Melanie C ze Spice Girls w Polsce
ONS

Melanie C ze Spice Girls przyleciała do Polski! Co u nas robi?

Melanie C ze Spice Girls w Polsce
ONS

Przez wiele lat Polska nie była najchętniej odwiedzanym krajem przez zagraniczne gwiazdy, głównie przez sytuację polityczną. Od jakiegoś czasu jednak ten trend się zmienia - koncertują u nas światowe sławy, a celebryci chętnie przyjeżdżają nad Wisłę. Przypomnijmy: Sharon Stone w sukni polskiej marki. Gwiazda jest zachwycona Polską

Kolejną gwiazdą, która pojawiła się w Warszawie jest Melanie C czyli słynna Sporty Spice z girlsbandu wszech czasów - Spice Girls. Brytyjska wokalistka gościła w naszym kraju już wielokrotnie, a w piątek przyleciała do stolicy na weekend. Melanie promuje bowiem singiel nagrany z Mattem Cardle - wokalistą, który zwyciężył brytyjskiego X-Factora w 2011 roku. Utwór "Loving You" znalazł się na trzeciej płycie Matta "Porcelain", której premiera w Polsce przewidziana jest na najbliższy wtorek.

Para wokalistów wystąpiła dziś rano w "Dzień Dobry TVN" z "Loving You", udzieliła też kilku wywiadów. Redakcja AfterParty.pl miała przyjemność rozmawiać z Mattem i Melanie, a zapis wideo naszego wywiadu z gwiazdami online już niebawem!

 

Melanie C i Matt Cardle w Dzień Dobry TVN

 

Melanie C i Matt Cardle w Dzień Dobry TVN

Wspólna impreza Melanie C i Melanie B w Londynie:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00