Maja Sablewska o bójce Dody i Szulim
ONS
Newsy

Sablewska pierwszy raz skomentowała bójkę Dody i Szulim. Po czyjej jest stronie?

Na te słowa czekaliśmy najbardziej

Maja Sablewska konsekwentnie odmawiała dziennikarzom komentarzy na temat bójki Dody i Agnieszki Szulim. Na konferencji wiosennej ramówki TVN Style odpowiadała na wszystkie inne pytania, poza tym jednym. Wyjątek zrobiła dla dwutygodnika "Show". Na łamach gazety była menadżerka Rabczewskiej odniosła się do całej sytuacji powściągliwie, ale dość wymownie.

Zobacz: Mołek żartuje z Szulim na konferencji TVN: Zapraszam z podłogi w toalecie do...

- Mam teraz z Dodą dobry układ koleżeński i wiem, że cokolwiek powiem, niczego nie zmieni w moim życiu, ale w jej już może tak. Ja wychodzę z założenia, nie czyń drugiemu człowiekowi tego, co tobie nie miłe. Myślę tu zarówno o Dodzie, jak i o Agnieszce.


To kolejny komentarz w sprawie bójki Dody z Agnieszką Szulim. Dotychczas swoje stanowisko w tej sprawie przedstawili np. Michał Piróg, Michał Wiśniewski, Edyta Górniak, Karolina Korwin Piotrowska i Monika Jarosińska. Lista zapewne wkrótce wydłuży się o kolejne nazwiska.

Czyja ocena całej sytuacji była według was najbardziej trafiona?

Zobacz: Doda śmieje się z Szulim, TVN i tabloidu. Założyła koszulkę z wymownym nadrukiemMaja Sablewska na imprezie z Dodą:

Doda atakuje Agnieszkę Szulim
ONS
Newsy
Doda atakuje Szulim: Naskarżyła do tabloidu, fabrykuje newsy!
Mocne słowa pod adresem dziennikarki

Wydawało się, że na dalszy ciąg afery z Dodą i Agnieszką Szulim w rolach głównych będziemy musieli poczekać do pierwszej rozprawy sądowej, do której zamierza doprowadzić dziennikarka. Nic bardziej mylnego. Codziennie publikowane są nowe doniesienia w tej sprawie, a temat bójki z Chorzowa skomentowało nawet kilka gwiazd. Przypomnijmy: Mołek żartuje z bójki Dody i Szulim na konferencji TVN. Zobacz wideo Dziś media obiegła informacja, jakoby Doda miała wkrótce stracić kontrakt z siecią Media Expert. Powodem miał być negatywny PR i skandal wokół awantury z Szulim. Wokalistka, jak i sama firma szybko zdementowali te informacje, ale Doda przy okazji pokusiła się o dłuższy wpis na Facebooku. Oskarża w nim dziennikarkę, że to ona stoi za fabrykacją publikacji w jednym z tabloidów, w którym od kilku dni ukazują się uderzające w Dodę artykuły. Wokalistka dodaje, że jest to nierówna walka i zarzuca Szulim brak honoru.   Agnieszka "nie jestem nadęta pindą przy kwiatku" Szulim naskarżyła na Dodę do FAKTU -współtwórców jej programu codziennie mamy zatem nową porcję uroczych, SFABRYKOWANYCH na potrzebę Agnieszki artykułów o Dodzie. Trochę to NIERÓWNA i niehonorowa "walka", ale przynajmniej daje świetny obraz prezenterki i jej orędowników - czytamy na Facebooku Dody. Poniżej pełny wpis Dody. Szulim odpowie na te oskarżenia? W DDTVN zapewniała, że nie będzie się już wypowiadać w tej sprawie w mediach. Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo   Agnieszka Szulim i Doda w Chorzowie:

Michał Wiśniewski o bójce Szulim i Dody
ONS
Newsy
Wiśniewski o bójce Dody z Szulim: Doda nie dziwię ci się
Michał rozumie zachowanie Rabczewskiej

Michał Wiśniewski wielokrotnie krytykował Dodę i potępiał jej kontrowersyjne zachowania. W sporze z Edytą Górniak sprzed dekady przyznał nawet, że "chociażby Doda wywróciła wątrobę na drugą stronę to diwą nie będzie". Później wyśmiewał jej decyzję o zatrudnieniu Jakuba Majocha na stanowisko menadżera. Teraz piosenkarz zabrał głos w sprawie ostatniej bójki artystki z Agnieszką Szulim . Co ciekawe, tym razem wyjątkowo Michał stanął po stronie Rabczewskiej. Na Facebooku wokalista odniósł się do wczorajszej wizyty Szulim w "Dzień Dobry TVN". Jednocześnie wyraził poparcie dla teorii Dody, która zapewniła AfterParty.pl, że zajście ma na celu podnieść promocję programu "Na językach". Zobacz: Doda o aferze z Szulim - Co za promocja programu. W końcu nie tylko faceci mogą dać sobie po pysku w sprawach własnego honoru. Kto nie poczuł na sobie żółci i chamstwa Szulimowej tego nigdy nie zrozumie. Doda nie dziwię się. Czyżby chodziło o komentarz Agnieszki na temat metamorfozy Michała? Zobacz: "Nadal śpiewa tak samo źle" Wiśniewski jest już drugim artystą, który zabrał głos w całej sprawie. Wczoraj na Facebooku wydarzenie tygodnia skomentowała Edyta Górniak sugerując, że Doda "zasługuje na izolację od społeczeństwa" . Zgadzacie się z Michałem, czy raczej popieracie zdanie Edyty? ''''+''''ipt>''''); //--> Zdjęcia Agnieszki Szulim po bójce z Dodą:

Bójka Dody z Szulim. Doda pobiła Szulim. Doda pobiła się z Szulim. Doda pobiła Szulim zdjęcia
YouTube
Newsy
Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Zobacz wideo
Było naprawdę gorąco

Nie milkną echa wczorajszej awantury Dody z Agnieszką Szulim , do której doszło na imprezie po gali rozdania nagród "Niegrzeczni 2014". Na miejscu zdarzenia interweniowała nawet policja, które dziś wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Przypomnijmy: Jest oficjalny komentarz policji w sprawie bójki Dody i Szulim AfterParty.pl jako pierwsze poinformowało o bójce gwiazd i cytując nasze źródło, wspominaliśmy o sytuacji, do której doszło jeszcze przed imprezą. Pod koniec gali wszystkie zaproszone gwiazdy znalazły się na scenie, w tym oczywiście Doda i Agnieszka Szulim i to właśnie wtedy doszło do pierwszego starcia. Dziennikarka "Na Językach" omal nie spadła ze sceny. Teraz możecie zobaczyć wideo z tej sytuacji, które nagrał jeden z fanów siedzący na publiczności. Zobacz: Nowe fakty w sprawie bójki Szulim z Dodą Będzie dalszy ciąg afery? Tymczasem możecie zagłosować w naszej ankiecie. ''+''ipt>''); //-->          

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner