Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Mateusz Maga otwiera agencję modelek
ONS
Newsy

Maga zerwał kontrakt z agencją modeli. Ma w tym swój cel. Szkoła tańca to tylko początek

Ambitne plany uczestnika Top Model

Mateusz Maga to z pewnością najbardziej charyzmatyczny uczestnik ostatniej edycji Top Model. Choć w programie nie odniósł większego sukcesu, to doskonal radzi sobie w modelingu i cały czas bierze udział w sesjach zdjęciowych, nawet za granicą. Przypomnijmy: Mateusz Maga w cukierkowej sukience. Fani są w szoku: To już przesada

Celebryta jakiś czas temu planował otwarcie szkoły tańca. To jednak nie wszystko. Jak informuje "Party" Maga zerwał kontrakt z agencją modeli "D'Vision", ponieważ w planach ma otwarcie... własnej pod nazwą "Maga Models". Agencja ma zacząć działać już w kwietniu. Jest to dość odważny krok, ale Mateusz liczy na to, że jego nazwisko przyciągnie innych modeli. Czekamy więc na huczne otwarcie. Mamy nadzieję, że uczestnik "Top Model" poradzi sobie z tyloma obowiązkami.

Zobacz: Mateusz Maga wystąpi w "You can dance"
Mateusz Maga na salonach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mateusz Maga pokazał zdjęcie z dzieciństwa
Facebook
Newsy
Maga pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Tak wygląda jego mama
Model był uroczym dzieckiem

Mateusz Maga to z pewnością jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Uczestnik Top Model stał się ofiarą ogromnego ataku nienawiści ze strony internautów. Niestety, chłopak nie najlepiej radzi sobie z krytyką. Co więcej, dostaje listy z groźbami i wyzwiskami. Przypomnijmy: Przerażony Mateusz Maga wystosował oficjalne oświadczenie. Boi się pobicia Mateusz może liczyć na wsparcie gwiazd i fanów na Facebooku. Niedawno model umieścił tam swoje zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje z mamą. Mateusz był kiedyś uroczym blondynem, który urodę odziedziczył zdecydowanie po niej. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że jest piękną kobietą, na którą Maga z pewnością może polegać w trudnych dla niego chwilach.  Ma szansę na wielką karierę? Zobacz: Michał Piróg zabrał głos w sprawie Mateusza Magi: Czas dorosnąć Mateusz Maga na Instagramie: 

Mateusz Maga w odważnej kampanii z przedłużonymi rzęsami
ONS
Newsy
Maga w odważnej kampanii. Wystylizował się na kobietę - rzęsy, brwi, usta...
Model znów wzbudzi kontrowersje

Mateusz Maga pomimo, że ma swój udział w produkcji "You Can Dance" i otworzył szkołę taneczną, na modelingu nie poprzestaje. Model cały czas rozbudowuje swoje portfolio i dzieli się zdjęciami z sesji. Ostatnia była bardzo odważna i wzbudziła nieco zamieszania. Zobacz:  Mateusz Maga w prawie erotycznej sesji. Towarzyszyła mu piękna modelka  Teraz uczestnik Top Model wziął udział w jeszcze bardziej kontrowersyjnej kampanii. Na zdjęciach z przedłużonymi rzęsami Secret Lashes wygląda jak kobieta. Dostrzegli to również jego fani na Instagramie, gdzie pochwalił się jednym ze zdjęć. Nie da się ukryć, że uwydatnione kości policzkowe i maźnięte błyszczykiem usta sprawiają, że Maga wygląda kompletnie inaczej. Te fotografie z pewnością będą mocnym punktem w portfolio Mateusza i dowodem na to, że jest w stanie zaprezentować wiele twarzy. Co sądzicie? Zobacz:  Malinowska i Maga spijają sobie z dzióbków. Jedno słodsze od drugiego     Maga w rockowej sesji:

Mateusz Maga w You Can Dance
ONS
Newsy
Maga już niedługo wystąpi w You Can Dance. Wiemy, co będzie tam robił
To dla niego nowe wyzwanie

Po Top Model Mateusz Maga postanowił stworzyć swoje portfolio i wziął udział w kilku sesjach. Efekty były zaskakujące, ponieważ model pokazał się z zupełnie innych stron. Niedawno jednak pojawiły się informacje, że uczestnik show pojawi się w programie You Can Dance, który już wiosną powróci na antenę TVN. Zobacz: Mateusz Maga wystąpi w nowym show. Top Model to był początek Nie od dziś wiadomo, że taniec to druga pasja Magi. Po zakończeniu Top Model Mateusz postanowił otworzyć swoją szkołę taneczną i w dużej mierze poświęcić swój czas tej działalności. Wkrótce potem pojawiła się informacja, że model ma wziąć udział w YCD, ale nie do końca było wiadomo w jakiej roli. Teraz już wszystko jest jasne. Szkoła tańca, której właścicielem jest Maga ma na stałe współpracować z uczestnikami show. W zajęciach jednak będą mogły brać udział także osoby niezwiązane z produkcją, a już dzisiaj można zapisywać się na zajęcia z hip-hopu: Już na przełomie stycznia/lutego 2015 roku otwieram Szkołę Tańca Dance Center DC w Warszawie, tym samym nawiązując stałą współpracę z choreografami i finalistami polskiej edycji programu ''You Can Dance - Po Prostu Tańcz'' ‪#‎TVN‬. Już teraz można dokonywać rezerwacje miejsc na zajęcia zarówno w Dance Center Jarosław jak i DC Warsaw! Czekamy zatem na pierwsze efekty. Zobacz: You Can Dance wraca do telewizji. Rusin pokazała pierwsze zdjęcia z sesji     Maga w erotycznej sesji:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner