Party Stories
Marcin Mroczek zostanie ojcem!
ONS/East News
Newsy

Marcin Mroczek zostanie ojcem! Gwiazdor "M jak miłość" już szykuje wyprawkę!

Wielka radość w ekipie "M jak miłość". Jak udało się ustalić "Rewii" Marcin Mroczek już niedługo zostanie ojcem! Jego żona, Marlena Muranowicz, którą poślubił w 2013 roku, jest w ciąży!

Z wielką radością wybierają ubranka i mebelki do dziecięcego pokoju. Nie oszczędzają także na badaniach i wizytach u specjalistów. Chcą jak najlepiej przygotować się na ten wyjątkowy moment - zdradza Rewii jego znajoma.

Cichopek ocenia Marcina Mroczka jako ojca Ignasia! W serialu sprawdza się jako tata, a w życiu? ;)

Marcin Mroczek zostanie ojcem!

Marcin i Marlena poznali się tuż po rozstaniu aktora z Agnieszką Popielewicz. Po pięciu latach znajomości zaręczyli się, a później pobrali. Mroczek na pewno będzie miał duże wsparcie od swoich serialowych koleżanek, które są już mamami - Kasi Cichopek czy Anny Muchy! Czy będzie zabierał swoje maleństwo na plan serialu TVP 2? Rodzina "M jak miłość" rośnie!

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz także: Jest wideo ze ślubu i wesela Mroczka. Tak bawiła się młoda para

 

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz podczas ślubu

Marcin Mroczek wziął ślub z Marleną Muranowicz w 2013 roku
East News

Już niedługo aktor "M jak miłość" zostanie ojcem!

Rafał Mroczek na premierze filmu
Akpa

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
odnowiony dom Mostowiaków
MTL Maxfilm, fot. Marta Gostkiewicz
Seriale
Tak będzie wyglądał nowy dom Mostowiaków w Grabinie! Chcielibyście tak mieszkać?
Marcin Mroczek zostanie ojcem!
ONS/East News
Newsy
Marcin Mroczek został ojcem! Pokazał fotkę ze szpitala!

Marcin Mroczek został ojcem! Aktor "M jak miłość" poinformował na Facebooku o tym radosnym wydarzeniu z jego życia. Gwiazdor napisał: Tak to prawda co wszyscy mówią. To najpiękniejsze chwile w życiu:)))))). Dziękuję Boże za ten cud. Mroczek pokazał również uroczą fotkę ze szpitala. Nie chciał jednak zdradzać, jakiej płci jest jego dziecko. Mamą noworodka jest żona Marcina, Marlena Muranowicz, którą poślubił w 2013 roku.   Marcinowi serdecznie gratulujemy!   Zobacz także: Adam Sztaba został ojcem! Zdradził płeć i imię! Jest też naprawdę urocza fotka   Marcin Mroczek został ojcem! Marcin Mroczek i jego żona zostali rodzicami Marcin Mroczek został ojcem (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Tak to prawda co wszyscy mówią.To najpiękniejsze chwile w życiu:))))))Dziękuję Boże za ten cud. Posted by Marcin Mroczek on  13 stycznia 2016 Rafał Mroczek został wujkiem! (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Zostałem wujkiem. 󾰀󾰀 Posted by Rafał Mroczek on  13 stycznia 2016

Marcin Mroczek pokazał nowe zdjęcie ciężarnej żony
Newsy
Syn Marcina Mroczka przytula się do ciążowego brzuszka mamy! "Ignaś nie może doczekać się..." Wzruszające zdjęcie!

Marcin Mroczek pokazał piękne zdjęcie ciężarnej żony, Marleny! Na wzruszającej fotce ich syn, Ignaś, przytula się do brzuszka mamy! Co napisał gwiazdor "M jak miłość"?  Ignaś też nie może doczekać się rodzeństwa❤ Ciekawe czy on już wie czy siostra czy braciszek? 👫👬 Jak obstawiacie 😉 - pisze Marcin Mroczek.  Zobacz:  ANNA LEWANDOWSKA ZDRADZIŁA, CO NAJCHĘTNIEJ...NOSI W CIĄŻY! ZOBACZCIE TE ZDJĘCIA Marcin Mroczek zostanie ojcem drugi raz!  Marcin Mroczek jest wniebowzięty - już za kilka miesięcy po raz drugi zostanie tatą. Jego żona, Marlena, kwitnie w ciąży. Choć jego fani dopytują, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka, Marcin konsekwentnie milczy. Zareagował jednak na pytania fanów o... bliźniaki: mala szansa ale zawsze jest - mówi aktor. Co o tym sądzicie? ;) Zobaczcie piękne zdjęcie!   Zobacz także:  Jakimi autami jeżdżą polscy aktorzy? Najdroższe ma Oświeciński, a najtańsze... Zobacz ceny i zdjęcia   Marcin Mroczek zostanie ojcem!   Marcin Mroczek z synem, Ignasiem. 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner