Mateusz Szelest obraził Dorotę Wellman
ADAM JANKOWSKI/REPORTER/Pawel Wodzynski/East News
Newsy

Węże 2022: ze sceny padł obrzydliwy żart z Doroty Wellman. Stand-uper teraz przeprasza

Podczas gali wręczenia Wężów 2022 jeden komików próbując zażartować, w skandaliczny sposób obraził Dorotę Wellman, nawiązując do sceny seksu ze świnią. Teraz wydał oświadczenie.

Nie milkną głosy oburzenia po tym, jak w trakcie gali wręczenia Wężów Mateusz Szelest znieważył Dorotę Wellman. Najwyraźniej po obejrzeniu tegorocznych Oscarów komik uznał, że warto postawić na kontrowersyjne żarty.

Tego jeszcze w historii "Dzień dobry TVN" nie było! Zobacz, co zdradziła nam Dorota Wellman

Węże 2022: Mateusz Szelest okrutnie drwi z Doroty Wellman

Podobnie jak Will Smith  podczas tegorocznych Oscarów, także Mateusz Szelest przejdzie do historii jako antybohater gali Węże 2022. Wszystko przez skandaliczny żart z prowadzącej "Dzień Dobry TVN". W trakcie wydarzenia w warszawskim Teatrze IMKA Mateusz Szelest nawiązał do nominacji Jacka Belera za scenę seksu ze świnią w filmie "Wesele" Wojciecha Smarzowskiego i zażartował z Doroty Wellman.

- Chciałbym złożyć wielkie gratulacje na ręce Jacka Belera. Szczególnie za odwagę. Ja bym się na przykład nie odważył zagrać w scenie erotycznej z Dorotą Wellman - powiedział Mateusz Szelest. - Chodzi mi o ten gwałt świni, tak - dodał prowadzący, gdy publiczność nie zareagowała.

Mateusz Szelest dopuścił się obrzydliwej wypowiedzi na temat Doroty Wellman
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Niebezpieczna przewrotka Filipa Chajzera, padło przekleństwo na wizji!

Po chwili na stand-upera spadła fala krytyki. Chociaż kontrowersyjne żarty są nieodłączną częścią jego branży, to przeważająca większość widzów zgodnie stwierdziła, że Mateusz Szelest przekroczył wszelkie granice dobrego smaku. Teraz komik wydał oświadczenie.

Komik przeprasza za bulwersujący żart z Doroty Wellman: "Jedynym knurem byłem wczoraj ja"

Mateusz Szelest najwyraźniej doszedł do wniosku, że jego żart z Doroty Wellman był poniżej wszelkiej krytyki. W odpowiedzi na falę negatywnych komentarzy komik przeprosił za słowa, które wypowiedział podczas gali wręczenia Wężów 2022. Stand-uper podkreślił, że nie ma zamiaru się usprawiedliwiać i bierze pełną odpowiedzialność za skandaliczną wypowiedź, na którą sobie pozwolił.

- Przepraszam wszystkich za moje słowa, które wypowiedziałem na wczorajszej gali Węży. Absolutnie nie ma żadnego usprawiedliwienia na to, co padło z moich ust. Nie chcę na nic ani na nikogo zrzucić winy za wczorajsze wydarzenia - zaczął Mateusz Szelest.

Dorota Wellman została obrażona podczas gali wręczenia Wężów 2022
Pawel Wodzynski/East News

- Obrazoburczych słów, które padły z moich ust, nigdy nie powinienem nazwać żartem. Nikt, nigdy nie powinien się posunąć do takiego przekroczenia granicy, którego osobiście dokonałem wczorajszego wieczoru. Odkąd zdecydowałem się po raz pierwszy wyjść na scenę, zawsze przyświecała mi chęć rozbawienia publiczności - wyjaśnił komik.

Skandal podczas gali wręczenia Wężów 2022
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Edyta Herbuś ostro odpowiada Dorocie Wellman! "Dalekie są mi metody poniżania innych"

Zaproszony na imprezę organizowaną przez Popkulturową Akademię Wszystkiego (PAW) stand-uper podkreślił, że nigdy wcześniej nie żartował w ten sposób i po raz pierwszy w tak rażący sposób przekroczył granicę. Przeprosił nie tylko Dorotę Wellman, ale również jej bliskich, którzy mieli prawo poczuć się urażeni. Dodał, że nadal bardzo wstydzi się swojego zachowania.

Dorota Wellman ostro o gwiazdach
EastNews

- Czasami szło lepiej, czasami gorzej, ale do tej pory nigdy nie posunąłem się do tak drastycznej formy wyrazu, jaką było uderzenie w Panią Dorotę Wellman. Co więcej, wplatając tam jej imię i nazwisko wmieszałem w to też jej bliskich i przyjaciół. To nigdy nie powinno mieć miejsca. W tym momencie jedynym uczuciem, jakie czuję, jest wstyd. I dobrze, że czuję wstyd. Wstyd uczy człowieka pokory, która na pewno mi się przyda - dodał stand-uper.

