Marcin Tyszka dogryza Małgorzacie Rozenek
ONS

Tyszka zarzucił Rozenek brak umiejętności. Zrobił to bardzo ironicznie, wychwalając inną gwiazdę

Marcin Tyszka dogryza Małgorzacie Rozenek
ONS

W ostatnim odcinku "Project Runway" doszło do kłótni o jeden z projektów pomiędzy Anją Rubik a Małgorzatą Rozenek. Panie pokłóciły się o strój, który miał być zaprojektowany dla obsługi hotelowej, a jak wiadomo gwiazda TVN zna się na tym bardzo dobrze. Zobacz: Rubik i Rozenek w Project Runway pokłóciły sie o projekt. Doszło do ostrej wymiany zdań

Jednak nie wszyscy sądzą podobnie. Po emisji odcinka na antenie stacji TVN Marcin Tyszka dodał na Instagramie zdjęcie z Magdą Gessler, która zmienia restauracje w programie "Kuchenne Rewolucje". Fotograf wyraźnie dał do zrozumienia, że minione wydanie "Project Runway" było bardzo gorące i burzliwe, a jedyną osobą, która zna się na prowadzeniu hoteli i lokali gastronomicznych jest właśnie Gessler. Podważył tym samym autorytet Rozenek. Świadczy o tym podpis pod ich wspólnym zdjęciem:

Ufff dzisiejszy odcinek @projectrunwaypoland wywołał w Was wielkie emocje, w nas również, postanowiłem się zrelaksować z kimś, kto zna się DOBRZE na gastronomii i hotelarstwie.... Wiosennie pozdrawiamy :) 

Którą wolicie?

Zobacz: Zjawiskowa Rozenek na planie Piekielnego Hotelu. Pokazała się w dwóch stylizacjach
 
 

Rozenek na planie "Piekielnego Hotelu":

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00