Sukces Ewy Minge
Akpa

Minge dostanie nagrodę w USA! Docenił ją świat mody w Nowym Jorku

Sukces Ewy Minge
Akpa

Polska moda powoli wychodzi poza granice naszego kraju i zaczyna odnosić też sukcesy na rynku międzynarodowym. Ostatnio swoją kolekcję podczas prestiżowego Paris Fashion Week pokazywała Gosia Baczyńska i Francuzi byli nią wprost zachwyceni. Przypomnijmy: Baczyńska rzuciła Paryż na kolana. Jej kolekcję będą pokazywane co roku

W zeszłym roku na paryskich pokazach prezentowała również Ewa Minge, a teraz czeka ją kolejne ogromne wyróżnienie. Jak czytamy w najnowszym numerze "Vivy! de Luxe", projektantka odbierze niebawem prestiżową nagrodę International Star Diamond Award za całokształt i wizjonerstwo. Statuetkę przyznaje ambasador The American Academy of Hospitality Sciences, Donald Trump. Nagrodę Ewa odbierze już 17 października w Łodzi podczas Fashion Week, a wręczy ją być może sam Trump. Warto podkreślić, że w tym roku Diamentową Gwiazdę otrzyma oprócz Ewy tylko Louis Vuitton za kolekcję zegarków.

Strasznie się cieszę. Dyrektor Narodowego Centrum Kultury Krzysztof Dudek powiedział, że to tak, jakby polska drużyna dostała złoty medal na mistrzostwach świata w piłce nożnej. Tylko że dotyczy to świata mody - wyznaje Ewa w rozmowie z "Vivą! de Luxe".


Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne międzynarodowe nagrody!

Zobacz: Minge o powrocie Gagi: Trzeszczy w szwach moc piekielna

ALLONS_1413947.jpg

Więcej na temat Ewa Minge Donald Trump
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48