Marcelina Zawadzka o Rafale Maślaku
ONS

Zawadzka i Maślak będą rywalami w "TzG". Marcelina zdradziła co o nim myśli [WIDEO]

Marcelina Zawadzka o Rafale Maślaku
ONS

Już we wrześniu Polsat wyemituje drugą edycję "Tańca z gwiazdami", po tym jak przejął format od konkurencyjnej stacji. Kilka godzin temu jako pierwsi podaliśmy wam pełną listę uczestników, którzy powalczą na parkiecie o Kryształową Kulę. Wiele nazwisk jest zaskoczeniem, zwłaszcza, że kilka gwiazd jeszcze kilka tygodni temu zaprzeczało, że pojawi się w show. Przypomnijmy: Mamy pełną listę uczestników "Tańca z Gwiazdami". Są niespodzianki

W programie zobaczymy najpiękniejszych Polaków: Marcelinę Zawadzką (Miss Polonia) oraz Rafała Maślaka (Mister Polski) - każde z nich świetnie odnalazło się w show-biznesie i coraz częściej pojawiają się na różnego rodzaju imprezach. Podczas ostatniego spotkania z Marceliną zapytaliśmy ją co sądzi o Rafale - co ciekawe, Miss nie miała jeszcze okazji poznać swojego rywala z "Tańca z Gwiazdami".
 

Jest przystojnym brunetem, taki latynoski jak ja lubię. Jest mega przystojny. Jest fajną chyba osobą... Ja go poznałam tylko tyle o ile - nie znamy się bliżej, więc dużo nie mogę o nim opowiedzieć, ale fajnie, że jest - powiedziała. 
 

Jesteśmy przekonani, że w trakcie programu uda im się lepiej poznać. 

Zobacz: Oryginalna stylizacja Zawadzkiej w ogniu krytyki. Wypowiedziała się Horodyńska

Oni wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami". Wybierz swojego faworyta:

Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10