Instagram

Później Mateusz Szelest przyznał, że jest wielkim fanem pracy Doroty Wellman i szanuje jej osiągnięcia. Zauważył też, że prowadząca "Dzień dobry TVN" każdego dnia motywuje mnóstwo ludzi. Komik stwierdził także, że obrażona przez niego gwiazda ma świetnych fanów, którzy natychmiast zaczęli jej bronić po jego występie.

- Przede wszystkim w byciu lepszym człowiekiem i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nigdy nie osiągnę tego, co Pani Dorota Wellman, której należy się bezwzględny szacunek za jej działalność, którą prowadzi. Codziennie motywuje setki, a może nawet i tysiące osób do działania, do ciężkiej pracy. Chciałbym również w tym miejscu pogratulować Pani Dorocie Wellman fanów, którzy stanęli w jej obronie - przekazał Mateusz Szelest.

Instagram

Na koniec stand-uper ponownie nawiązał do swojego nietaktownego żartu i powiedział, że po tym, co stało się podczas gali wręczenia Wężów 2022, wyłącznie on okazał się świnią. Komik ma świadomość, że publiczność nie zapomni o jego wypowiedzi zbyt szybko. Dodał, że sam jeszcze przez długi czas będzie rozpamiętywał swoje naganne zachowanie.

- "Żart", który wczoraj padł z moich ust, jest jedynie znakiem, że jedynym knurem byłem wczoraj ja. Nie ukrywam tego, po raz kolejny mogę jedynie powiedzieć, przepraszam. Oczywiście nie liczę na to, że rozgrzeszenie przyjdzie w ciągu chwili. Nigdy tak nie jest - stwierdził stand-uper.

Dorota Wellman  bluzka w paski

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak krytykuje Julię Wieniawę! Na antenie "Dzień Dobry TVN" padły mocne słowa

- Chciałbym wymazać poprzedni wieczór z pamięci, ale pozostanie on ze mną na długo. Nauczy mnie on przede wszystkim ponoszenia odpowiedzialności za to, co się mówi w sferze publicznej - dodał na koniec.

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN
East News
Newsy
Marcin Prokop odchodzi z "Dzień Dobry TVN"?! "Bój to jest nasz ostatni"
Marcin Prokop opatrzył zdjęcie na Instagramie podpisem, które sugeruje że musi się pożegnać ze śniadaniówką!

Marcin Prokop umieścił na Instagramie wspólne zdjęcie z Dorotą Wellman ze studia "Dzień Dobry TVN" . Na zdjęciu para prowadzących jest uśmiechnięta, jednak fanom Doroty i Marcina może nie być do śmiechu... Dlaczego? Prokop opatrzył zdjęcie podpisem, które sugeruje że musi się pożegnać ze śniadaniówką! bój to jest nasz ostatni w #ddtvn... - napisał Marcin Prokop na Instagramie. Na szczęście druga część postu jest o wiele bardziej optymistyczna! Okazuje się bowiem, że Prokop i Wellman rzeczywiście żegnają się z widzami "Dzień Dobry TVN" - ale tylko przez wakacje nie będziemy widzieć ich na antenie. przed wakacjami 😎. dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez kolejny sezon, bez was bylibyśmy jak klucz bez dziurki 😘 - skończył Prokop. Zobacz także:  Magda Mołek wraca do "Dzień dobry TVN"! Jej wpis wywołał poruszenie  Uf! Czy wam również serce stanęło na chwilę w gardle? ;-) W końcu Dorota Wellman i Marcin Prokop są ulubioną parą prowadzących "Dzień Dobry TVN" już od 13 lat.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Marcin Prokop (@_marcinprokop_) Cze 9, 2020 o 1:16 PDT "Dzień Dobry TVN" w wakacje zamienia się w "Dzień Dobry Wakacje". W ubiegłym roku w role prowadzących wcielili się między innymi Ania Wendzikowska, Basia Pasek, Piotr Wojtasik czy Gabi Drzewiecka. Kto w tym roku zastąpi głównych prowadzących, w tym Marcina Prokopa i Dorotę Wellman? Tego jeszcze nie wiemy. Na razie wiadomo jedynie, że "Dzień Dobry...

Paulina Krupińska w sukience w serca trzyma się za włosy
Fleszstyle
Paulina Krupińska wygląda jak Dorota Gardias? Fani: "Mega fryzura. Sztos"
Pulina Krupińska, znana i lubiana prezenterka TVN pokazała nowe zdjęcie na swoim Instagramie. Gwiazda ani trochę nie przypomina samej siebie. Wygląda jak koleżanka po fachu, Dorota Gardias?

