Małgorzata Kożuchowska urodziła. Zdjęcie syna Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

Jak czuje się Kożuchowska? Mamy oficjalny komentarz

Małgorzata Kożuchowska urodziła. Zdjęcie syna Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

Przed chwilą Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami radosną wiadomością o narodzinach dziecka. Aktorka oprócz krótkiej informacji pokazała też pierwsze zdjęcie noworodka. Zobacz: Kożuchowska urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka

Z naszych informacji wynika, że aktorka urodziła w publicznym szpitalu specjalistycznym im. Świętej Rodziny na Madalińskiego w Warszawie. Małgorzacie towarzyszył mąż, Bartłomiej Wróblewski, a sam poród przebiegł bez żadnych komplikacji.

Dzisiaj cała rodzina opuściła placówkę i w radosnych nastrojach wróciła do domu pod Warszawą. Informacje potwierdza w rozmowie z nami agentka Małgorzaty Kożuchowskiej:

Małgosia jest ogromnie szczęśliwa. Ona i jej synek czują się bardzo dobrze. Dzisiaj opuściła szpital. Obecnie wszyscy są już w domu, odpoczywają. Małgosia z całego serca dziękuje bliskim, fanom za wsparcie, szczególnie w tych ostatnich dniach - zdradziła nam Gabriela Piekarniak


Aktorce jeszcze raz składamy najszczersze gratulacje :)

Zobacz: Tak będzie wyglądał syn Kożuchowskiej? Jest symulacja


Jesteś w ciąży? Sprawdź już teraz jakiej płci będzie Twoje dziecko. Szczegóły tutaj.Małgorzata Kożuchowska przed porodem na lotnisku z mężem:

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30