Matura Macieja Musiała dostarczyła mu i jego fankom wielu emocji. Egzamin aktora był zagrożony przez niefortunne opublikowanie fotki przed jego napisaniem. Według regulacji prawnych obowiązuje zakaz wnoszenie telefonów komórkowych na salę egzaminacyjną. Gwiazdor jednak miał szczęście i mógł spokojnie napisać test. Wysokimi wynikami niedawno pochwalił się na Facebooku. Przypomnijmy: Musiał pisał maturę w atmosferze skandalu. Teraz pochwalił się wynikami

Reklama

Tuż po maturze, na każdego ze studentów czeka wybór kierunku studiów i uczelni. Jak podaje "Show" tego stresu zaoszczędzi sobie Musiał. Jak informuje jego ojciec, Andrzej, Maciek nie zamierza zdawać do szkoły aktorskiej, tak jak planował. W rozmowie z pismem tak komentuje decyzję syna:

Odwidziało mu się. Teraz czekamy co wymyśli. - mówi Andrzej Musiał

Tymczasem aktor chce podobno skupić się na swojej karierze. Intensywnie pracuje na planie serialu "Czas honoru", już jesienią znów pojawi się jako reporter w programie "The Voice of Poland". Show informuje również, że niedawno podpisał również intratny kontrakt reklamowy z popularną marką napojów. Jak szacuje dwutygodnik, może zarobić aż milion złotych!

Młody gwiazdor odniósł się w wymowny sposób do doniesień dwutygodnika i na swoim Facebooku wrzucił wymowne zdjęcie spod Uniwersytetu Warszawskiego z dopiskiem:

Got it! Uniwersytet Warszawski.. zapraszam przez 4 najbliższe lata;)))) - pisze aktor

A jednak nauka nie przeszkadza w pracy.

Zobacz także

Zobacz: Dżaga: Homofob z Rodzinki.pl jest gejem i chłopakiem Musiała! Wyśmiewa go z Dodą

Reklama

Maciej Musiał chwali się klatą:

Reklama
Reklama
Reklama