Paulina Krupińska pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Ulubiona prezenterka "Dzień dobry TVN" zaszalała z fryzurą, a fani zgodnie twierdzą, że Paulina nie przypomina samej siebie. Wielu stwierdziło, że prezenterka zasugerowała się fryzurą Doroty Gardias. Ładnie? Paulina Krupińska wygląda jak Dorota Gardias? Kto by pomyślał, że jedno zdjęcie prezenterki wzbudzi aż tyle emocji fanów. Nie dość, że fryzura, jaką zaprezentowała Paulina, wzbudziła mnóstwo skojarzeń, to fani także zwracają uwagę na usta, które ich zdaniem dziennikarka sobie powiększyła. Ładna ! Tylko czemu już wszystkie prawie dziewczyny usta sobie pompują??? - pyta jedna z fanek Większe usta 😮 - nie dowierza kolejna fanka Choć istotnie, wyglądają inaczej, modelka wyjaśniła, że zasługą ich większego optycznie rozmiaru jest po prostu konturówka! Paulina odpisała jeszcze kilkakrotnie, że rozmiar swoich ust zawdzięcza naturze,  wkrótce jednak przestała odpowiadać.  Jednak największe emocje wzbudziła fryzura prezenterki. Paulina ułożyła włosy w klasycznego, krótkiego boba, a na czoło zarzuciła pasmo imitujące grzywkę. Skojarzenia ze znaną koleżanką ze stacji TVN nasuwają się same:  Pomyślałam, że to Dorota Gardias! Z kolei inny fani porównywali Paulinę do kolejnych gwiazd: Natalia Szroeder? Wygląda Pani, jak Klaudia Halejcio! Przepiękna kobieta! I w dodatku ma na to papiery!  -komplementują fani.  A Wam Paulina też przypomina Dorotę Gardias w nowej fryzurze? Zobacz także:  Paulina Krupińska pokazała urocze zdjęcie z synem! "Mój najlepszy chłopak na świecie" Paulina fanom przypomina Dorotę Gardias.         Wyświetl ten post na Instagramie....

Dorota Szelągowska na planie swojego programu
Instagram
Newsy
Szelągowska zaprojektowała kuchnię Gesslerowi. Jest za mała na kulinarne szaleństwa? Zobacz!
Szelągowska zaprojektowała kuchnię Gesslerowi. Jest za mała na kulinarne szaleństwa? Zobacz!

Dorota Szelągowska znów pokazała co potrafi! Gwiazda tym razem zaprojektowała jedno z pomieszczeń znanemu restauratorowi. Nowa kuchnia wygląda pięknie, jednak internauci mają sporo wątpliwości co do jej funkcjonalności. Czy Mateusz Gessler będzie z niej zadowolony? Nowa kuchnia Gesslera  "Dorota was urządzi", "Polowanie na kuchnie" czy "Domowe rewolucje" - to tylko kilka z programów Doroty Szelągowskiej, w których gwiazda odmienia wnętrza. Projektantka doskonale wie, jaki kolor idealnie nadaje się na ściany w kuchni, a także chętnie posłuży radą przy wybieraniu mebli do pokoju dziecka. Teraz gwiazda zaprojektowała kuchnię Mateuszowi Gessleerowi . Zobaczcie! - Kuchnia Mateusza Gesslera mojego projektu gotowa!!!! To była fantastyczna współpraca - serio. Mateusz chciał podkreślić kamieniczny klimat mieszkania, chciał też prostoty, funkcjonalności no i najlepszych sprzętów - napisała Szełagowska na Instagramie. - To mieszkanie i ta kuchnia to spełnienie moich marzeń, dlatego bardzo się cieszę, że wreszcie mogę pochwalić się Wam efektami - dodał Gessler.  Zobacz także:   Dorota Szelągowska załatwiła synowi pracę w serialu? Gwiazda tłumaczy: "Nagle dostaje rolę w serialu i jest dym?" Gwiazda podzieliła się pięknymi zdjęciami nowej kuchni Gesslera. Jednak internautom wystrój nie przypadł do gustu. Dlaczego? - Tak mała kuchnia wystarczy? A gdzie blaty do krojenia, odkładania,toż to kucharz. Chyba, że bw domu się nie gotuję🙃✌️ - Strasznie niefunkcjonalna ta kuchnia. - Kuchnia piękna ale niestety mało praktyczna :-( - Piękna kuchnia i ten kolor mebli... 👌🌸👌🌸 - pisali internauci. Zobaczcie zdjęcia nowej kuchni Mateusza. Czy faktycznie restaurator będzie miał miejsce na gotowanie?...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik