Party Stories
Agnieszka Szulim o sesji Mai Sablewskiej
ONS
Newsy

Szulim oceniła sesję Sablewskiej w Playboyu. Ma jeden poważny zarzut

Co powiedziała?

Naga sesja Mai Sablewskiej dla Playboya zrobiła ogromną furorę w sieci. Okładka ze stylistką doczekała się już nawet kilku parodii, które bardzo spodobały się samej zainteresowanej. Przypomnijmy: To nie koniec parodii okładek Playboya z Mają Sablewską. Ta jest najlepsza

Rozbierane zdjęcia gwiazdy TVN Style na tapetę wzięła również Agnieszka Szulim w dzisiejszym odcinku "Na językach". Doceniła to, że fotografie zdobyły one ogromną popularność, jednak miała jedno małe, a właściwie w tym przypadku duże zastrzeżenie - że jest za mało nagości:

    Jak wyszło? Na nasze oko - mało nago - krótko skwitowała gwiazda

Ciekawe, czy Agnieszka zgodziłaby się kiedyś pokazać więcej. Naszym zdaniem Maja pokazała wystarczająco dużo.

Zobacz: Tego fragmentu nie pokazano w telewizji. Szulim do Mołek: Na twoich plecach wjechałam do TVP 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Sablewska zaręczyła się
ONS
Newsy
Sablewska zaręczyła się! Mazolewski zrobił jej ogromną niespodziankę
Stylistka jest gotowa na założenie rodziny

Niedawno Maja Sablewska zaskoczyła wszystkich swoich fanów sesją do magazynu "Playboy". Stylistka długo wahała się z ostateczną decyzją, ale ostatecznie postawiła wszystko na jedną kartę. Jej wysiłki oceniła Agnieszka Szulim. Zobacz:  Szulim oceniła sesję Sablewskiej w Playboyu. Ma jeden poważny zarzut Teraz gwiazda TVN przebywa w Nowym Jorku. Jej ukochany, Wojciech Mazolewski, postanowił zrobić jej niespodziankę i zabrał ją do miasta, gdzie poszukuje inspiracji modowych, a on sam - muzycznych. Podczas wymarzonego wyjazdu Sablewska obchodziła 35. urodziny i ten wyjazd to prezent jej marzeń. Jednak to nie był koniec niespodzianek, ponieważ muzyk, jak podaje fakt.pl, oświadczył się Mai, czego ona kompletnie się nie spodziewała. Stylistka jest bardzo zaskoczona, a niedawno w rozmowie z tabloidem przyznała, że coraz poważniej myśli o założeniu rodziny: Powiem szczerze, że coraz bardziej pragnę dziecka i czuję, że jestem gotowa. W kwietniu stuknie mi 35 lat i to jest taki wiek, kiedy za chwilę może być już za późno. Gratulujemy! Zobacz:  To nie koniec parodii okładek Playboya z Mają Sablewską. Ta jest najlepsza Maja Sablewska z partnerem w kampanii reklamowej:

Maja Sablewska pokazała mamę
ONS
Newsy
Sablewska przeprowadza metamorfozę mamie. Pokazała jej zdjęcie od fryzjera
Pierwsze kroki poczynione

Maja Sablewska podjęła niedawno odważną decyzję i postanowiła rozebrać się do Playboya. Okładka wzbudziła wiele emocji i doczekała się nawet kilku parodii. Jedna z nich przypadła do gustu samej zainteresowanej. Zobacz:  Okładka Playboya z Sablewską doczekała się parodii. Jedna z nich zachwyciła samą Maję Ponadto gwiazda skupia się na swoim programie "Sablewskiej sposób na modę", w którym przeprowadza metamorfozy kobiet. Teraz postanowiła jednak zmienić wygląd swojej ukochanej mamy. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem od fryzjera, u którego zaczęła się przemiana. Jesteśmy bardzo ciekawi dalszych efektów, ponieważ Maja ma głowę pełną pomysłów. Mama wygląda na lekko zestresowaną, ale z pewnością będzie zadowolona.  Podobne? Zobacz:  Maja Sablewska i Edyta Górniak na okładce nowego "Party"     Sablewska promuje markę obuwniczą:

Maja Sablewska w Playboyu
ONS
Newsy
To nie koniec parodii okładek Playboya z Mają Sablewską. Ta jest najlepsza
Znów pochwaliła się na Instagramie

Sesja Mai Sablewskiej w Playboyu odbiła się szerokim echem w mediach. Zapowiadana przez kilka miesięcy okładka dla miesięcznika dla fanów robi furorę w sieci, a fani podsyłają stylistce udane parodie nagiej rozkładówki. Przypomnijmy: Okładka Playboya z Sablewską doczekała się parodii. Jedna z nich zachwyciła samą Maję Tymczasem na Facebooku Mai pojawiła się kolejna, jeszcze bardziej udana przeróbka okładki Playboya, tym razem nawiązująca do jej reklamy butów popularnej marki. Doklejona głowa Sablewskiej do ciała słynnego króliczka prezentuje się bardzo uroczo . Sama gwiazda wydaje się być takimi pomysłami zachwycona. Dla wszystkich kreatywnych grafików jest to doskonała okazja, do pochwalenia się swoim talentem. Kupiliście już Playboya z Mają? Zobacz: Świetlisty makijaż Mai Sablewskiej krok po kroku Maja Sablewska promuje kolekcję butów:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner