Magdalena Stępień wystąpiła w programie "Top Model", ale słuch szybko o niej zaginął. Jednak od jakiegoś czasu jest o niej coraz głośniej, głównie od momentu kiedy zaczęła spotykać się z Jakubem Rzeźniczakiem. Wówczas chętnie razem się pokazywali na Instagramie i udzielali wywiadów. Doczekali się również dziecka, niestety, jeszcze przed narodzinami Magda i Jakub rozstali się! Jak ich relacje wyglądają dziś? W sieci pojawił się ostry wpis Stępień!

Reklama

Zobacz także: Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka

Burzliwy związek Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak szybko zdecydowali się na dziecko, bo już po kilku miesiącach związku. Internauci byli w szoku, że modelka zdecydowała się na dziecko z piłkarzem, znając jego burzliwą przeszłość. Jednak nikt się nie spodziewał, że modelka i piłkarz rozstaną się jeszcze przed narodzinami dziecka! Tym bardziej szokuje to, że sportowiec jest już w nowym związku.

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę na Instagramie! Inez ma już 3 latka i jest śliczna

Uczestniczka "Top model" nie ukrywa w mediach, że jest załamana całą sytuacją, a najbardziej nie może znieść tego, że Kuba znalazł już sobie inną dziewczynę. Miała jeszcze nadzieję, że po urodzeniu syna Oliwiera wrócą do siebie, ale kiedy dowiedziała się o nowym związku Rzeźniczaka, zdała sobie sprawę, że jest to już niemożliwe.

Zobacz także

Magda Stępień ostro o byłym partnerze!

Magda Stępień wczoraj podzieliła się z fanami niezwykle szczerym i przejmującym wyznaniem o samotnym macierzyństwie. Wyznała, że ostatnie dni były dla niej bardzo trudne:

Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z tym wszystkim. Teraz dopiero wiem, jak silna jestem. Ale ten widok wynagradza wszystko – napisała Magda na instastory.

Instagram @magdalena___stepien

Była dziewczyna Rzeźniczaka po szczerym wpisie, zamiast wsparcia otrzymała sporo hejtów! Niektórzy pisali jej, że... użala się nad sobą. Postanowiła im odpowiedzieć mocnym wpisem na Instagramie:

Powiem tak, po moim ostatnim instastory rozbiegł się ponownie szum … A mianowicie jak to się ja nad soba użalam itp. Moje drogi hejterki powiem tak, nie użalam się nad sobą, nie planowałam tego wszystkiego tak, jak to wygląda obecnie. Owszem zdawałam sobie sprawę z tego, że samodzielne rodzicielstwo to nie tylko ,,zdjęcia na insta’’ ale ciężka praca oraz zmaganie się z różnego rodzaju trudami, również takimi, jakimi może być zapalenie piersi i wysoka gorączka, która temu towarzyszy - tłumaczy.

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy o zdradzie! "Najgorzej, że zrobiłem to Edycie"

Podkreśla, że nie spodziewała się takiego obrotu sprawy ze swojej strony, jak i piłkarza. Choć zrzuca częściową winę na siebie, dostało się również i Rzeźniczakowi:

Owszem moje tzw. jazdy ciążowe oraz zachowania mogły negatywnie wpłynąć na relacje, ale serio aż tak, aby tak się na mnie teraz mścić w czasie połogu. Tak jak kiedyś wspomniałam medialne pranie brudów to słaba rzecz, ale niestety w tym wypadku nie ma wyjścia, ktoś nie ma litości dla mnie w czasie połogu i wraz ze swoją nową partnerką obnosi się bez skrupułów jak bardzo jest zakochany to istne ,,zabójstwo emocjonalne’’ dla kobiety w tym czasie, ale tak to jest jak ktoś nie zna określenia i słowa POŁÓG, ale w sumie, o czym my mówimy ktoś, kto tak się zachowuje, nie posiada ani serca, ani sumienia - napisała Stępień.

Reklama

Magdzie życzymy dużo siły!

Instagram @magdalena___stepien
Reklama
Reklama
Reklama