Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na premierze filmu "Fighter"
ONS.pl
TYLKO U NAS

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się? Wszystko na to wskazuje!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są już po zaręczynach

To wspaniała wiadomość! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska najprawdopodobniej są już po zaręczynach. Według informacji, do których dotarło „Party”, Mikołaj oświadczył się Adzie kilka tygodni temu w Wenecji.  Decyzja Mikołaja jest o tyle zaskakująca, że jeszcze w sierpniu pytaliśmy go o to, czy on i Adriana się zaręczą, tak jak zrobili to grani przez nich bohaterowie serialu „M jak miłość”.

– W serialu są Marcin i Iza, a my jesteśmy Mikołaj i Ada, tego się trzymajmy - mówił wtedy Mikołaj

"M jak miłość": "Izie uda się wyrwać z opresji Artura" - mówi nam Kalska! Jest jednak jeden haczyk!

Tęskni za stabilizacją

Mikołaj i Ada są ze sobą od niecałych dwóch lat, jednak aktor od jakiegoś czasu potwierdza, że bardzo zależy mu na stabilizacji. Coraz częściej mówi o wybudowaniu dla rodziny domu za miastem. Czy to oznacza, że niedługo będziemy świadkami ślubu gwiazd „M jak Miłość”?

- Jestem coraz bliżej czterdziestki i czuję, że muszę trochę odsapnąć. Już się w życiu wyszalałem. Mam co prawda tylko 37 lat, ale wcześnie zacząłem. Cieszę się z tego, co teraz mam - mówił niedawno w rozmowie z Party

Chociaż teraz nie chciał jednoznacznie potwierdzić informacji „Party”, to nie zaprzeczył jak to robił wcześniej. Więcej w nowym „Party”.

Ania Mucha na okładce „Party”

Anna Mucha na okładce Party

Szykuje się ślub Mikołaja Roznerskiego i Adrianny Kalskiej?

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska wracają z premiery
East News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Newsy
Mikołaj Roznerski szczerze o relacji z Adą Kalską! Czy często się kłócą? Nie uwierzysz...
Mikołaj Roznerski mówi jak mu się pracuje z Adą Kalską

To jedna z najgorętszych par show-biznesu! Mikołaj Roznerski w rozmowie z „Party” opowiedział jak mu się pracuje z ukochaną, Adrianą Kalską , z którą gra w serialu „M jak Miłość” oraz w dwóch spektaklach. Czy mają gorsze momenty na planie i podczas prób? – Mam ogromne szczęście, że mogę pracować z osobą, która jest mi bliska. I wbrew temu, co myśli wiele osób, nigdy się nie kłócimy – ani na planie serialu, ani podczas spektaklu w Teatrze 6. Piętro – mówi aktor w rozmowie z „Party”.   Dom, rodzina, stabilizacja... Mikołaj ostatnio ma zupełnie inne podejście do życia. Zamiast wypadów na miasto, zdecydowanie woli spokój, aktywność fizyczną i spędzanie czasu ze swoim synem i partnerką. Czy marzy, że kiedyś zbuduje prawdziwy dom rodzinny niekoniecznie w mieście? – Dążę do tego. Jestem coraz bliżej czterdziestki i czuję, że muszę trochę odsapnąć. Już się w życiu wyszalałem. Mam co prawda tylko 37 lat, ale wcześnie zacząłem (śmiech). Cieszę się z tego, co teraz mam – mówi Mikołaj na łamach „Party”. Cały wywiad przeczytacie w nowym wydaniu „Party”. Ewa Farna na okładce „Party”. Mikołaj Roznerski i Ada Kalska są już ze sobą 1.5 roku  

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski
Instagram
Newsy
TYLKO U NAS! Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znowu zagrają parę! Gdzie? Wiemy, jakie mają plany!
Adriana i Mikołaj zainspirowali twórców!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski grają razem w "M jak miłość" , a le nie tylko... Występują także w spektaklach: „Atrakcyjny pozna panią”, „Kłamstwo” i „Dwie morgi utrapienia”.   Zobcz:  Roznerski i Kalska na randce! Namiętne pocałunki, czułości... DUŻO ZDJĘĆ!   Co ciekawe, w serialu i w dwóch sztukach grają zakochanych. Czy teraz, gdy okazało się, że prywatnie też są parą, wzrosło zainteresowanie tymi przedstawieniami? Wszystko wskazuje na to, że tak, bo bilety sprzedają się na pniu i trzeba je kupować z wyprzedzeniem. Można śmiało założyć, że sporą popularność zdobędzie nowa sztuka, w której zagrają Adriana i Mikołaj.   Zobacz:  Mikołaj Roznerski i Ada Kalska złożyli sobie ważną obietnicę. Jaką?   – Napisałem ją specjalnie dla nich, premiera odbędzie się jesienią tego roku – zdradza „Fleszowi” Marek Rębacz, pisarz i dramaturg, który kiedyś pisał komedie z myślą o Janie Kobuszewskim i Romanie Kłosowskim. – Dziś piszę dla Mikołaja i Adriany - podsumowuje pisarz.   Cieszycie się?   Zobacz:  Czy Kalska zdobędzie serce Roznerskiego na stałe? Jest ponoć jeden warunek!   Mikołaj i Adriana są w sobie bardzo zakochani!   Są parą w życiu i na ekranie.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Newsy
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski planują ślub? Znamy prawdę!
Kiedy Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski powiedzą sobie sakramentalne tak?

Na gali "Telekamer" trudno było oderwać od nich wzrok. Kiedy Mikołaj Roznerski (36) odbierał trzecią w karierze statuetkę (w kategorii „Aktor”) , jego ukochana Adriana Kalska (33) nie kryła dumy i... obsypała narzeczonego pocałunkami! Podobno Ada i Mikołaj zamierzają pobrać się nie tylko na planie serialu „M jak miłość”. Ile w tym prawdy? – Zawsze byłam dziwną dziewczynką. Wolałam przebierać się za czarownice niż za księżniczki i... nigdy nie marzyłam, by stanąć na ślubnym kobiercu – zwierzyła się „Party” Kalska. Czy to się zmieniło, od kiedy jest związana z Mikołajem? – Dla niektórych ślub jest ważny. Dla innych ważniejsze od przyklepania czegoś w urzędzie jest budowanie szczęścia codziennego. I ja należę do tego grona – wyjaśniła Adriana. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski błyszczeli na "Telekamerach". \ Czy zdecydują się na ślub? Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wydają się być parą idealną. Jakiś czas temu para podzieliła się takim zdjęciem - okazało się, że nie był to prawdziwy ślub!  

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner