 2021
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Stanisław z "Chłopaki do wzięcia" nie żyje
Facebook
Newsy
Kolejny uczestnik "Chłopaków do wzięcia" nie żyje. Fani nie mogą się z tym pogodzić
Kolejny uczestnik "Chłopaków do wzięcia" nie żyje. Fani nie mogą się z tym pogodzić

Dokument "Chłopaki od wzięcia" od dawna cieszy się ogromną popularnością, a historie bohaterów przyciągały tłumy widzów przed telewizory podczas emisji kolejnych sezonów. Polsat Play wyemitował wiosną tego roku już 15. sezon produkcji, co świadczy o niesłabnącej popularności. "Chłopaki do wzięcia" mają już duże grono fanów, którzy śledzą ich perypetie, przeżywają ich dramaty, a także opłakują śmierci. Niestety, jakiś czas temu zmarł jeden z uczestników - Roman, zwany "Napoleonem". Miał zaledwie 31 lat i jego śmierć wstrząsnęła widzami. Napoleon prawdopodobnie zmarł na zawał serca. Teraz okazuje się, że kolejny uczestnik programu nie żyje. Pan Stanisław z "Chłopaków do wzięcia" nie żyje Na profilu "Chłopaków do wzięcia" na Facebooku pojawiła się bardzo smutna wiadomość. Okazuje się, że pan Stanisław nie żyje. Mamy dla Was smutną wiadomość.  Odszedł od nas jeden z bohaterów "Chłopaków" - pan Stanisław. W imieniu twórców programu składamy najszczersze kondolencie rodzinie i przyjaciołom - czytamy. Fani są wstrząśnięci i nie mogą się pogodzić z tą wiadomością. Najlepsza osobowość serialu, niech spoczywa w spokoju 🙁 O jeny taki pozytywny człowiek:) uwielbiałam ogladac z nim odcinki;( Pierwszy bardzo pozytywnie zakręcony człowiek tu w programie. Najszczersze kondolencje  Wyrazy współczucia.Pan Stasio potrafił rozbawić - piszą fani. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci pana Stanisława.     

Marek Jackowski nie żyje
Akpa
Newsy
Z ostatniej chwili: Nie żyje Marek Jackowski
Zmarł założyciel Maanamu i były mąż Kory

Nie żyje Marek Jackowski , założyciel zespołu Maanam, a prywatnie pierwszy mąż Kory Jackowskiej . Miał 66 lat. Przyczyną zgonu był zawał serca. Kora wystosowała oficjalną notkę do prasy oraz na swoim profilu na Facebooku: Pragniemy się z wami podzielić bardzo smutną wiadomością. Dziś zmarł Marek Jackowski. Wielki muzyk. Wspaniały kompozytor. Cudowny człowiek. Łączymy się w bólu z rodziną, przyjaciółmi i fanami. Niech spoczywa w pokoju... - napisała gwiazda. Do śmierci mieszkał we Włoszech, pod Neapolem wraz z żoną Ewą i trzema córkami: Bianką. Palomą i Sonią. Do historii przeszedł utwór "Oprócz błękitnego nieba" w jego wykonaniu. Te gwiazdy pożegnaliśmy w ubiegłym roku:

Andrzej Adamiak nie żyje
EastNews
Newsy
Przyczyny śmierci Andrzeja Adamiaka. Tabloid ujawnił szczegóły choroby lidera Rezerwatu 
Andrzej Adamiak zmarł w wieku 60 lat. Na co chorował? Jakie były powody śmierci?

8 kwietnia media obiegła smutna wiadomość o śmierci Andrzeja Adamiaka , lidera zespołu Rezerwat, o której poinformował syn muzyka: Dziś przed godziną 11. nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak. Lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mój tata. - napisał na Facebooku Bartosz Adamiak Teraz tabloid ujawnił, co było przyczyną nagłej śmierci Andrzeja Adamiaka, współautora popularnego utworu "Zaopiekuj się mną". Przyczyny śmierci Andrzeja Adamiaka Śmierć muzyka zaskoczyła fanów zespołu Rezerwat. Jak donosi serwis se.pl 60-letni artysta od jakiegoś czasu cierpiał na bóle brzucha, ale w obecnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa nie od razu zgłosił się do lekarza. Kiedy ból okazał się silniejszy Andrzej Adamiak trafił do szpitala, gdzie według ustaleń tabloidu zdiagnozowano u niego zapalenie wyrostka robaczkowego. Lider grupy Rezerwat trafił na stół operacyjny, niestety pojawiły się komplikacje, o których pisze serwis: Adamiak od razu trafił na stół operacyjny, niestety najprawdopodobniej w wyniku pęknięcia wyrostka doszło do zapalenia otrzewnej, a następnie sepsy. - czytamy na stronie se.pl Andrzej Adamiak zmarł w wieku 60 lat. W pamięci zawsze pozostanie jako autor piosenki "Zaopiekuj się mną", która przyczyniła się do popularności zespołu i do dziś jest grana przez rozgłośnie radiowe.    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner