Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Znana trenerka mocno o Dominice Gwit: "Mam nadzieję, że dojdzie do niej, że zdrowie jest ważniejsze"

Dominika Gwit wywołała ostatnio spore zamieszanie publikując w sieci mocny wpis, w którym przyznała, że choruje na otyłość. Gwiazda, kóra od kilku lat boryka się z problemem nadwagi napisała wprost "TAK- jestem gruba", ale zapewniła, że jest również bardzo szczęśliwa. Teraz sprawę aktorki skomentowała znana trenerka, Mariola Bojarska-Ferenc, która od lat zachęca Polki do zdrowego stylu życia. 

Trenerka w rozmowie z Wideoportalem odniosła się do słów Dominiki Gwit, która przyznaje, że pomimo otyłości jest szczęśliwa.

Ja bym nie epatowała aż tak, że otyłość jest fajna. Pamiętajmy, że tutaj nie chodzi o estetykę, bo to czy ludziom Dominika się podoba, to jest odrębna sprawa. Mówimy tutaj w kontekście zdrowia. Otyłość niesie ze sobą mnóstwo problemów, to są problemy ze stawami, problemy z kręgosłupem, ze wzrokiem, z sercem, z cukrzycą- wymieniała Mariola Bojarska-Ferenc. Jeśli ktoś nie chce żyć długo to niech sobie robi co chce, każdy jest odpowiedzialny za swoje życie. Ale ja bym myślała racjonalnie, że jednak najważniejsze jest zdrowie. Myślę, że pani Dominika też o tym wie. Mam nadzieję, że dojdzie to do niej, że zdrowie jest ważniejsze niż taka zwykła przyjemność. 

Myślicie,  że Dominika Gwit odpowie Marioli Bojarskiej-Ferenc?

 

Zobacz także: DOMINIKA GWIT SCHUDŁA 50 KILO, POTEM DOPADŁ JĄ EFEKT JO-JO. A WSZYSTKO PRZEZ TĘ DIETĘ...

 

Mariola Bojarska-Ferenc skomentowała wypowiedzi Dominiki Gwit.

Dominika Gwit na gali Rycerze i księżniczki
ONS.pl

 

Aktorka odpowie trenerce?

Mariola Bojarska-Ferenc w koszuli
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Chłopak Dominiki Gwit. Aktorka zaręczyła się
Newsy
Dominika Gwit zaręczyła się z chłopakiem! Zobaczcie piękny pierścionek. Kiedy ślub?

Zobacz, co zdradziła Dominika!

Dominika Gwit
ONS
Newsy
"To już nie jest zdrowy wygląd" Internauci ostro o najnowszych zdjęciach Dominiki Gwit. Aktorka się broni "Wyglądam oszałamiająco!"

Kto ma rację?

Mariola Bojarska- Ferenc krytykuje Ewę Chodakowską
Newsy
Mariola Bojarska-Ferenc OSTRO o Ewie Chodakowskiej. Za co dostało się słynnej trenerce Polek?

Mariola Bojarska-Ferenc krytykuje Ewę Chodakowską ! Prekursorka mody na zdrowy styl życia w rozmowie z Faktem skomentowała porady treningowe Chodakowskiej dla ciężarnych kobiet. Ewa zachęca przyszłe mamy do ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Razem z Ewą Chodakowską trenuje m.in. Maja Bohosiewicz, która już za kilka miesięcy urodzi swoje pierwsze dziecko. Ewa Chodakowska przede wszystkim nigdy nie była w ciąży, nie jest to osoba, która zna fizjologię kobiety i jest to chyba ostatnia osoba, która powinna radzić kobietom w ciąży w tym kraju. Absolutnie jestem na nie - powiedziała Bojarska-Ferenc. Wygląda więc na to, że wojna pomiędzy Ewą Chodakowską a Mariolą Bojarską- Ferenc wciąż trwa. Starsza koleżanka wiele razy wytykała Chodakowskiej brak odpowiedniego wykształcenia i krytycznie oceniała ćwiczenia, jakie poleca swoim fankom. Ćwiczenia, które proponuje Pani Ewa są z epoki kamienia łupanego. Uważam,że to jest bardzo skąpa wiedza, bardzo duży tupet, bardzo małe umiejętności- mówiła w 2014 roku Bojarska- Ferenc. Ewa Chodakowska odpowiedziała wówczas Bojarskiej Ferenc, że nie da się sprowokować i jej wypowiedź traktuje jako komplement. Za dużo serca wkładam w to, co robię, żeby marnować energię na cudze dyrdymały i dać się prowokować. Trener killer to moje drugie imię. Odbieram to jako komplement - mówiła w tygodniku "Gwiazdy". Myślicie, że tym razem Ewa Chodakowska również odpowie na krytykę Marioli Bojarskiej- Ferenc ?   Zobacz także: Bojarska traktuje Lewandowską jak córkę. Przez jednego esemesa od Anny się popłakała   Mariola Bojarska- Ferenc krytykuje Ewę Chodakowską. Trenerka Polek odpowie swojej koleżance?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner