Kadr z filmu 365 dni na podstawie książki Blanki Lipińskiej Michele Morrone w filmie 365 dni Michele Morrone w filmie 365 dni Michele Morrone w filmie 365 dni Kadr z filmu 365 dni
365 dni Blanki Lipińskiej

Ekranizacja filmu na podstawie książki „365 dni” do kin trafi 7 lutego 2020 roku. Początkowo premiera była zapowiadana na Walentynki, ale ostatecznie data została zmieniona. Mamy pierwsze zdjęcia z planu! To naprawdę gorące kadry, w których zobaczymy odtwórców głównych. W postać Laury Biel wcieliła się Anna-Maria Sieklucka, która po raz pierwszy pojawi się na dużym ekranie, w roli Massima Torricellego zobaczymy włoskiego aktora - Michele Morrone.

Zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcia z filmu "365 dni"!

1/5
Kadr z filmu 365 dni na podstawie książki Blanki Lipińskiej
Mat. prasowe

 „365 dni” jest zapowiadany jako pierwszy polski film erotyczny, w którym zobaczymy namiętność i pożądanie. Poznamy w nim historię  szefa sycylijskiej rodziny mafijnej, który nagle przejmuje obowiązki swojego ojca. Los przypadkowo zetknie go z Laurą Biel, spokojną dyrektorką sprzedaży, która na Sycylii chce ratować swój związek. Tam pozna przystojnego Massimo i jej życie całkowicie się zmieni!

2/5
Michele Morrone w filmie 365 dni
Mat. prasowe

Michele Morrone,  filmowy Massimo, podczas konferencji, na której przedstawiono aktorów "365 dni" w taki sposób mówił o swojej roli:

Geniusz Blanki Lipińskiej i Tomka Mandesa polega na tym, że udało im się przenieść na ekran wszystko to, co zawiera książka, czyli cały ten erotyzm i namiętność między Laurą i Massimo. 

To oznacza, że na ekranie faktycznie zobaczymy gorące sceny erotyczne, co potwierdzają te zdjęcia. Sami spójrzcie na kolejne kadry!

3/5
Michele Morrone w filmie 365 dni
Mat. prasowe

Z kolei odtwórczyni głównej roli, Anna-Maria Sieklucka wyznała na konferencji, które sceny były dla niej najtrudniejsze. Nikogo nie powinno dziwić, że chodzi o nagość, a takich scen będzie sporo:

Jednym z najtrudniejszych przeżyć było przełamanie wstydu i pokazanie nagości, którą będziemy mogli oglądać na ekranach kin.

4/5
Michele Morrone w filmie 365 dni
Mat. prasowe

Fanki "50 twarzy Grey'a" z pewnością dopatrzą się podobieństwa w niektórych scenach. Zobaczcie, jak wygląda "czerwony pokój" w filmie "365 dni"!

5/5
Kadr z filmu 365 dni
Mat. prasowe

W filmie "365 dni" zagrali również Tomasz Stockinger jako ojciec Laury, Magdalena Lamparska czyli Olga, Natasza Urbańska - Anna, Natalia Janoszek jako Karolina oraz Otar Saralidze w roli Domenico. Już 7 lutego premiera filmu na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej

Planujecie się wybrać?

 

Więcej na temat Blanka Lipińska