Anna Lewandowska z przyjaciółmi świętuje swoje urodziny Anna Lewandowska z przyjaciółmi świętuje swoje urodziny Anna Lewandowska z przyjaciółmi świętuje swoje urodziny
Gwiazdy z grzywką: Anna Lewandowska
East News

Anna Lewandowska skończyła wczoraj 31 lat! Jak już wiemy, z okazji urodzin Robert Lewandowski przygotował Ani niespodziankę i pojawił się na sportowej imprezie, żeby osobiście wręczyć jej wielki bukiet kwiatów! Na treningu, który trenerka poprowadziła w Warszawie fanki zaśpiewały jej "Sto lat", a na scenę wjechał wielki tort. To jednak nie koniec! Teraz okazuje się, że po treningu Ania razem z przyjaciółmi świętowała swoje 31. urodziny w jednej z modnych restauracji nad Wisłą. Kto pojawił się na imprezie? Zdjęcia z imprezy pokazali m.in. Zofia Zborowska, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka!

Zobaczcie z kim świętowała Anna Lewandowska! 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Ania Lewandowska ma gest! Wiemy, co wylicytowała na balu TVN i za ile!

1/3
Anna Lewandowska z przyjaciółmi świętuje swoje urodziny
Instagram

Okazuje się, że na urodzinowej imprezie Ani Lewandowskiej nie zabrakło m.in. Mariny, Sebastiana Karpiela-Bułecki, Pauliny Krupińskiej oraz Oli Dec. Jak widać, trenerka zaprezentowała się w czarnej mini, którą połączyła z białą koszulą. 

Zobaczcie więcej zdjęć z imprezy! 

2/3
Anna Lewandowska z przyjaciółmi świętuje swoje urodziny
Instagram

W relacjach przyjaciół trerenki nie widać Roberta Lewandowskiego, który najprawdopodobniej wrócił do treningów przed kolejnym meczem naszej kadry. Przypominamy, że 9 września reprezentacja Polski zagra z Austrią. 

3/3
Anna Lewandowska z przyjaciółmi świętuje swoje urodziny
Instagram

Na urodzinowej imprezie Ani pojawiła się za to Dominika Grosicka. Widać, że wszyscy świetnie się bawili!

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska